Prawo jazdy Zawidów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Zawidów(1)

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2020)
Profesjonalnie szkolenie, instruktor pokazuje jak wykonać poprawnie zadania na placu manewrowym i potrafi nauczyć wszystkich zadań nawet laika, tak jak moim przypadku bo nigdy wcześniej nie jeździłem motocyklem cieszę się że uczył mnie instruktor, który jest czynnym motocyklistą. Zdane za pierwszym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2020)
Najlepsza szkoła jazdy, pan instruktor bardzo profesjonalny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2019)
Witam.Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia w tej szkole jazdy.Po dostarczeniu numeru PKK szkoła się wszystkim zajęła.Zarezerwowano mi termin egzaminu teoretycznego i praktycznego :) nic mnie nie interesowało,tylko nauka.Instruktor ma podejście psychologiczne i wie jak uczyć,i jak pokazać ćwiczenia.Przeczytałem opinie,że sprzęt jest w złym stanie technicznym,co jest kompletną BZDURĄ!!! POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2019)
Dobry wieczór.Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy.Syn zdawał w zeszłym roku kat B i za pierwszym podejściem.W tym roku kat A2 i też za pierwszym podejsciem .Instruktor wymagający,ale o to chodzi.Ja chciałam uczyć sie na kat A to po 2 jeździe powiedział mi żebym dała sobie spokój bo nie czuje bakcyla i to będzie strata moich pieniędzy,i miał rację.Pieniazki zwrócił od razu.Nie ma naciągania .Z czystym sumieniem polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
Polecam w 100%. Zdałem za pierwszym razem. Super atmosfera i świetne szkolenie. Instruktor wymagający, każde zadanie pokazuje i udziela dużo wskazówek technicznych.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Wierzbowa 2, 59-900 Zawidów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B



SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Auto Szkoła -Julka-

(2 opinie)

Plac Zwycięstwa 15
59-970 Zawidów

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Zawidów?


Moment w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie samochodem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Zawidów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Zawidów. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą testy na prawko, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawko.