5 967

Ośrodków

135 955

Opinii

91 883

Zaufanych Opinii

4 163

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (8)

1
OSK ReweLka Magdalena Gajewska

(24 opinie w tym 18 zaufanych )

ul. Kutrowskiego 19A
55-200 Oława

bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2018)
Najlepsza szkoła jaką można polecić! Pełen profesjonalizm połączony z cierpliwością, doświadczeniem i chęcią przekazania wiedzy. Całości dopełnia wspaniała atmosfera podczas nauki oraz indywidualne podejście do kursanta. Rewelacyjni instruktorzy z prawdziwego zdarzenia! Jak dla mnie szkoła numer 1 i zdane za 1 razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2018)
Najlepsza szkoła jazdy! Z czystym sumieniem polecam każdemu. Cudowna Pani instruktor nauczy każdego jak powinien jeździć. Dzięki niej, takim jak ja udaje się zdać wszystko za 1 razem. Jednym słowem REWELKA!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Najlepsza Szkoła jazdy !! Perfekcyjne podejście do kursanta ,miła , swobodna atmosfera i duża siła motywacyjna ze strony najlepszej instruktor Pani Madzi. Teoria i praktyka zdana za 1 dzięki tak wspaniałemu przygotowaniu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2018)
Atmosfera na jazdach super bez stresu,idealne przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne. Zdane za pierwszym razem. Po prostu ReweLka. POLECAM !!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2018)
Super atmosfera na jazdach, zero stresów. Instruktor bardzo rzetelny i rzeczowy, wszystko potrafił wytłumaczyć bez nerwów :) Po przygodzie z inną szkoła jazdy myślałam że się poprostu do tego nie nadaję a tu proszę dziś zdałam prawo jazdy :) Bardzo polecam REWELKE
2
OSK Auto-Moto-Nauka Iwona  Musztyfaga

(171 opinii w tym 13 zaufanych )

3-go Maja 4N (obok PKS-u , piekarnia Hert )
55-200 Oława

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Najlepsza szkola jazdy! Wspanialy instruktor, Pan Jacek. Wyrozumialy, cierpliwy . Godziny dostosowane do potrzeb kursanta, dzieki swietnej organizacji Pani Ani. Polecam! Dziekuje! ! !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Bardzo polecam, zawsze była możliwość dopasowania jazd, instruktor bardzo cierpliwy i bardzo łatwy i szybki kontakt w każdej sprawie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2018)
Instruktor pełen cierpliwości, wzorowe podejście do kursanta, egzamin zdany. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2018)
Najlepsza szkoła w powiecie! Podejście do kursanta , cierpliwość i upór Pani Iwony pozwolił mi zdać wszystko za pierwszym razem . Z każdą godziną jazd uczysz się czegoś nowego , wraz z instruktorem znajdujesz swoje słabe strony i ćwiczysz je do skutku. Nie ma czegoś takiego że bez sensu wyjeżdżasz godziny i nie przygotowany idziesz na egzamin . Wszystko jest jak najlepiej zaplanowane i dla kursanta i instruktora .polecam w 100 % każdemu. Bezkonkurencyjni! Grzegorz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2018)
W moim odczuciu kurs na kat. B w OSK Auto-Moto-Nauka od samego początku świetnie przygotowuje do egzaminu zarówno teoretycznego i praktycznego w WORD. Od początku widać wyraźny plan działania dla kursanta, a to co wyróżnia ośrodek pod kątem przygotowania do teorii to m.in: 1.Wykłady przeprowadzane w formie multimedialnej a nie w formie suchych tablic wiszących na ścianie. 2.Zwrócenie uwagi na najistotniejsze definicje. 3.Udostępnianie materiałów pod egzamin teoretyczny. 4.Egzamin wewnętrzny do którego można podejść kilkakrotnie nie tylko pod kątem przygotowania się do teorii w WORD ale również pozwala on rozwijać umiejętność opanowania stresu. 5. Indywidualne podejście za każdym razem do klienta czyt. Kursanta. 6. Dodatkowym atutem jest również przestrzeń ośrodka, w którym można swobodnie usiąść w ławce, oddychać i nie cisnąć się z innymi kursantami jak w klatce dla kanarka. Natomiast co do szkolenia pod egzamin praktyczny to w porywaniu z doświadczeniem wcześniejszym robiąc kurs kiedyś na Opolu to: 1. W samochodzie panowała bardzo spokojna atmosfera - zero stresu. 2. Opanowanie instruktora (a nie szarpanie za kierownicę czy brak kultury osobistej ew. max lekkie korekty kierownicy.) 3. Jazda tylko indywidualnie z instruktorem a nie "produkcja masowa" tzn. jazdy łączone po 3 osoby. 4. Ciągle powtarzane w kółko aż do znudzenia i zapamiętania punkty odniesienia. 5. Duża wyrozumiałość i humor w samochodzie. 6. Wszystko tylko i wyłącznie w cenie kursu - brak jakichkolwiek absurdalnie dodatkowych opłat za powroty do Oławy. Na koniec dodam tylko że wkład ośrodka - a głównie Pana Andrzeja do mojego przygotowania pod egzaminy w WORD jest/i pozostanie naprawdę ogromny. OSK Auto-Moto-Nauka zasługuje bez wahania na najwyższą ocenę, natomiast samemu też warto się przygotowywać na bieżąco i czasem posłuchać ośrodka, schować ludzkie "ego" do kieszeni, zainwestować w dodatkowe godziny (ja miałem w sumie 36), próbować przed egzaminem jezdzić codziennie i zdać za pierwszym aby nie męczyć się po 5-7-13-17 razy - nie ma w tym żadnego sensu. Dobre przygotowanie praktyczne, umiejętność opanowania stresu i nawet rozmowny egzaminator który potrafi pochwalić w trakcie drogi "dobrze że wie pan o co chodzi" daje sukces za 1 razem ! Jeszcze raz - "Cała Ekipo Musztyfagi" - ogromne dzięki ! Pozdrawiam Mateusz :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Kar-Klub

(13 opinii w tym 7 zaufanych )

ul. 3-go Maja 4 (Dworzec PKS)
55-200 Oława

bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2018)
Polecam szkołę jazdy Kar Klub. Moją instruktorką była pani Ela,która jest miłą i sympatyczną osobą. Można było pożartowac oraz porozmawiać na kazdy temat okazała mi duzo cierpliwosci i przekazała duzo wiedzy. Jazdy przebiegaly bez stresu i egzamin zdany za drugim razem. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2018)
Pan Robert najlepszy instruktor, dobrze potrafi wytlumaczyc szkoła godna polecenia ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2018)
Kar-klub to bardzo dobra szkoła jazdy instruktorzy są bardzo dobrze uczą I są bardzo mili. Tylko że zdałem niestety za 5 razem z powodu tego że jestem bardzo osoba która bardzo się strasuję. Nie mam żadnych uwag dotyczących Kar-klubu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2018)
Szkoła godna polecenia.Wszystko szybko i sprawnie się odbywało.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2018)
Szkoła godna polecenia, atrakcyjne ceny, miła atmosfera, wykłady ciekawe - dużo można z nich wynieść. Dodatkowo materiały do nauki są darmowe Jeśli chodzi o praktykę to też nie mam nic do zarzucenia, objeździłem dokładnie strefę egzaminacyjną z uwzględnieniem każdego szczegółu, podsumowując jestem bardzo zadowolony. :) Gorąco polecam Panią instruktor Elżbietę za profesionalne podejście do tematu, i bardzo dobre przygotowanie do egzaminy praktycznego a także pod kątem prowadzenia samochodu prywatnie. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
4
Nauka Jazdy PERFECT

(20 opinii)

B.Chrobrego 20C/II (Wieżowiec koło PKS-u)
55-200 Oława

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
Bezstresowo , rzeczowo podana nauka teoretyczna jak i praktyczna Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2017)
Polecam! Super szkoła, luźna i bezstresowa atmosfera podczas jazd. Do egzaminu zostałam bardzo dobrze przygotowana. Zarówno teorię jak i egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2017)
Super szkoła dzięki nim zdałam wszystko za pierwszym razem. Instruktorzy super i wykładowcy....wszysxcy wspaniałe wszystko tłumaczą. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 05.07.2015)
Nie polecam, atmosfera w aucie była naprawdę nerwowa. Instruktor był niemiły i często krzyczał. Po zakończeniu jazd w tej szkole (30 h) dokupiłam w sumie 20 godzin dodatkowych (sic!), ale już w innych szkołach. Dopiero wtedy nauczyłam się jeździć, bo instruktorzy byli spokojni i wyrozumiali. W szkole Perfect niestety tego nie doświadczyłam - z jazd wracałam załamana i nawet chciałam rzucić prawo jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2015)
Wszystko oceniam bardzo dobrze,chociaz mialem jazdy tylko z panem mirkiem moge go polecic z czystym sumieniem ,teoria i praktyka ze wzgledu na doskonale przygotowanie zdane za pierwszym razem ,idywidualne podejscie do kursanta ,co prawda najwiekszy minus jaki sobie przypominam to srednio dzialajace bieg wsteczny w renault clio ale to tylko dodawalo uroku calej jezdzie :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Rokicki Marek. Nauka jazdy

(2 opinie)

Malczewskiego 16
55-200 Oława

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2014)
egzamin za pierwszym .nic dodac .nic ując:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2011)
Najbardziej znana i najlepsza w mieście! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Gawron Bolesław. Nauka jazdy

(0 opinii)

Cicha 23
55-200 OławaSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Prywatna Nauka Jazdy

(0 opinii)

Tuwima 2
55-200 OławaSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Prymus Nauka jazdy.

(0 opinii)

Marcinkowice, ul. Jastrzębia 8
55-200 OławaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Oławskie Centrum Szkolenia Kierowców

(0 opinii)

Osadnicza 21B
55-200 Oława