6 012

Ośrodków

143 988

Opinii

98 900

Zaufanych Opinii

4 323

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (3)SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

WROŃSKI Ośrodek Szkolenia Kierowców

(10 opinii)

Szkolna 5/2
56-416 Twardogóra

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2017)
Wszystko w największym porządku, zdany egzamin za 1 razem, miła i spokojna atmosfera na nauce. Bardzo elastyczne godziny zajęć i w zależności od pory roku termin oczekiwania ja uczyłem się zima czekałem krótko na jazdę latem zdecydowanie dłużej mimo to polecam. Wykłady nudne, ale cóż filmiki trzeba obejrzeć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2015)
polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
neutralny
(ocena z dnia 23.06.2013)
• Gdy źle Ci coś wychodzi to odpuszczamy naukę • Jesteśmy chamscy i wybuchowi • Na jazdach lubimy robić zakupy oraz załatwiać swoje sprawy • Zamiast myśleć o pracy czyli jeździe z kursantem po mieście myślimy o sprawach zawodowych lub domowych • Szkolimy stresowo kursantów co odbija się wielokrotnym podejściem do egzaminu praktycznego • Mamy dobrą reklamę i nic więcej • Założyliśmy tą szkołę dla pieniędzy a nie po to by szkolić przyszłych kierowców • Jeśli chcecie nauczyć się jeździć to nie u nas •
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2012)
Super szkoła. Mili i cierpliwi instruktorzy, którzy potrafią objaśnić każdy manewr.Gorąco polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2012)
Humor+nauka, dobrze idą w parze ;). efekt koncowy zadawlający ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
PUHS Viraż

(5 opinii)

Władysława Jagiełły 2
56-461 Twardogóra

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2015)
bardzo dobrze uczą polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2013)
instruktorzy bardzo mili i cierpliwi. Nie palą,nie krzyczą,nie przeklinają. wszystko dobrze wytłumaczyli i nauczyli jeździć. Polecam i pozdrwawiam w szczególności pana Pawła :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 12.07.2013)
Nie polecam słabe przygotowanie do egzaminu praktycznego. Zdałam za 6 razem po wykupieniu dwuch godzin w osrodku szkolenia na miejscu w Sieradzu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2011)
Jestem bardzo zadowolona z Ośrodka Szkolenia WIRAŻ!!! gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym tą szkołę! Dokładają wszelkich starań aby kursant zdał egzamin a pózniej mógł swobodnie i bezpiecznie śmigać po drogach. godziny jazd są ustalane i dopasowywane do naszych codziennych czynności. szkoła posiada wykwalfikowanych instruktorów.mega wielkie podziekowania dla Pana Pawła, który musiał męczyc sie ze mną przez te 30h, za świetna technikę,anielska cierpliwość,nieoceniony spokój,wytrwałość i profesjonalizm.Nie dosc że nauczył mnie jeżdzic to potrafił zmotywować do zdania egzaminu!! dziekuje! Pozdrawiam, Agnieszka
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2011)
dobrze, że Pan Darek zdecydował sie ogłosić firmę na tym portalu, to naprawdę świetna szkoła, warta polecenia wszystkim, dostosowują się pod każdego indywidualnie, podejście instruktorów rewelacyjne, bardzo dobry i bezproblemowy kontakt. Zdałem za pierwszym razem i zawdzięczam to tej szkole!!!! Polecam Naprawdę !!!
3
bardzo słaby
(ocena z dnia 25.07.2016)
Odradzam każdemu, kto posiada zdrowy rozsądek. Jazdy są bardzo dlugie , zdecydowanie za długie jak dla osób uczących się jeździć. Zero korygowania błędów i zwracania uwagi na nie, ciągle rozpraszanie opowiadaniem swoich życiowych historii. Nic wspólnego z dobrą nauka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2012)
Super szkoła. Cierpliwość, punktualność, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2014)
Jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy w Twardogórze. Zarówno Kasia jak i Paweł robią wszystko, aby jak najlepiej przygotować kursantów. Podczas zajęć z teorii z wszystko było doskonale wytłumaczone, a lekcje odbywały się w fajnej, luźnej atmosferze ;) Na jazdach też było bardzo fajnie - Paweł nie stwarza nerwowej atmosfery, wszystko spokojnie tłumaczy, można z nim pogadać, pośmiać się - a to pomaga, bo nie ma wtedy aż takiego stresu! Ogólnie FROBO to świetna, bardzo rodzinna firma. POLECAM :)))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2014)
Jak dla mnie Najlepsza Szkoła :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2014)
Z Pawłem uznaliśmy, że jestem DZIECKIEM SZCZĘŚCIA! Ale Pan egzaminator Nas uświadomił, że jednak nie... "to nie szczęście proszę Pani, to umiejętności są potrzebne". Skąd te umiejętności ? A no od Pawła... Paweł jest świetną osobą, z którą można się pośmiać i wiele nauczyć. Atmosfera w samochodzie jest mega, tak szczerzę bardzo mi się tęskni za tymi jazdami! Kasia, u której pochłonęłam wiedzę do egzaminu teoretycznego, co zaowocowało tym, że zdałam za pierwszym razem, jest przesympatyczna, a co najważniejsze kompetentna aby tą wiedzę przekazać. Cieszę się bardzo, że wybrałam tą szkołę. Było świetnie! I z łezką w oku dziękuję na forum Pawłowi i Kasi, że dali z siebie wszystko żeby mi to jakoś poszło! Ukłon w ich stronę! Całuję Wam dłonie! Hahahaha ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 11.07.2014)
Szkoła godna polecenia, organizacyjnie bez zarzutu. Teoria przekazana w należyty sposób, każda godzina została w pełni wykorzystana. Kasia sympatyczna kobieta, miły sposób prowadziła zajęcia. Jazdy z Pawłem jak najbardziej pozytywnie, bardzo dobry instruktor. Człowiek bez nerwów, z dobrym podejściem do kursanta. Elastyczne grafiki. Co najważniejsze bezstresowo. Polecam wszystkim niezdecydowanym, najlepsza szkoła w Twardogórze i okolicach, jeśli masz jakieś wątpliwości to właśnie je rozwiałem. Pozdrawiam Szymon O.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2014)
Bardzo polecam! Najlepsza z wszystkich szkół w Twardogórze. Bardzo dobrze przekazana teoria (żadnych filmików, wszystko omawiane i pytania mozna zadawac na bieżąco). Praktyka również na wysokim poziomie (zero stresu, fajna atmosfera i w razie watpliwosci pan Paweł wszystko tłumaczy) :) Bardzo mile wspominam instruktorów jak i sam kurs!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Aldek. Nauka jazdy.

(2 opinie)

Władysława Łokietka 10
56-416 Twardogóra

neutralny
(ocena z dnia 24.11.2012)
masakra ten koleś powinien mieć zabrane uprawnienia on nie potrafi nauczyć jeździć on wie jak wziąść kase ale żeby kursanta nauczyć to poco zdawałem 3 razy i nie zdałem wykupiłem godziny u [...] i po 2 razie zdałem ale on mi wytłumaczył tak jak się należy gdzie co jak oco gość może spytać a ten pajac nawet na manewry niechciał jechać vo to nie na jego nerwy wiecie co ten koleś to porażka szczeże nie polecam zato moge polecić [...]
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2011)
Fajna szkoła, Pan Froński wybacza błędy i potrafi kierowac pojazdem nawet gdy ja panikuję :) Widać doświadczenie w nauczaniu kobiet :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem