Prawo jazdy Golub-Dobrzyń

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Golub-Dobrzyń(3)

9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.05.2024)
Świetna szkoła, pełen profesjonalizm i idealne przygotowanie do egzaminu. Pan Michał świetny instruktor :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2024)
Polecam szkole jazdy, oraz instruktora Pana Michała za doszkolenie i za cierpliwość i dużo wskazówek i tłumaczenia podczas jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2024)
Pan instruktor bardzo sympatyczny i wyrozumiały. Spokojnie wszystko tłumaczy aż chce się chodzić na kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 10.09.2015)
instruktor byl zdziwiony na pierwszej godz jazdy ze nie potrafię prowadzić auta, bo według niego to niemożliwe że nie siedzialam wczesniej za kierownicą. jezdzilam innym samochodem na kursie, innym na placu podczas kursu i jeszcze innym na egzaminie! nie polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2013)
Bardzo dobre, solidne przygotowanie do egzaminu państwowego, zwłaszcza z zajęć praktycznych. Polecam właściciela szkoły jako instruktora nauki jazdy ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK MOTO-OR Ryszard Ośka

Wodna 13Plac Wolności 13, 87-400 Golub-Dobrzyń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.09.2016)
NIE POLECAM! Oblałam już 8 razy. Gdy wykupywałam dodatkowe jazdy u innych instruktorów w Toruniu dostałam wiele uwag o niesamodzielności i typowych błędach. Dodatkowo traci się czas na dojazdy do Torunia czy też Grudziądza. Podczas wielu jazd zatrzymywałam się, bo instruktor musiał kupić sobie śniadanie, umówić kursantów w WORDZIE na egzamin, czy też załatwić coś w galerii. Uczą tras na pamięć. Ciężko potem się odnaleźć jadąc np. do innego miasta niż Toruń.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.09.2016)
Ta szkoła jest najgorszą z możliwych szkół jazdy! [...]nie tłumaczy wielu rzeczy, mówi żeby szukać informacji w internecie, w filmikach na youtube. Kłamie z dobrą zdawalnością, bo tak naprawdę każdy zapisuje się na dodatkowe jazdy w Toruniu. Zdawalność jest bardzo niska, instruktorzy nie tlumaczą wielu rzeczy, nie uczą samodzielności i obserwacji. Traci się czas na dojazd do Torunia, gdzie tak naprawdę byłby wykorzystany już na jeździe w mieście. Mówił, że szkoły w Toruniu chcą tylko pieniędzy i nie uczą a tak naprawdę to nauki w szkole [...]są stratą czasu i pieniędzy. NIE POLECAm!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.07.2012)
Nie polecam. Jeśli ktoś chce w pełni wykorzystać czas przeznaczony na naukę jazdy to zdecydowanie lepiej wybrać jakąś szkołę w toruniu. Prosta przyczyna, zbyt wiele czasu traci się na sam dojazd do torunia, a przecież to właśnie jazda na mieście jest najważniejsza. Mówiąc prościej, masz 30 godzin praktyki a tak na prawdę połowę tego jeździsz po toruniu. Co do instruktorów to wszystkich nie znam, jeździłem z trzema, ponieważ zależało na czasie jednak jakość pozostawia wiele do życzenia. Również nie wszystkie godziny można jeździć na aucie takim jak na egzaminie. Podsumowując, za podobne pieniądze można szkolić się w toruniu, czas wyjdzie podobny bo przecież i tak zawsze minimum dwóch kursantów jedzie z czego jeden rusza z gd a drugi wraca z torunia do gd. Radzę poważnie przemyśleć zanim zapiszecie się do tej szkoły nauki jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2012)
Zdałam za pierwszym razem, dzięki cierpliwości instruktorom. Jeździłam po Toruniu, nigdy nie było potrzeby z dokupieniem sobie dodatkowych godzin (nie ze względu niedouczenia, ale dlatego, że zajęcia na uczelni nie pozwalały mi regularnie pobierać lekcji i zdarzało się mieć nawet kilkutygodniowe przerwy między jazdami, a wiadomo że warto być przygotowanym jak najlepiej). Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 08.06.2011)
Dziś miałem egzamin praktyczny i zdałem za pierwszym razem! Chcę podziękować całemu ośrodkowi i mojemu instruktorowi prowadzącemu - Łukaszowi Zadylakowi. wielkie dzieki! I oczywiście polecam wszystkim ten osrodek. Maks.
2
OSK PARADZIŃSKI  ZDZISŁAW PARADZIŃSKI

Sokołowska 11 87-400 Golub-Dobrzyń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3

Pod Arkadami 2 87-400 Golub-Dobrzyń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Golub-Dobrzyń?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się samochodem daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Golub-Dobrzyń to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Golub-Dobrzyń. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w nauce na prawo jazdy.