Prawo jazdy Szklarska Poręba

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Szklarska Poręba(1)

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2024)
Szkoła prezentuje wysoki poziom szkolenia. Instruktorzy mają ogromną wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego. Jako nieliczni potrafią przygotować nie tylko do egzaminu ale również do jazdy. "Ludzkie" I bardzo normalne podejście do każdego. Instruktorzy życzliwi, którzy w przystępny i fachowy sposób przekazują wiedzę. Polecam każdemu
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2019)
Polecam jak najbardziej . Panowie instruktorzy pełna Profeska , umieją wytłumaczyć i przeanalizować każdy problem . Brawo Panowie . Egzamin praktyczny zdałem za pierwszym podejsciem co w szczecinie jest prawie niemożliwe. Jeszcze raz ogromny Szacun. Krzysztof z Wyspy Wolin .
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2017)
Bardzo polecam! Instruktorzy (ojciec z synem) bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich uczniów. We wszystkim doradzą, pomogą. Komu zależy na świetnej atmosferze i świetnej nauce - lepiej trafić nie można ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2014)
Świetna szkoła, super instruktor, gorąco polecam!!!!! Zdałam egzamin za pierwszym razem. Rzetelny instruktor, który nie rozprasza i potrafi nauczyć jazdy jak również wytłumaczyć zasady ruchu drogowego. Przyjemna atmosfera i punktualność.
1
ABS. Szkoła Nauki Jazdy

1 Maja 45 / 2 58-580 Szklarska Poręba

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Szklarska Poręba?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Szklarska Poręba to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Szklarska Poręba. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą pytania do prawa jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.