Prawo jazdy Lubień Kujawski

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Lubień Kujawski(1)

Więcej filtrów kursów
2 Zaufane Opinie (2 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2015)
Postanowiłam zrobić prawo jazdy jako już 35-letnia kobieta. Taka postać wymaga szczególnej cierpliwości, jest bardziej oporna na wiedzę i to co nakazuje instruktor. Pan Szymański, jak i reszta instruktorów okazali się niezłomni i potrafili doskonale przekazać swą ogromną wiedzę. Pomimo faktu, że zamieszkiwałam na wsi odległej od Włocławka, miałam zapewniony transport na i z kursu, co było niezwykle wygodne. Dzięki tym atrybutom zdałam za pierwszym podejściem ;-) Po kilku latach i moja córka przeszła kurs u Pana Szymańskiego i również zdała za pierwszym razem. Zdecydowanie szkoła godna polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2015)
Bardzo dobra szkoła jazdy.Pan Piotr jest świetnym instruktorem,cierpliwy z talentem pedagogicznym.Podczas jazdy praktycznej nauczyłam się wszystkiego co dobry kierowca wiedzieć powinien.Polecam wszystkim.
1
AUTO KUJAWIAK

ul. Kłóbka 9 87-840 Lubień Kujawski

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Lubień Kujawski?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Lubień Kujawski to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Lubień Kujawski. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą egzaminy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.