aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Żnin(2)

11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2021)
Super podejście do kursanta. W biurze wszystko jasno wytłumaczone. Instruktor ok, jazda na placu i wyjazd do Bydgoszczy według planu. Na koniec egz wewnętrzny. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2020)
Super atmosfera na wykładach, a na jazdach jeszcze lepsza szczególnie pod okiem Pana Rafała L. :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Egzamin praktyczny przeprowadzony profesjonalnie kat.c przez Pana Sebastiana J. Komendy wypowiadane wyraźnie i z zapasem czasowym do ich wykonania. Był lekki stres to moim zdaniem normalne. Dziękuję mojemu instruktorowi GRZESIOWI i PZMot.Żnin za przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.03.2019)
JESLI JESZCZE PRACUJE TAM PAN MARIAN TO BRAK SŁÓW . Ten były milicjant dawno powinien odejsć chyba ze zalezy mu na tym by szkola miala słabą renomę . tylko słyszałem w lewo.... w prawo .... a dlaczego tak??? zero podejscia i uczenie na tzw malpe moze zda badz nie krzyczy facet jakby mial niedorozwinietego przed soba, doslownie brak slow!! wjazd prostopadle tylem do garazu ponoc najtrudniejsze zadanie; no rzeczywiscie trudne u nich w szkole bo jak chcialem po wiekszym luku wjechac to nie bylo miejsca na placu i juz wydzieranie sie co ja robie. stwierdzilem ze odpuszczam tu nauke wyjezdzilem godziny poszedlem na egzamin i tak jak mie uczyl z malego kata ciezko bylo sie zmiescic i oblalem. wykupilem 2h w szkole prafko w bydgoszczy kilka razy wjazd do garazu tylem wiekszy luk i na egzamin i co za pierwszym razem zdane ale: szerokim lukiem a nie jak w zninie po bardzo malym wiec tam najmniejszy blad i du...pa. reasumujac c+e nie polecam chyba ze p. Marian juz nie pracuje i cos sie pozmienialo dodatkowo chodzi taki w gumofilcach jakby z obory wyszedl
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2018)
Jedyna szkoła jazdy w Żninie na kat. T. Bardzo polecam. Ciekawe wykłady i jazdy z instruktorem z powołania. Wszystko zdane za 1 razem.
1
PZM OZDG Sp. z o.o. - Ośrodek w Żninie

Gnieźnieńska 8 88-400 Żnin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A1, B, C, D, B+E, C+E, T, A2, B96, D po B, D po C, C, C+E, A po A1, A po A2, A

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2017)
Świetne
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2014)
Bardzo polecam tą szkołę. Instruktor jest profesjonalistą, w dodatku bardzo cierpliwy. Byłam kursantką w tej szkole i jestem zadowolona. Wszelkie błędy, które popełniałam, zostały wychwytywane przez instruktora i poprawiane.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 09.09.2013)
Ogólnie słaba jakość szkoły. np godzina jazdy samochodem to 45min a godzine jazdy motocyklem licza podwójnie ponieważ za motocyklem jeździ samochód, co do kat T to naprawde brak słów c-360 ciagnie do remontu za każdym razem zapalany z popychu, brak jakiej kolwiek wiedzy jak wyglada egzamin poprostu bardzo nie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2

Sienkiewicza 1a 88-400 Żnin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Żnin?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Żnin to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Żnin. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.