Prawo jazdy Milicz

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Milicz(2)

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2024)
Ocena mówi sama za siebie
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2024)
Bardzo polecam kurs kat B u Pana Karola Tarki! :) dla mnie oprócz wiedzy i profesjonalizmu Pana Karola ważna była luźna atmosfera jaką tworzył w trakcie jazdy, dzięki temu stres zniknął! Panu Karolowi realnie zależy na tym aby kursant nauczył się jeździć i zdał. Polecam serdecznie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2023)
Dziękuję za cierpliwość ,za spokój i opanowanie oraz świetne przygotowanie w mega krótkim czasie . Dziękuję i polecam wszystkim którzy jeszcze się wachają . Profesjonalnie pod każdym względem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2023)
Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2023)
Bardzo pomocny i przyjemny instruktor !!!!
1

Wojska Polskiego 4 lok. 3 56-300 Milicz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: C, B+E, B, C+E

2

Przedborów 63 Milicz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Milicz?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Milicz to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Milicz. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą testy na prawko, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.