Prawo jazdy Nakło nad Notecią

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Nakło nad Notecią(2)

Więcej filtrów kursów
45 Zaufanych Opinii (84 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2022)
Jesteście najlepszymi instruktorami pełna profeska dzięki cennym rada i profesjonalnej nauce zdałam za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2021)
Dzisiaj zdałam część praktyczną egzaminu na prawo jazdy za pierwszym podejściem. Udało mi się to dzięki wspaniałym lekcjom, które odebrałam w Szkole Jazdy Omega. Polecam wszystkim tę szkołę z jej profesjonalnymi i życzliwymi instruktorami. Jednocześnie dziękuję bardzo pani Ewie, panu Maciejowi i panu Sebastianowi za cierpliwość i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Ola Otto
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2021)
Nalepsza Szkola jazdy:)Bardzo profesjonalne podejscie .Wyrozumialosc do kursantow. Bardzo przemila atmosfera. I oczywiscie najlepsi instruktorzy Pani Ewa, Pan Maciej , Seba zawsze daja z siebie 10000%.To sa INSTRUKTORZY z powolania ...... I zawsze mozna na nich liczyc w kazdej sytuacji ..Idziekuje za wiare we mnie ze sie nie poddalam !!!!....Polecam z calego serca :):):):) Pozdrawiam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2020)
Bardzo sie cieszę że trafiłam do was , dzięki wam wzięłam się w garść i zdałam egzamin i mam swój wymarzony plastik ;) Atmosfera super podejście do kursanta również . Zaraz minie rok i kilkanaście tysięcy przejechane moim volviaczkiem A to wszystko dzięki wam . ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2020)
Najlepsza szkola jazdy Maciej Ewa i Seba wspaniali ludzie atmosfera super!!!!!!polecam z całego serducha pozdrawiam !!
1
SZKOŁA JAZDY OMEGA Maciej Dończewski

ul. ks. Piotra Skargi 15 89-100 Nakło nad Notecią

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2012)
To było już parę lat temu ale nauka była w miłej i wyrozumiałej atmosferze,instruktor cierpliwy.Zdałam za pierwszym podejściem.Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Rzemieślnicza 2 89-121 Nakło nad Notecią

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Jazdy STARTER

(1 opinia)

Powstańców Wlkp. 4
89-100 Nakło nad NoteciąSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Zakład Szkoleniowo-Usługowy Zbigniew Nadarzewski

(0 opinii)

Potulicka 4
89-100 Nakło nad Notecią

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Nakło nad Notecią?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Nakło nad Notecią to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Nakło nad Notecią. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.