Prawo jazdy Lubań

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Lubań(5)

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2024)
Pan Maciej świetny w swojej pracy :) Uspokaja, dodaje pewności siebie, zawsze w dobrym nastroju. Po dwukrotnym negatywnym wyniku w Lubaniu dokupiłem 3 godzinki i zdałem od razu ;) Dobre i pomocne uwagi, także super pomoc w poznaniu bardziej miasta !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2017)
Najlepsza szkoła nauki jazdy w całym Lubaniu! Polecam z całego serca, a Pan Piotr to instruktor z prawdziwym powołaniem! :) Zdane za pierwszym razem, nie było innej opcji, każdemu będę polecać, nie żałuje ani sekundy spędzonej na wykładach/nauce jazdy. Ciesze się, że zdecydowałam się na tą szkołę, dziś miałam egzamin - oczywiście zdałam za pierwszym razem. Wszystkim niezdecydowanym polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2015)
Zachęcona komentarzami innych na temat owej szkoły postanowiłam zapisać się na kurs właśnie do "Sandeckich". Na zajęciach teoretycznych wykładowca skupiał się na wszystkich ważnych aspektach. Każdy szczegół był tłumaczony tak,aby każdy kursant mógł zgłębić swoją wiedzę i bezproblemowo zdać egzamin państwowy. Egzamin teoretyczny zdałam bez większego kłopotu z maksymalną liczbą punktów. Teraz szykuje się do egzaminu praktycznego. Jestem pewna,że dzięki pracy i pomocy instruktora zdam go równie dobrze. Dla wszystkich niezdecydowanych polecam serdecznie tą szkołę,bowiem panuje tu sympatyczna atmosfera,wykładowca jak instruktorzy wkładają całe serce w swoją pracę,aby sprostać wymaganiom kursantów. Zachęcam gorąco do skorzystania właśnie z tej oferty szkoły nauki jazdy .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2015)
Super
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2015)
Szkoła otwarta na ucznia, wykłady bardzo w porządku, pan Piotr B. jest bardzo cierpliwym instruktorem, pełen empatii, a przy tym profesjonalny. Kiedy nie zdałam pierwszego egzaminu nie było problemu mimo zakończenia kursu na umówienie poprawki. Instruktor był dostępny praktyczie całą dobę, oddzwaniał, pamiętał o jazdach i terminach, pytał o obawy dotyczące umiejętności i dostosowywał do tego kurs. Po Bolesławcu prowadzi trasami egzaminacyjnymi i daje cenne wskazówki, które mimo przerwy między jazdą a egzaminami były przydatne i pomogły już bez stresu zaliczyć egzamin. Polecam z całego serca :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

Dąbrowskiego 29 59-800 Lubań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 08.08.2023)
Najbardziej niepoważna szkoła jazdy z jaką się spotkałam. 26 lipca umawiałam się na jazdy na 8 sierpnia, dwa tygodnie wcześniej, pan mi potwierdził, dostałam mam SMSy, wysyłałam potwierdzenie przelewu i dostałam termin. Przyjeżdżam na termin i okazuje się że jestem nie wpisana. Wszystko co mogą to przeprosić i oddać pieniądze.
neutralny
(ocena z dnia 19.05.2020)
Szkoła jazdy przygotowuje do egzaminu naprawdę bardzo dobrze. Poziom merytoryczny wykładów oraz same jazdy przebiegały generalnie w dobrej atmosferze, z wyjątkiem jazd z Panem Janem Hubiszem. Zwraca uwagę na błędy podczas manewrów, dzięki czemu lepiej mogłam się przygotować do egzaminu praktycznego. Jednak chamskie odzywki, które miałam okazje usłyszeć pod swoim adresem typu "jeździ Pani, jakby ojciec Panią bił" są nie na miejscu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2017)
Bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Indywidualne podejście do kursanta, wysoka kultura osobista instruktorów, bezproblemowość i pomocna dłoń. Zdecydowana większość instruktorów bardzo dobrze tłumaczy popełnione błędy, nawet tuż przed egzaminem, rysuje, pisze i pyta kursanta o zrozumienie zagadnienia. Jeżeli kursant nie miał dojazdu do szkoły, możliwy był dojazd bezpośrednio do kursanta. Oprócz tego, instruktorzy oprócz podstawowych umiejętności wymaganych na egzaminie doskonalą te, na które nie jest zwracana tak wielka uwaga na egzaminie państwowym, dzięki czemu przyszły kierowca jest bardzo dobrze przygotowany na jazdę za kółkiem w przyszłości. Przez cały kurs nauki są prowadzone przez różnych instruktorów, dzięki czemu kursant ma szansę na doskonalenie swojej techniki, sposobu kierowania autem, ponieważ każdy z instruktorów zwraca uwagę na inne błędy. Jeżeli zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy, wybierz OSK HUBISZ - zdecydowanie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2015)
Super szkoła, super Materiały. I super instruktor. Bardzo polecam P.Andrzeja jako instruktora, chociaż wszyscy są świetni :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2015)
Instruktorzy bardzo dobrze i sumiennie podchodzą do przygotowania kursantów do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Hubisz

Fabryczna Osiedle 1A 59-800 Lubań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2013)
Profesjonalne podejście, celne i przydatne uwagi instruktora, które przydały się na egzaminie, POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 31.01.2012)
Bardzo dobra szkoła.a szczególnie instruktor Darek miły i kompetentny świetne podejście pedagogiczne poparte wieloletnim doświadczeniem kierowcy zawodowego. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
autoada                   NAUKA JAZDY

Armii Krajowej 30 59-800 Lubań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

4
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5

7 Dywizji 4 59-800 Lubań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Auto Szkoła Cabrio

(0 opinii)

ul. Spółdzielcza 13
59-800 Lubań

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Lubań?


Okres w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Lubań to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Lubań. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.