Prawo jazdy Jelcz-Laskowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Jelcz-Laskowice(5)

Więcej filtrów kursów
23 Zaufane Opinie (36 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2023)
Bardzo polecam szkołę Drive It ! Cudowna atmosfera, super ludzie, najlepsi instruktorzy.Bardzo chciałabym podziękować pani Eli za pomoc i wkład pracy w przygotowania do egzaminu państwowego. Polecam z całego serca !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2023)
Z całego serca polecam szkołę Drive it ! Fantastyczna szkoła i fantastyczni ludzie, którzy w niej pracują ! Chciałam podziękować bardzo Pani Eli za przygotowanie do egzaminu praktycznego. Pani Ela, to wspaniała, cierpliwa, sympatyczna Kobieta-Anioł z ogromną wiedzą, życzliwością i poczuciem humoru. Najlepsza instruktorka pod słońcem ! Gorąco polecam, dziękuję i pozdrawiam całą załogę
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2023)
Wykłady teoretyczne prowadzone przez Pana Macieja były łatwe do zrozumienia a jazdy poszły gładko dzięki pani Eli. Egzaminy wewnętrzne bardzo pomogły mi się przygotować psychicznie na państwowe, które udało mi się zdać za 1. razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2023)
Szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2023)
Szkola jazdy była dla mnie niesamowicie wartościowym doświadczeniem. Instruktor teoretycznej części nauki Pan Maciej był wyjątkowo kompetentny i cierpliwy, wszystkiego mozna było się dopytać i dostać zrozumiałą odpowiedź. Cieszyłam się z dobrze zorganizowanych lekcji teoretycznych, które przygotowali mnie do praktycznej jazdy i do egzaminu w WORDZIE. Moim instruktorem praktycznej części szkoły jazdy była Pani Eła. Jej cierpliwość i profesjonalizm naprawdę mnie zaskoczyły. Zawsze potrafiła stworzyć atmosferę sprzyjającą nauce, co pomogło mi poczuć się swobodnie za kierownicą. Jej jasne i zrozumiałe wyjaśnienia oraz konstruktywna krytyka pozwoliły mi na ciągły postęp. Była bardzo skrupulatna, a jednocześnie potrafiła zrelaksować sytuację podczas trudniejszych momentów. Dzięki niej zyskałam pewność siebie i umiejętności, których potrzebuję na drodze. To zdecydowanie jeda z najlepszych instruktorów, z jakimi miałam przyjemność pracować. Dzięki Pani Eli egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Szczerze polecam tę szkołę jazdy wszystkim, którzy szukają solidnego przygotowania do stania się pewnymi kierowcami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Drive it OSK

plac Targowy 18 55-220 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
22 Zaufane Opinie (38 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2023)
Нічого немає неможливого, а особливо в цій школі.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2023)
Супер школа! Все здав з першого разу!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2023)
Polecam jak najbardziej! Indywidualne podejście do kursantów, pełen profesjonalizm. Dużo wsparcia psychicznego. Na każdym etapie, Pani Iwona wytłumaczy i opowie jak szybko i prawidłowo wszystko załatwić, od założenia pkk do odebrania prawa jazdy. Byłam pewna, że ​​robię wszystko dobrze! Dzięki wsparciu i wskazówkom Pana Józefa, udało mi zdać egzamin praktyczny Państwowy z pierwszego razu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2023)
Polecam! Bardzo polecam! Całe dotychczasowe życie, żyłam w przekonaniu, że jazda samochodem nie jest dla mnie, a prawo jazdy to rzecz dla mnie nieosiągalna! Załoga Pani Iwony udowodniła mi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pani Iwona mega wsparcie przez cały okres kursu. Pan Józef instruktor na medal z ogromnym doświadczeniem. Wyciśnie wszystko co najlepsze! Udowodni, że nie ma takiej rzeczy, której człowiek nie może się nauczyć. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2023)
Polecam z całego serca tą szkołę jazdy. Teorie jak i praktykę zdałam za pierwszym razem. Pani Iwona i Pan Józef to wspaniali nauczyciele. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK Auto-Moto-Nauka Iwona Musztyfaga

ul. Żwirki 16 (obok lodziarni, naprzeciw Biedronki) 55-220 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
3

Oleśnicka 22 55-230 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

4

Hirszfelda 10a lok. 21 55-231 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5

ul. Liliowa 5 lok. 2 55-231 Jelcz-Laskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Kar-Klub

(5 opinii)

ul. Oławska 18
55-220 Jelcz-Laskowice

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Jelcz-Laskowice?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Jelcz-Laskowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Jelcz-Laskowice. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią nauki. Pomocne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w nauce na prawko.

Aktualności z miasta Jelcz-Laskowice

Gdzie zdawać egzamin na prawo jazdy?

Już od kilku lat kursanci w województwie dolnośląskim zyskali większe możliwości wyboru miejsca zdawania egzaminu państwowego dzięki powstaniu oddziałów terenowych WORD Wrocław. W tym artykule omawiamy wybór między Oławą a Wrocławiem

Gdzie zdawać egzamin na prawo jazdy, Oława czy Wrocław?

To pytanie na stałe zagościło w naszym otoczeniu po otwarciu oddziału terenowego WORDu w Oławie. I nic dziwnego, bo możliwość zdawania w Oławie z jednej strony wydaje się być łatwiejszą drogą do prawa jazdy, a z drugiej pojawiają się obawy czy zdając w Oławie będziemy dobrze przygotowani do poruszania się w trudniejszych warunkach dużego miasta.

Na wstępie wspomnimy o jednej, bardzo ważnej kwestii. Miejsce zdawania egzaminu nigdy nie rozwiąże problemów związanych z prowadzeniem pojazdu, reagowaniem na sytuację na drodze oraz wykonywaniem manewrów. Było to bardzo widoczne, gdy zostały opublikowane pierwsze statystyki zdawalności na egzaminach w Oławie – dość niskie. Wynikać może to choćby z prostego faktu – wymagania stawiane przyszłym kierowcom podczas zadań na placu manewrowym są identyczne, niezależnie od miejsca zdawania „praktyki”.

Dużą zaletą zdawania w Oławie jest przede wszystkim mniejsza presja, którą odczuwamy podczas kursu i egzaminu. Proste, w większości jednojezdniowe drogi, mniejszy rejon egzaminacyjny, brak skomplikowanych skrzyżowań – to pozytywne cechy tego miasta. Niektórym kursantom pomaga również fakt braku większej liczby „gapiów” podczas egzaminu, czy to, że plac manewrowy WORDu nie przytłacza swoją wielkością – jednocześnie odbywają się tam maksymalnie dwa egzaminy praktyczne.

Jeśli chodzi o Wrocław – polecamy go osobom lubiącym wyzwania i pewnym siebie. Sprawne poruszanie się po wielopasmowych ulicach i skrzyżowaniach wymaga więcej uwagi, ale daje również dużą satysfakcję.

A co z obawą, czy po zdaniu w Oławie będziemy potrafili poradzić sobie w bardziej wymagającym terenie? Przede wszystkim, trzeba zdać sobie sprawę, że dla zdecydowanej większości Kursantów egzamin praktyczny jest zgoła odmiennym światem niż jazda z instruktorem czy późniejsze samodzielne poruszanie się autem. Presja egzaminu, stres, wysokie oczekiwania naszych bliskich, czy nawet nas samych wobec siebie powodują, że na egzaminie często nie jesteśmy w stanie zaprezentować 100% naszych możliwości. W takich warunkach fakt że rejon, gdzie będziemy poruszać się podczas egzaminu zawiera mniej „łamigłówek” często bywa na wagę złota. Pamiętajmy też, że wybór miejsca zdawania egzaminu nie zawęża możliwości odwiedzenia innych miejsc podczas szkolenia. Jeżeli instruktor uzna, że jesteś na bieżąco z materiałem, chętnie oprowadzi Cię po Wrocławiu czy też zabierze na dłuższą jazdę poza terenem zabudowanym.

Podsumowując – wybór miejsca zdawania egzaminu to sprawa dość istotna, ale nie jest to w żadnym wypadku „wyrok” decydujący o tym, jakim będziesz w przyszłości kierowcą. Jeżeli masz wątpliwości, poproś o radę swojego instruktora, który pomoże Ci wybrać trafnie. Powodzenia!