Prawo jazdy Żmigród

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Żmigród(2)

3 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 25.01.2015)
Ten 'Pan' w ogóle nie powinien uczyć. Krzyczy i uważa się za kierowce bolida Formuły 1, a tak naprawdę sam ledwo co dobrze jeździ. W czasie nauki, zostawia kursanta samego i załatwia swoje prywatne sprawy.A o zwykłych wykładach możecie zapomnieć. Nie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2014)
Nie zgodzę się z opinią napisaną wcześniej!Dzięki Panu Eugeniuszowi zdałam! Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć sposoby pakowania i dzięki niemu łuk nie był dla mnie żadnym strachem! Zaprowadziłam do niego mojego chłopaka i zdał za pierwszym razem! Bardzo polecam! Wcześniej byłam w innej szkole jazdy i instruktor był sprośny i nieprzyjemny, a tu miło się zaskoczyłam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 09.02.2013)
Pan Eugeniusz, właściciel szkoły moim zdaniem nie powinien uczyć ludzi jeździć samochodem. Nie rozumiem jak instruktor nauki jazdy może kazać kursantowi zaparkować na dwóch miejscach postojowych, widząc, że na jednym z nich ma zamiar zaparkować inny kierowca. Do tego w czasie szkolenia pozostawia w samochodzie kursanta i idzie sobie załatwić prywatne sprawy. Potem po takim szkoleniu młodzi kierowcy parkują tak jak ich nauczył instruktor. Wydaje mi się, że jest to po prostu niedopuszczalne. Jak tak przebiega większość szkolenia, to szczerze odradzam tą szkołę nauki jazdy.
1

Kwiatowa 7 55-140 Żmigród

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2

Radziądz 74/5 55-140 Żmigród

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Żmigród?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Żmigród to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Żmigród. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy na prawko, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.