Prawo jazdy Milicz

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Milicz(1)

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2023)
Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2023)
Bardzo pomocny i przyjemny instruktor !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2022)
Serdecznie dziękuję za bezstresowe przygotowanie do egzaminu. Zdany :) Cierpliwość, elastyczne podejście - bardzo polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2022)
Miałam okazje uczestniczyć w jazdach dodatkowych, doszkalających. I naprawdę szczerze polecam Pana Instruktora człowiek z ogromna empatią, cierpliwością i oddaniem. Cudowna atmosfera i bardzo dobre wyniki.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2022)
Ogromnie polecam ta szkole jazdy. Każdy z instruktorów z którymi jeździłam - pan Karol, Janusz i Tadeusz to osoby bardzo życzliwe i profesjonalne, tłumaczą wszystko cierpliwie i zrozumiale. Jestem ogromnie wdzięczna ze do nich trafiłam i egzamin zdałam za pierwszym razem. To była przyjemność uczyć się z nimi. Polecam każdemu!
1

Wojska Polskiego 4 lok. 3 56-300 Milicz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: C, B+E, B, C+E

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Milicz?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Milicz to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Milicz. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą testy na prawko, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.