Prawo jazdy Oleśnica

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Oleśnica(4)

82 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2024)
Całym sercem polecam szkołę Mila. Dzięki instruktorowi Dawidowi i wiedzy, którą mi przekazałam egzamin zdałam za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2023)
Świetne szkolenie połączone z dobrą zabawą! Instruktor Dominik jest niesamowity!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2023)
Bardzo polecam! Świetne zajęcia teoretyczne, Pan Kamil przekazał mi ogrom wiedzy. Moim instruktorem był Dominik Mączka jest instruktorem z powołania, buduje w kursancie wiarę w siebie, z chęciom odpowiadał na każde nawet najgłupsze pytanie. Jest osobą ciepłą spokojną miłą wyrozumiałą nie było żadnych problemów z umawianiem jazd. Bardzo serdecznie polecam szkołe jazdy Mila!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2023)
Moim instruktorem był Pan Paweł....... instruktor z powołania....cierpliwy pomocny. rzeczowy. bardzo motywujący kursanta i wierzący w jego możliwości...wykłady prowadzone przez Pana Kamila profesjonalne i bardzo pomocne...szkoła jazdy oraz instruktorzy godni polecenia...dlatego tyle osób zdaje za pierwszym podejściem...szczerze polecam...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2023)
Najlepsza szkoła pan Kamil świetnie potrafi przekazać wiedzę ,instruktor Adam bardzo wyrozumiały serdeczny cierpliwy w ciągu 30godz potrafił przekazać ogrom wiedzy dwóm starszym paniom ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
MILA ośrodek szkolenia kierowców

Rzemieslnicza 9f obok NEONETEWELINA MILESZKO, 56-400 Oleśnica

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2024)
Polecam w 100%!!! Profesjonalni i zaangażowani instruktorzy (dziękuję Piotr i Kamil:), świetny kontakt i podejście do klienta, gwarancja uczciwego podejścia i bardzo miła atmosfera. Nauka jazdy z OSK Daniel w Oleśnicy to gwarantowana satysfakcja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2022)
Nadchodzi nowa era! Era DanieLa! Jest to najlepsza szkoła jazdy w Oleśnicy bez dwóch zdań! Przychodząc tutaj, człowiek ma 100% gwarancję, że nauczy się przede wszystkim bezpiecznie i zgodnie z przepisami prowadzić samochód. Kursanci są przygotowani na każdą ewentualność na egzaminie. Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, praca z pasją, motywowanie do działania, cierpliwość, zaangażowanie, wyrozumiałość, bezpieczeństwo podczas jazd to tylko niektóre cechy opisujące tę szkołę jazdy. Instruktorzy są wymagający (w pozytywnym słowa tego znaczeniu), a sposób w jakim przekazywana jest wiedza, dostosowany jest do każdego kursanta ????. Świetna atmosfera podczas całego kursu sprawia, że stres znika momentalnie. Wsparcie, jakie kursant dostaje w dniu egzaminu jest nieocenione! A jeśli ktoś chce dowiedzieć się, co oznacza słynne ,,Nobo" musi po prostu przyjść do tej szkoły! ???? Polecam z całego serca! Efekt murowany! ❤
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2022)
Świetny ośrodek!! Niespotykana atmosfera i radość, że mają kolejną osobę do szkolenia. W biurze jest miło, wszystko można załatwić bez problemowo. Instruktorzy uczą tak, żeby zdać i mieć poczucie, że rzeczywiście jest się bezpiecznym i odpowiedzialnym kierowcą. Idzie się na zasłużony egzamin, zdaje się za pierwszym razem. Świetna szkoła! Żałuję że robiłem część kursu w szkole we Wrocławiu
2

ul. Kochanowskiego 5 56-400 Oleśnica

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2023)
5 lat temu szkoliłem się w tym ośrodku i szczerze polecam. Świetna atmosfera to jedno ale ogromna zdawalność "za pierwszym" lub drugim to drugie i mówi samo o sobie. Pozdrawiam, Grzegorz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3

Rynek 45a/3, OLEŚNICARYNEK 45A/3, 56-400 Oleśnica

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

4

Kochanowskiego 58 56-400 Oleśnica

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Joanna Polus

(0 opinii)

Wojska Polskiego 54
56-400 Oleśnica

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Oleśnica?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Oleśnica to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Oleśnica. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.