Prawo jazdy Solec Kujawski

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Solec Kujawski(1)

6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 31.10.2017)
Z zajęć teoretycznych nic nie wyniosłem, tak naprawdę wszystko przyswoiłem w domu z testami i książką. Ogólnie wszystko oklepane - z jednej strony nie dziwię się wykładowcy, bo co kurs opowiadać to samo faktycznie może być ciężkio. Co do instruktora (nie wiem, bo być może mi się taki trafił) porażka - zapowiadał się sympatyczny, jednak już na trzecim spotkaniu, gdy pytań zaczęło mi przybywać - zostałem wyśmiany, że powinienem to dawno wiedzieć, że co ja tu robię i w ogóle. W końcu udałem się na egzamin i - oblałem. Na dodatkowe jazdy zapisałem się do innej szkoły jazdy. Różnica była ogromna! Trafiłem na dwóch sympatycznych i cierpliwych instruktorów, którzy odpowiedzieli bez żadnych spinek na moje pytania, nabrałem więcej pewności siebie za kółkiem i po prawie 1,5 tygodnia udałem się na egzamin - no i zdałem - bezbłędnie!
bardzo słaby
(ocena z dnia 10.03.2017)
Rozpoczęłam kurs z kuzynem, każde z nas w innej szkole, ja niestety (bo tak się później okazało) w Auto Plusie... Pominę fakt o przebiegu teorii i pierwszej pomocy, (które wypadły średnio), bo tak naprawdę by tę część opanować wystarczą odpowiednie materiały i chęci. Więc przechodząc do najważniejszego - części praktycznej, a mianowicie do instruktora! Może i miałam pecha, jednak uważam, że skoro wg. naszego prawa - pierwszy raz możemy wyjechać na ulicę mamy okazję w obecności instruktora to jednak powinno to każdą szkołę jazdy do czegoś zobowiązywać! Tym bardziej, że każdy płaci za kurs, a skoro płaci to i wymaga. Na początku mój instruktor powiedział, że jest po to by mnie nauczyć, że w razie jakichkolwiek wątpliwości mam pytać... więc w końcu przyszedł taki dzień. Była to 4 lub 5 godzina, na której zadałam pierwsze pytanie (i ostatnie), zostałam wręcz wyśmiana i powiedziano mi, że powinnam wiedzieć to z wykładów. Czasem odnosiłam wrażenie, że mój instruktor po prostu był, bo musiał.... Atmosfera była naprawdę kiepska. Oczywiście nie zdałam za pierwszym razem. Jednak później wykupiłam 5 godz. w szkole jazdy, do której uczęszczał mój kuzyn, gdzie miałam dwóch instruktorów, gdzie każdy z nich miał inną taktykę, gdzie nie raz się nasłuchałam ale i nauczyłam... Po prostu nie ma co porównywać! Udałam się po tych kilku godzinach do WORDu i zdałam - BEZBŁĘDNIE!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2015)
Polecam szkołę Auto Plus w szczególności pana Sławka. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu dzięki temu zdałam za pierwszym razem. Wykłady były prowadzone w sposób profesjonalny I ininteresujący.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2015)
Witam, robiłem w tej szkole prawko jakiś czas temu. Mogę mówić tylko w superlatywach. Nie chciałem chodzić na wykłady, byłem sceptycznie nastawiony, a okazały się bardzo fajne, materiał przedstawiany był w przystępny sposób, nie brakowało również humoru. Jazda przebiegała w miłej atmosferze z pełnym zrozumieniem dla błędów popełnianych przeze mnie. Jak będę chciał zdobyć uprawnienia na motor to tylko w tej szkole. Dziękuję i pozdrawiam EKIPĘ AUTO-PLUSA!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2014)
Polecam szkołę jazdy Szkoła Jazdy Auto-Plus w Solcu Kujawskim i Bydgoszczy!!! Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Przede wszystkim polecam instruktora- Pana Rafała. Oprócz wiedzy technicznej posiada wiedzę pedagogiczną i psychologiczną, dzięki czemu potrafi poprowadzić proces szkolenia, tak aby zakończył się sukcesem. Polecam w 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

ul. Żwirki i Wigury 1 86-050 Solec Kujawski

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >