Prawo jazdy Oborniki Śląskie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Oborniki Śląskie(2)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2020)
Nie zamieniłabym na innego instruktora . Dopasować się doskonale do godzin ktore mi pasują. Zawsze na czas . Mila atmosfera . Polecam .
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2016)
Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
neutralny
(ocena z dnia 06.12.2011)
To szkoła dla ludzi którzy maja naprawdę dużo czasu dla instruktora, swoje 30 godzin jeździłem 6 miesięcy,a jazdy były w tedy kiedy Sz p induktor akurat sobie przypomniał , a wo-gule to ma chyba inne ciekawsze zajecia
1

Łąkowa 34 55-120 Oborniki Śląskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2
Nauka Jazdy Gawlik

Wrocławska 4/8 55-120 Oborniki Śląskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Oborniki Śląskie?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Oborniki Śląskie to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Oborniki Śląskie. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą testy na prawko, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.