bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2026)
Szczerzę polecam Szkolenia Kierowców GRUDA. Pełen profesjonalizm, miła i spokojna atmosfera. Indywidualne podejście do kursantów. Elastyczność w ustalaniu godzin jazd. Blisko, duży plac manewrowy. Samochody, zadbane i sprawne, takie same jak w WORD w Toruniu. Pan Mateusz Grudziński przygotowywał mnie do egzaminu, który zdałam za 3 razem. To wielki sukces, mój, ale również instruktora, który wykazywał sie wieeelką cierpliwością. , Wszystkich, którzy stoją przed wyborem, którą szkołę wybrać , to ja polecam własnie GRUDA! A teraz z tomiku wierszy.... Zaufaj Grudzie gdy prawko chcesz mieć, tam ludzie z pasją nauczą Cię! Chcesz mieć prawko ? - wybierz GRUDA - na pewno się UDA!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2026)
Zdane za pierwszym razem co pokazuje, że zostałam dobrze przygotowana, co zresztą pochwalił pan egzaminator. Polecam szkołę, zwłaszcza Pana Mateusza. Możecie być pewni nauki w świetnej atmosferze, bez stresu, ale za to z ogromną chęcią przekazania wiedzy i przygotowania do jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2026)
Chciałbym bardzo podziękować Panu Maciejowi, cudowny, przesympatyczny instruktor, do rany przyłóż. Pełen profesjonalizm oraz bezstresowa nauka. Pełen empatii i wyrozumiałości wobec drugiej osoby. Gdy coś nie wychodziło zawsze było to tłumaczone tyle razy ile było trzeba, na spokojnie. Cieszę się, że moim wyborem była właśnie GRUDA❤️
Uważam, że Pan Maciek zasługuje na miano najlepszego instruktora w całym Toruniu, a nawet poza. Przeżycia z panem nigdy nie do zapomnienia na zawsze w moim sercu ❤️.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2026)
Bardzo polecam ośrodek Gruda, wszyscy instruktorzy super. Jest stały kontakt i wsparcie do zdania egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2025)
Bardzo dobra szkoła jazdy, Uczyłam się pod okiem Pana Mateusza, bardzo mokry, kontaktowy dzięki czemu była komfortowa, luźna atmosfera podczas jazd. Egzamin zdany za 1 razem. Polecam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem