O Szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców Gruda
Dziewulskiego 39, paw. 3
87-100 Toruń
Kontakt
60x xxx xxxPokaż numer
oskgrud....Pokaż adres
Opis
Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela
Zobacz pełny opis szkołyGaleria zdjęć szkoły





Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szczerzę polecam Szkolenia Kierowców GRUDA. Pełen profesjonalizm, miła i spokojna atmosfera. Indywidualne podejście do kursantów. Elastyczność w ustalaniu godzin jazd. Blisko, duży plac manewrowy. Samochody, zadbane i sprawne, takie same jak w WORD w Toruniu. Pan Mateusz Grudziński przygotowywał mnie do egzaminu, który zdałam za 3 razem. To wielki sukces, mój, ale również instruktora, który wykazywał sie wieeelką cierpliwością. , Wszystkich, którzy stoją przed wyborem, którą szkołę wybrać , to ja polecam własnie GRUDA! A teraz z tomiku wierszy.... Zaufaj Grudzie gdy prawko chcesz mieć, tam ludzie z pasją nauczą Cię! Chcesz mieć prawko ? - wybierz GRUDA - na pewno się UDA!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Zdane za pierwszym razem co pokazuje, że zostałam dobrze przygotowana, co zresztą pochwalił pan egzaminator. Polecam szkołę, zwłaszcza Pana Mateusza. Możecie być pewni nauki w świetnej atmosferze, bez stresu, ale za to z ogromną chęcią przekazania wiedzy i przygotowania do jazdy.
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Chciałbym bardzo podziękować Panu Maciejowi, cudowny, przesympatyczny instruktor, do rany przyłóż. Pełen profesjonalizm oraz bezstresowa nauka. Pełen empatii i wyrozumiałości wobec drugiej osoby. Gdy coś nie wychodziło zawsze było to tłumaczone tyle razy ile było trzeba, na spokojnie. Cieszę się, że moim wyborem była właśnie GRUDA❤️ Uważam, że Pan Maciek zasługuje na miano najlepszego instruktora w całym Toruniu, a nawet poza. Przeżycia z panem nigdy nie do zapomnienia na zawsze w moim sercu ❤️.