Prawo jazdy Syców

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Syców(2)

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2017)
Wspaniali instruktorzy, wskazują błędy w sposób spokojny który nie demotywuje, atmosfera zawsze była dobra, jeżdżenie po Sieradzu była prawdziwą przyjemnością, z wykładów tyle wyciągnąłem, że nie trzeba było w moim wypadku otwierać książki z teorią. Serdecznie polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2016)
polecam p.Janusza,ma wszystkie pozytywne cechy instruktora,duzą umiejętnosć przekazywania wiedzy,wszystko to podparte jest wysoką kulturą osobistą,
1
OSK Kursant

ul. Kolejowa 3 56-500 Syców

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
neutralny
(ocena z dnia 20.08.2013)
Totalna porażka, [...] leci tylko na kasę. Najpierw twierdzi, że można płacić w ratach, a później okazuje się, że trzeba zapłacić wszystko na raz, bo go księgowa 'goni'. Nigdy nie ma czasu na rozmowę tym bardziej telefoniczną, a zastać go w 'biurze' którego nie ma to szczęście jeśli się uda. Ponadto gdzie te wykłady??? NIE POLECAM, SĄ LEPSI!!!!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2012)
SZYBKO SPRAWNIE EGZAMIN ZDANY ZA 1 RAZEM .POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Mickiewicza 15 lok. 1 56-500 Syców

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców

(2 opinie)

ul. Kaliska 10
56-500 Syców

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Syców?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie pojazdem daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Syców to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Syców. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w nauce na prawko.