Prawo jazdy Jelcz-Laskowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Jelcz-Laskowice(5)

Więcej filtrów kursów
48 Zaufanych Opinii (67 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2024)
Pragnę wyrazić wdzięczność za profesjonalne szkolenie z teorii Pana Macieja, a także głęboką wdzięczność instruktorowi Karolinie za indywidualne podejście, cierpliwość i wsparcie w szkoleniu oraz wskazówki dla mnie jako przyszłego kierowcy! Polecam tę szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2024)
Serdecznie polecam szkole jazdy Drive It. Pan Maciej świetnie przygotował mnie do teorii, egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem. Jazdy z Panią Elą po prostu klasa, pomocna i bardzo miła dzięki jej wskazówkom egzamin praktyczny także zdałam za pierwszym razem. Cały kurs prawa jazdy świetny, dziękuję za tak dobre przygotowanie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2024)
Z całego serca polecam szkołę Drive it począwszy od teorii u pana Macieja, który opowiadał o wszystkim w taki sposób, że przed egzaminem teoretycznym nie musiałam zaglądać do książki. Egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem. Jeśli chodzi o naukę praktyczną to z całego serca polecam instruktorkę Karolinkę- jej cenne uwagi bardzo pomogły mi w przygotowaniu się do egzaminu praktycznego, dużo cierpliwości, super podejście do kursanta, cenne rady i odpowiadanie na pytania nawet te najgłupsze. Dzięki atmosferze jaką Karolina stworzyła na jazdach przebiegły mi one bezstresowo, z czym miałam ogromny problem. Egzamin praktyczny zdałam za drugim razem. Kurs zaczęłam w lutym i mimo mojej słabej dostępności prawo jazdy odebrałam w maju. bardzo bardzo bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2024)
Polecam szkole Drive It. Zostałem dobrze przygotowany do egzaminu, podszedłem do niego bez stresu i zdałem za pierwszym razem. Dziękuję pani Karolinie która była moja instruktorką i swietnie mnie przygotowała.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2024)
Bardzo polecam szkołe jazdy Drive it OSK. Zdałem za pierwszym razem i byłem bardzo dobrze przygotowany do egzaminów. Dziękuję pani Eli za pomocne rady i wskazówki dotyczące jazdy. Dziękuję także panu Maciejowi za ciekawe wykłady.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Drive it OSK

plac Targowy 18 55-220 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
31 Zaufanych Opinii (49 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2024)
Все сподобалося , викладач професіонал своєї справи , Теоритичний екзамен здав з першого разу і практичний теж , чому дуже радий Всім рекомендую я не пожалів Wszystko mi się podobało, nauczyciel to profesjonalista w swojej dziedzinie, Egzamin teoretyczny zdałem za pierwszym razem, a także praktyczny, z czego jestem bardzo zadowolony Polecam każdemu, nie żałuję
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2024)
Teoria zdana za pierwszym razem, jeszcze została praktyka,ale myślę że pójdzie rownie szybko, Serdecznie polecam tę szkołę nauki jazdy, byłam już w 2 szkółkach i Mam porównanie, co do prowadzenia nauki części teoretycznej to dla mnie najlepsza opcja jaka mogla być polecam !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2024)
najlepsza szkoła jaka jest dostępna w okolicy. Pani Iwona cudowna!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2024)
Рекомендую дану авто школу. Екзамени здані за першим разом. Індивідуальний підхід до кожного курсанта. Polecam tę szkołę nauki jazdy. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Indywidualne podejście do każdego kadeta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2023)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
OSK Auto-Moto-Nauka Iwona Musztyfaga

ul. Żwirki 16 (obok lodziarni, naprzeciw Biedronki) 55-220 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
3

Oleśnicka 22 55-230 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

4

Hirszfelda 10a lok. 21 55-231 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5

ul. Liliowa 5 lok. 2 55-231 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Kar-Klub

(5 opinii)

ul. Oławska 18
55-220 Jelcz-Laskowice

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Jelcz-Laskowice?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Jelcz-Laskowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Jelcz-Laskowice. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią nauki. Pomocne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w nauce na prawko.

Aktualności z miasta Jelcz-Laskowice

Gdzie zdawać egzamin na prawo jazdy?

Już od kilku lat kursanci w województwie dolnośląskim zyskali większe możliwości wyboru miejsca zdawania egzaminu państwowego dzięki powstaniu oddziałów terenowych WORD Wrocław. W tym artykule omawiamy wybór między Oławą a Wrocławiem

Gdzie zdawać egzamin na prawo jazdy, Oława czy Wrocław?

To pytanie na stałe zagościło w naszym otoczeniu po otwarciu oddziału terenowego WORDu w Oławie. I nic dziwnego, bo możliwość zdawania w Oławie z jednej strony wydaje się być łatwiejszą drogą do prawa jazdy, a z drugiej pojawiają się obawy czy zdając w Oławie będziemy dobrze przygotowani do poruszania się w trudniejszych warunkach dużego miasta.

Na wstępie wspomnimy o jednej, bardzo ważnej kwestii. Miejsce zdawania egzaminu nigdy nie rozwiąże problemów związanych z prowadzeniem pojazdu, reagowaniem na sytuację na drodze oraz wykonywaniem manewrów. Było to bardzo widoczne, gdy zostały opublikowane pierwsze statystyki zdawalności na egzaminach w Oławie – dość niskie. Wynikać może to choćby z prostego faktu – wymagania stawiane przyszłym kierowcom podczas zadań na placu manewrowym są identyczne, niezależnie od miejsca zdawania „praktyki”.

Dużą zaletą zdawania w Oławie jest przede wszystkim mniejsza presja, którą odczuwamy podczas kursu i egzaminu. Proste, w większości jednojezdniowe drogi, mniejszy rejon egzaminacyjny, brak skomplikowanych skrzyżowań – to pozytywne cechy tego miasta. Niektórym kursantom pomaga również fakt braku większej liczby „gapiów” podczas egzaminu, czy to, że plac manewrowy WORDu nie przytłacza swoją wielkością – jednocześnie odbywają się tam maksymalnie dwa egzaminy praktyczne.

Jeśli chodzi o Wrocław – polecamy go osobom lubiącym wyzwania i pewnym siebie. Sprawne poruszanie się po wielopasmowych ulicach i skrzyżowaniach wymaga więcej uwagi, ale daje również dużą satysfakcję.

A co z obawą, czy po zdaniu w Oławie będziemy potrafili poradzić sobie w bardziej wymagającym terenie? Przede wszystkim, trzeba zdać sobie sprawę, że dla zdecydowanej większości Kursantów egzamin praktyczny jest zgoła odmiennym światem niż jazda z instruktorem czy późniejsze samodzielne poruszanie się autem. Presja egzaminu, stres, wysokie oczekiwania naszych bliskich, czy nawet nas samych wobec siebie powodują, że na egzaminie często nie jesteśmy w stanie zaprezentować 100% naszych możliwości. W takich warunkach fakt że rejon, gdzie będziemy poruszać się podczas egzaminu zawiera mniej „łamigłówek” często bywa na wagę złota. Pamiętajmy też, że wybór miejsca zdawania egzaminu nie zawęża możliwości odwiedzenia innych miejsc podczas szkolenia. Jeżeli instruktor uzna, że jesteś na bieżąco z materiałem, chętnie oprowadzi Cię po Wrocławiu czy też zabierze na dłuższą jazdę poza terenem zabudowanym.

Podsumowując – wybór miejsca zdawania egzaminu to sprawa dość istotna, ale nie jest to w żadnym wypadku „wyrok” decydujący o tym, jakim będziesz w przyszłości kierowcą. Jeżeli masz wątpliwości, poproś o radę swojego instruktora, który pomoże Ci wybrać trafnie. Powodzenia!