Prawo jazdy Strzegom

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Strzegom(1)

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2019)
Bardzo dobry OSK. Nie moge sie przyczepic do niczego. Zrobiłem w Asie 2 kursy na osobówke i motor i jestem bardzo zadowolony. Maja dobre patenty na to zeby zdac egzaminy. Polecam, bo warto.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2019)
Wszystko na duzy plus. Zgrani instruktorzy, super atmosfera. Chociaz czasem bylo ostro hehe. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2018)
Najlepsi!! Jeździłem chyba z wszystkimi instruktorami i wszyscy są spoko. Potrafią z każdego zrobić kierowce. No i oczywiście instruktorka Dorota-miodzio;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2018)
Fajna szkoła, w pełni skomputeryzowana. Zrobiłem w Asie wszystkie kategorie: B BE C CE KWP.R, a w tym roku wybieram się na motor. Oczywiście wszystko zdałem za pierwszym podejściem polecam wszystkim.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2018)
Zdane za pierwszym i ja i mój brat. Super szkoła, super atmosfera i organizacja. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców AS

ul. Bankowa 13 58-150 Strzegom

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Strzegom?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie samochodem daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Strzegom to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Strzegom. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocne w tym celu będą pytania do prawa jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawko.