Prawo jazdy Boguszów-Gorce

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Boguszów-Gorce(1)

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2023)
Witam serdecznie jeśli chodzi o naukę jazdy to polecam Łukasz Kędra Boguszów górce .Polecam naprawdę nie mam żadnych złych uwag osoba dobrze tłumaczy szkoli polecam bo warto
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2021)
Jeśli ktoś jest niezdecydowany i szuka dobrej szkoły jazdy - ja serdecznie, bez zawahania polecam ŁUKASZA KĘDRĘ. To bardzo dobry instruktor, moim zdaniem NAJLEPSZY. Pełny profesjonalizm. Potrafi przekazać wiedzę w jasny i klarowny sposób. Jest punktualny, bardzo spokojny, cierpliwy i wyrozumiały. Szalenie wymagający, uparty (błędy ćwiczy z kursantem do skutku), ale przy tym nigdy nie wywraca oczami ???? ani znacząco nie wzdycha, tylko cierpliwie "jeszcze raz i jeszcze raz"... Szuka wszystkich możliwych sposobów, by dotrzeć do kursanta. Pracuje z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem. Kiedy miałam chwile słabości, On nigdy we mnie nie zwątpił, tylko dodawał otuchy i "ciągnął za uszy". Mimo wielu kursantów, czułam się wyjątkowo. No i oprócz tego wszystkiego - Łukasz Kędra ma WIELKIE, WIELKIE SERDUCHO ❤
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2017)
Pan Łukasz jest świetnym instruktorem, niezwykle cierpliwym i opanowanym. Potrafi w sposób spokojny i profesjonalny przekazać wiedzę. Daje możliwość samodzielnego myślenia i wykorzystania nabytych umiejętności. Dzięki jego indywidualnemu podejściu do kursanta daje wiarę w jego możliwości. Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć jeździć bez spiny i nerwów. Jeszcze raz dziękuję Panie Łukaszu, Patrycja G.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Bardzo mily profesjonalny instruktor;)Polecam:)Krzysztof.O
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2014)
Dla mnie najlepsza szkoła jazdy.Intrukor spokojnie i profesjonalnie przekazuje wiedze na temat jazdy samochodem..Ja zdałem egzaminy za pierwszym razem ,wiec dla mnie nie ma lepszej szkoły jazdy Pozdrawiam i polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła Jazdy Łukasz Kędra

Zachodnia 7 58-371 Boguszów-Gorce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Boguszów-Gorce?


Moment w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Boguszów-Gorce to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Boguszów-Gorce. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.