6 106

Ośrodków

174 940

Opinii

126 041

Zaufanych Opinii

5 346

Kuponów rabatowych

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Wrocław

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. A już od 1299zł

OSK JAZDA

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (110)

1299 zł
2500 zł
4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Nie nie ma o czym rozmawiać poprostu profesjonalna robota wspaniali ludzie jak i na zajęciach teoretycznych tak i pan instruktor Zbyszek wspaniały człowiek. Jazdy to po prostu sama przyjemność w dobrej atmosferze. A wierszyk zostanie mi do Konica życia "przychamowac na dwojeczke ZREDUKOWAĆ" naprawdę polecam każdemu!! Nie znajdziecie lepszej we wro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Po kilku latach przerwy bałam się usiąść za kierownicę. Jednak już po pierwszej rozmowie pomyślałam, że może nie będzie tak strasznie. Serdeczność i poczucie humoru Pana Zbyszka budziła zaufanie. Podczas jazd Pan Zbyszek czasem szkicował rysunki dla lepszego zobrazowania danej sytuacji. Bywało, że niejednokrotnie przypominał o rzeczach, które były istotne podczas prawidłowej jazdy, a zdarzało się o nich zapomnieć. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze, można było porozmawiać na różne tematy. Wszystko to sprawiało, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Pan Zbyszek potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także udziela wskazówek jak sobie radzić w samodzielnym funkcjonowaniu w świecie kierowców. Szczerze polecam również tym, którzy mają problem z wiarą we własne możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Po ukończonym kursie w innej szkole, oraz niezdanym egzaminem państwowym trafilam do Pana Zbyszka, który sprawił że egzamin okazał sie pestka. W kilka godzin dał wskazowki które zdecydowanie dodały mi pewności siebie za kierownicą i zniewelowaly stres. Podczas jazd super atmosfera, żałuję że nie trafiłam do Pana już na początku. Polecam każdemu nawet tym najbardziej opornym :) Dziękuję Panu jeszcze raz :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
11

ul. Gliniana 30 50-525 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2019)
Najlepsza szkoła nauki jazdy na swiecie. I oczywiscie najlepsi instruktorzy, i Radek i Pan Zdzisław uzupełniają się nawzajem każdy daje cenne wskazówki i ucza świetnie. Przy tym pełna kultura i profesjonalizm. Bardzo dziękuję A szczególnie Panu Zdzisławowi bo z nim przejezdzilam najwięcej godzin,i pomyśleć że z dziewczyny z ADHD zrobił kierowce;);););)OSK SUKCES nr 1:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2019)
Z całego serca mogę polecić szkołę sukces dzięki tak wspaniałym o cierpliwym instruktorom nauczyłam się jeździć bardzo dobrze z czego mój egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem chciałam bardzo podziękować Panu Zdzisławowi i Panu Radkowi za cierpliwość do mnie bo od samego początku uważałam że nie potrafię jeździć a dzięki nim uwierzyłam w siebie szkoła SUKCES jest najlepsza????jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. KAROLINA FRĄSZCZAK
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2019)
Indywidualne i elastyczne podejście do kursanta. Wyczerpujące wyklady.Materiałydla dla kursantów aktualne zgadzają e się z egzaminem teoretycznym. Miła atmosfera. Nie ważne że plac jest nie równy uważam to za zaletę. Nauczyłam się tam perfekcyjnie manewrować. Miejsce ruszania pod górkę ma jeden cel- nauczyć ruszania pod górkę..Również nauczyłam się tego perfekcyjnie. Nie zrozumiem negatywnej opinii poniżej. Zdzisław jak i Radek zawsze mili i cierpliwi mimo moich 100 pytań. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2019)
Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z samochodem, a po kursie w "Sukcesie" zdałam egzamin za pierwszym razem! Świetna atmosfera, sympatyczni instruktorzy, którzy bardzo dobrze mnie nauczyli i rozwiali wszystkie wątpliwości dotyczące ruchu drogowego. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12

Powstańców Śląskich 210/218 53-140 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

10 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 09.03.2020)
Tak niska ocena ze względu na instruktora, pana Andrzeja, mimo przekazanej wiedzy, kompletny brak przygotowania do egzaminu, niewywiązywanie się z umów słownych, brak zrozumienia kursanta, załatwianie spraw prywatnych podczas jazd i długi czas oczekiwania na nie
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.02.2020)
Kurs na HDS wyglądał tak, że nie dostałem materiałów do nauki. Dostałem informację telefonicznie że za miesiąc mam egzamin i od razu się upomniałem o materiały. Pani powiedziała że zaraz ktoś wyśle, niestety nikt nie wysłał. Dzownilem jeszcze 5 razy w tym celu i dalej nic. Musiałem zakupić materiały z innej platformy dzięki temu zdałem egzamin. Miesiąc po egzaminie przyszły moje dokumenty i upomnieli się o pieniądze. Wpłaciłem zaliczkę która poszła na egzamin. Wytłumaczyłem pani która dzwoniła że nie mam za co płacić skoro nie dostałem nic do nauki... Bezskutecznie. Podpis był i wszytko w temacie. Muszę zapłacić. Materiały dostałem dopiero po tej rozmowie- miesiąc po egzaminie. Brak słów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Polecam Akademię Dobrej Jazdy, a najbardziej instruktora, z którym miałam przyjemność najdluzej jeździć Andrzeja Białka. Bardzo spokojny opanowany, nie podniesie na Was głosu, co niestety zdarzało się z innymi instruktorami. I na pewno każdego nauczy! Jeśli macie przykre doświadczenia z innymi to z panem Andrzejem będziecie zadowoleni i zdacie za pierwszym razem:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2020)
Polecam serdecznie instruktora Pana Andrzeja Białka. Świetne podejście do kursanta. Wszystko tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, jeśli widzi, że masz z czymś problem poświęca więcej czasu na dane zaganienie, tłumaczy i ćwiczy z tobą jeszcze raz. Zdałam za pierwszym razem co potwierdza to jakim jest świetnym instruktorem. Dziękuję!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Specjalne podziękowania dla pana Zbigniewa Olejniczaka za anielską cierpliwość. Bardzo dziękuję za poświęcony czas! Polecam każdemu, kto chce być profesjonalnie przygotowany do egzaminu. Agnieszka Werenska
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
13
Akademia Dobrej Jazdy

Sienkiewicza 128ul. Bierutowska 1A, 50-340 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2020)
POLECAM Z CAŁEGO SERCA Najlepsza szkoła w mieście!!! egzamin zgany za pierwszym razem!!!!Mariusz to najcudwniejszy instruktor na świecie, lepszego nie znajdziecie. Dzięki niemu jestem najlepszym kierowcą a za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2020)
Z całego serca polecam szkołę Auto Stop!! To najlepsza szkoła w mieście i najlepszy instruktor na świecie to Mariusz. Ma cudowne podejście do kursantów, atmosfera jest po prostu mega. Na egzamin poszłam bez stresu, bo czułam się dobrze przygotowana i zdałam za Pierwszym Razem!! Lepiej trafić nie mogłam ☺️ Cierpliwość Mariusza jest na medal ???? Każda godzina nauki w tej szkole to czysta przyjemność, na wykładach wiedza wchodziła sama do głowy. Lepszej szkoły nie znajdziecie. Jeszcze raz wielkie dzięki Mariusz za super przygotowanie mnie do Egzaminu. JESTEŚ NAJLEPSZY !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2019)
Miałem przyjemność odbycia paru godzin doszkalajacych w tej szkole jazdy. Instruktorzy mieli doskonałe podejście. W szkole, w której robiłem cały kurs nie nauczyłem się tyle, co na tych paru dodatkowtch godzinach w Auto-Stopie, dzięki którym zdałem egzamin za pierwszym podejściem. Polecam z całego serca.
bardzo słaby
(ocena z dnia 06.11.2019)
Jak niżej, wykłady owszem ciekawe, ale niewiele więcej, długi czas oczekiwania na jazdy.za długi
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2019)
Bardzo dobra szkola! Polecam z calego serducha kazdemu! Pelen profesjonalizm w kazdej sytuacji, pracuja tam przede wszystkim ludzie z pasja! Mariusz i Krzysztof instruktorzy pierwsza klasa! Swobodna atmosfera, swietne podejscie do czlowieka oraz masa wiedzy przekazana w prosty i czytelny sposob :) Egzamin zdany za pierwszym razem, bez wiekszych problemow! Z pewnoscia wroce na kurs kategorii A :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
Auto-Stop

Wyszyńskiego 41 50-330 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Dobra szkoła jazdy !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2019)
Bardzo fajna szkoła. Miła atmosfera. Dogodne terminy. Gorąco polecam jazdy z panem Leszkiem. Uśmiechnięty, pozytywny człowiek. Dla mnie prowadzenie auta wiązało się z dużym stresem. Dopiero po jazdach z p.Leszkiem zaczęłam wierzyć w siebie za kółkiem. Mimo moich błędów podczas jazd pan Leszek wykazał się spokojem, ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. W jego towarzystwie czułam się bezpiecznie i komfortowo. Nigdy nie krytykował. Spokojnie tłumaczył i powtarzał ze mną manewry po 10x (to się nazywa cierpliwość) i nauczył mnie jeździć. Dziękuję. Kasia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
W tej szkole zdasz egzamin wewnętrzny, tylko jeżeli twoja jazda jest naprawdę bezpieczna i wyćwiczona prawie na maksa. I to jest bardzo dobrze:). Bo jak zdasz wewnętrzny, jesteś na 100% pewny, że egzamin w WORD nie będzie dla ciebie przeszkodą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
15
Manewr. Nauka jazdy

Kromera 17Ziębicka 32, Sołtysowicka 27, 51-163 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C1, D, B+E, C+E

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2019)
Świetne przygotowanie do egzaminu(kat. A2). Bardzo mili instruktorzy i super atmosfera podczas szkolenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2019)
jestem bardzo zadowolony z kursu na kat A, plac owszem jest trudny ale to procentuje na egzaminie, fajni ludzie to prowadzą, jest b. dobra atmosfera ale i konkret, czyli wzrastające umiejętności, pochodziłbym jeszcze na ten kurs ale już zdałem egzamin (za pierwszym razem)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 15.08.2019)
Co prawda egzamin (kat. A) zdany za pierwszym razem, ale nie jest to szkoła którą poleciłbym komukolwiek. Słabej jakości plac manewrowy z kostki brukowej połączony z parkingiem dla tirów (ul. Północna). W trakcie trwania kursu, tylko jeden wyjazd na miasto i trasę egzaminacyjną. Wyjazd taki odbywa się z drugim kursantem, więc de facto jeździmy godzinę na motorze i godzinę w samochodzie. Z drugiej strony, szkoła posiada wszystkie maszyny egzaminacyjne, więc istnieje możliwość poznania każdej z nich. Niestety, sprzęt taki jak kaski i kurtki jest niezadbany, brudny i śmierdzący. Podsumowując, szkoła kładzie nacisk na zdanie egzaminu, a nie rzeczywiste umiejętności poruszania się na motocyklu w realnych warunkach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 05.08.2019)
wypożyczalnia motorów, plac na totalnym zadupiu - kostka zamiast asfaltu. o nauke trzeba się prosic. po 8 osób na plac, 0 zainteresowania kursantem. jedyny plus to cena: jak cie nie stac na prawdziwe OSK to pewnie i tu przyjdziesz
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2019)
Chcialbym serdecznie podziekowac za profesjonalne szkolenie na kategorie A w OSK Euforia. Pani Monika i Pan Jurek to prawdziwi eksperci, egzamin zdany przy pierwszym podejściu, pomimo, ze pierwszy raz w zyciu siadłem na motocykl wlasnie na placu manewrowym OSK Euforia na Maslicach. Pomimo ogromnego zainteresowania, co widać po liczbie cwiczacych jednoczesnie kursantow, zawsze można było liczyc na cenne wskazówki do egzaminu czy późniejszej samodzielnej jazdy, podobnie zawsze w razie pytan instruktorzy służyli merytoryczna pomocą. Warto zwrocic uwagę na przemyślana strukturę szkolenia, szczególnie dla osob, które wcześniej nie miały doswiadczen z motocyklem, jak również na piękne, nowe maszyny, na których zdobywamy nasze motocyklowe umiejetnosci. Dodatkowo, na tle wroclawskim rzuca się w oczy atrakcyjna cena, serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
16

Ul.Kniaziewicza 28/1a 50-455 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Super szkoła :) pozytywne i motywujące a zarazem bardzo ludzkie podejście do kursanta. Miałam bardzo małą wiarę że jestem w stanie nauczyć się jeździć samochodem i zdać egzamin ale Pan Leszek jest wspaniałym i bardzo dobrym instruktorem jazdy a do tego jeszcze bardzo cierpliwym. Super Szkoła i wspaniali ludzie :) Pani Jola zawsze życzliwa i uśmiechnięta a Pan Leszek pełny profesjonalizm, myślę że każdego jest w stanie nauczyć jeździć i dobrze przygotować do egzaminu :) bardzo jestem im wdzięczna :) polecam wszystkim Szkołę Jazdy Autko z całego serca i jeszcze jedno najważniejsze zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem !!! :) Z całego serca dziękuję Panie Leszku :) . Cecylia :) .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Bardzo polecam! Sama poszłam do tej szkoły z polecenia ale nie żałuję !!!. Wykłady super a jazda z panem Zbyszkiem rewelacja . Złoty człowiek, anielska cierpliwość , i jako jedyny nie odpuścił gdy w siebie zwątpilam i myślałam, że to nie dla mnie. Dzięki niemu egzamin zdany za pierwszym razem i czekam na dokument ???? Aż szkoda, że jazdy z nim dobiegły końca . Z przyjemnością polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
Autko

Tęczowa 7 53-601 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2019)
Bardzo profesjonalna szkoła jazdy, Pan Artur - znakomity instruktor ze świetnym podejściem do kursanta. Nie miałem żadnych problemów z umawianiem się regularnie na jazdy. Zdałem egzamin za pierwszym razem w dużej mierze polegając na wskazówkach i wiedzy przekazanej mi podczas kursu. Zdecydowanie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
19

pl. Orląt Lwowskich 2a (przy dworcu Świebodzkim) 54-152 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Polecam tą szkołę, dla każdego, kto chce się nauczyc solidnie i prawidłowo jeździć na motocyklu. Zajęcia na placu manewrowym wybiegają znacznie poza zakres wymagany do zdania egzaminu, pozwalają zrozumieć zasadę i sposób w jaki powinno się panować nad motocyklem podczas każdego manewru. Instruktorzy z dużym dystansem i poczuciem humoru, zawsze na spokojnie i wesoło wytłumaczą każdy aspekt ćwiczenia, dzięki temu czas spędzony z nimi to prawdziwa przyjemność (Pozdrawiam Radka, Oskara i Rafała) Ci ludzie naprawdę pasjonują się motocyklami i potrafią nie tylko przekazać wiedzę ale i zarazić tą pasją. Chyba nie napiszę niczego nowego, co przedmówcy , dlatego krótko i zwięźle: Cena za kurs: zawiera podstawienie motocykla na egzamin, dodatkową godzinę na rozgrzewkę przed egzaminem + bon na porządną kominiarkę (nie wspominając już o profesjonalnym szkoleniu)jest bardzo korzystna Nowe motocykle, na których zdajemy też egzamin. Jazda po mieście nie ogranicza się tylko do trasy egzaminacyjnej. (Jeździłem po mieście, za miastem w połączeniu z nauką pokonywania zakrętów) Dużo rozmaitych ćwiczeń na placu (jazda bez trzymanki, slalom/ósemka jedną ręką itd. itp sami zobaczycie :) Miła i przyjazna atmosfera Szkoła na czas kursu daje : kurtki motocyklowe, ochraniacze, kaski, kurtki przeciwdeszczowe jakby padało Szkola na egzamin zapewnia: w sumie to samo ale kask jest od WORD-u dzięki temu jesteśmy kompletnie i profesjonalnie ubrani na egzamin "Eskorta" do i z WORDU w dniu egzaminu Cóż tu dużo mówić. Dla mnie najelpszy wybór, jeżeli chcesz naprawdę nauczyć się jeździć a nie tylko zdać egzamin!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
21
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wolski & Gliga
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2019)
Super ośrodek, Pan Jedrzej to instruktor-nauczyciel z powołania, cierpliwy, wymagający a za razem potrafiący stworzyć przyjazną atmosferę. Egzamin zdany za pierwszym razem, bez żadnych uwag i poprawek. Bardzo polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
24
Ośrodek Szkolenia Kierowców RoLka

Pl. Grunwaldzki 12-14, p. 14 50-384 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B