Prawo jazdy Bierutów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Bierutów(3)

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2013)
Moja opinia nie moze byc inna niz celujacy.uczyl mnie pan Piotr Suchocki .po innej szkole .robilam duzo bledow.pan Piotr wszystko skorygowal .rewelacyjny nauczyciel .dobrze tlumaczy nawet dla tak ciemnej masy jak ja .gdyby nie stres .zdalabym za pierwszym razem .udalo sie i wiem ze sobie poradze .mialam dobrego nauczyciela .DZIEKUJE p.Piotrze!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2012)
Genialna szkoła. Teoria prowadzona na wysokim poziomie. Instruktor niesamowicie cierpliwy ze świetnym podejściem do kursantów. Uczą z pasją!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Św. Jadwigi 4 56-400 Bierutów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2020)
Za pierwszym razem wszystko zdane, nie tylko po Oleśnicy potrafię jeździć ale po Wrocławiu też zostałam porządnie przygotowana.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 02.09.2013)
osoby ktore maja zamiar zapisac sie na prawojazdy do pana kawinskiego niech uwazaja na jego pracowników a zwłaszcza na jednego pana m... ktory oszukuje na godzinach a tym bardziej nie płaccie mu za dodatkowe godziny bo pieniedzy ani godzin nie zobaczycie
2

3-go Maja 44 56-400 Bierutów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, B+E, C+E, T

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2012)
Super nauka Pozdrawiam Panią Bożenkę :***
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Wały Jagiellońskie 16 lok. 2 56-400 Bierutów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek szkolenia kierowców

(0 opinii)

Daszyńskiego 10g lok. 8
56-400 Bierutów

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Bierutów?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Bierutów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Bierutów. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.