Prawo jazdy Nakło nad Notecią

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Nakło nad Notecią(2)

Więcej filtrów kursów
45 Zaufanych Opinii (83 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2021)
Dzisiaj zdałam część praktyczną egzaminu na prawo jazdy za pierwszym podejściem. Udało mi się to dzięki wspaniałym lekcjom, które odebrałam w Szkole Jazdy Omega. Polecam wszystkim tę szkołę z jej profesjonalnymi i życzliwymi instruktorami. Jednocześnie dziękuję bardzo pani Ewie, panu Maciejowi i panu Sebastianowi za cierpliwość i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Ola Otto
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2021)
Nalepsza Szkola jazdy:)Bardzo profesjonalne podejscie .Wyrozumialosc do kursantow. Bardzo przemila atmosfera. I oczywiscie najlepsi instruktorzy Pani Ewa, Pan Maciej , Seba zawsze daja z siebie 10000%.To sa INSTRUKTORZY z powolania ...... I zawsze mozna na nich liczyc w kazdej sytuacji ..Idziekuje za wiare we mnie ze sie nie poddalam !!!!....Polecam z calego serca :):):):) Pozdrawiam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2020)
Bardzo sie cieszę że trafiłam do was , dzięki wam wzięłam się w garść i zdałam egzamin i mam swój wymarzony plastik ;) Atmosfera super podejście do kursanta również . Zaraz minie rok i kilkanaście tysięcy przejechane moim volviaczkiem A to wszystko dzięki wam . ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2020)
Najlepsza szkola jazdy Maciej Ewa i Seba wspaniali ludzie atmosfera super!!!!!!polecam z całego serducha pozdrawiam !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2020)
Najlepsza szkoła jazdy, pełen profesjonalizm, obrazowe podejście od stronę teoretycznej. Nauka praktyczna to była dla mnie wielka przyjemność podejście humorystyczne aczkolwiek wielce profesjonalne. Maciej zawsze ma rację!. Po zdanym egzaminie ciężko było mi się rozstać z naszymi super instruktorami (Ewa,Maciej, Sebastian jesteście super, jeszcze raz bardzo wam dziękuję za wspaniałą przygodę za kółkiem).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
SZKOŁA JAZDY OMEGA Maciej Dończewski

ul. ks. Piotra Skargi 15 89-100 Nakło nad Notecią

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2012)
To było już parę lat temu ale nauka była w miłej i wyrozumiałej atmosferze,instruktor cierpliwy.Zdałam za pierwszym podejściem.Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Rzemieślnicza 2 89-121 Nakło nad Notecią

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Jazdy STARTER

(1 opinia)

Powstańców Wlkp. 4
89-100 Nakło nad NoteciąSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Zakład Szkoleniowo-Usługowy Zbigniew Nadarzewski

(0 opinii)

Potulicka 4
89-100 Nakło nad Notecią

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Nakło nad Notecią?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Nakło nad Notecią to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Nakło nad Notecią. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.