aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Grudziądz(14)

Więcej filtrów kursów
390 Zaufanych Opinii (577 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2023)
Dziękuję bardzo Wojtkowi????Wiśniewskiemu z OSK WORD za naukę i pracę, którą wkłada w wychowanie każdego nowego kierowcy , bo tak spokojnego opanowanego, wytrwałego i cierpliwego "GOŚCIA" mogą sobie pozazdrościć właściciele Szkół jazdy. Naprawde nauka u boku Wojtka???? to czysta przyjemność w otoczeniu żartów i czerpania zabawy z jazdy jak i nauki .Człowiek który na początku jest Panem Wojtkiem a z czasem staje sie Waszym przyjacielem co wynika z jego zaangażowania od początku do ostatniej minuty pracy z ludzmi jest 100% PROFESJIONALISTĄ w swoim fach .POZDRAWIAM I DZIĘKUJE WOJTUŚ !!!????????????????
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2023)
Z serca polecam szkole nauki jazdy Word dzieki , ktorej zrealizowalam swoje marzenie i zdalam egzamin na prawko (kat. B) Cala ekipa jest cudowna , pracują tam ludzie z powołania i czuć , ze kochają to co robią Madzia tworzy niezwykle ciepłą, życzliwą i luźną atmosferę w wordowym biurze.….Kochana duszyczka, która wspiera kursantów na każdym kroku….Jej optymizm i podejście sprawiły , że zaczęłam wierzyć , że niemożliwe jest może możliwe Teoria. Rafał prowadzi zajęcia w sposób interaktywny i z dużym poczuciem humoru. Zajęcia nie są nudne, więc można z nich wynieść potrzebną wiedzę bez potrzeby spędzania godzin na powtarzaniu teorii… Rafałowi zależy, żeby każdy kursant zrozumiał i przyswoił niezbędną wiedzę zanim wsiądzie za kółko. Dzięki anielskiej cierpliwości i indywidualnemu, bardzo przyjaznemu podejściu Dominiki Mroczek, oswoiłam swój lek przed jazdami. Popełnianie błędów szybko przestało być dla mnie źródłem stresu, bo Dominika reaguje z dużym spokojem i łagodnością...Dominika ma dar w przekazywaniu wiedzy w sposób zrozumiały i klarowny…. To instruktorka z wielką pasją do tego co robi, zależy jej na kursantach, nie tylko uczy jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak jeździć mądrze i bez strachu… Nie rozumiem, negatywnej opinii nt szkoły pana Sawka. Rozumiem, ze niezdany egzamin na prawko jest trudnym doświadczeniem i wywołuje wiele emocji, ale czy to jest powód by szukać winnych w Szkole, Instruktorach etc? To bardzo niedojrzale podejście. Tez mam za soba kilka niezdanych egzaminów ( i nigdy nie oblałam na placu manewrowym, bo jazda lukiem, czy jazda na wzniesieniu to dla mnie pestka ???? dzięki tej szkole) ale uważam, że szkoła znakomicie przygotowuje do egzaminu. Z serca dziękuje całej OSK WORD
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.01.2023)
Nie polecam, dadzą Ci pojeździć wymagany czas 30 godzin, co specjalnie nic nie wniesie do Twojego życia. Po tym kursie nawet nie idzie wyjechać z placu manewrowego na egzaminie po kilkakrotnym podejściu do egzaminu. Szkoda pieniędzy u nich ponieważ kurs jest drogi a i tak nie nauczą jeździć po wymaganym na egzaminie placu manewrowym.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2022)
Super kurs. Super instruktor. Zdane za pierwszym podejściem :) polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Najlepszy OSK jaki może być! Instruktorzy mega pomocni i wyrozumiali! Super atmosfera! Dzięki Nim zdałem za pierwszym razem. Najlepsza szkoła w Grudziądzu!!! Szczerze polecam każdemu, kto chce zostać kierowcą! Z Nimi to naprawdę łatwe!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK WORD

ul. Rybny Rynek 1 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-05

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A+B, A po A1, A po A2, A2+B, A2 po A1

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
151 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2022)
Serdecznie dziękuję za skorygowanie błędów, które popełniałam. Cały kurs na kat. D miałam w Toruniu, ponieważ jako osoba pracująca nie miałam możliwości skorzystania ze środków unijnych tu w Grudziądzu. Bardzo tego żałuję, bo pewnie nie miałabym tyłu nerwów i nie popełniła bym tylu błędów na egzaminie państwowym. Przeniosłam się do Testu, tu panowie Zbyszek, Kamil i Tomasz skorygowali moje błędy i zdobyłam upragnione prawo jazdy na autobus. Dziękuję panowie jesteście wspaniali. Dziękuję także panu Pawłowi za pomoc w sprawach związanych z dokumentacją. Pozdrawiam. Zadowolona kursantka Jola !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2022)
Bardzo dobra szkoła nauki zero ukrytych kosztów bardzo dobrzy instruktorzy fajny nowy autobus i to tego super plac pozdrawiam Tadzik .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2021)
Pełen profesjonalizm, miła obsluga, indywidualne podejście do kursanta, Pan Maciej oaza spokoju ????plac manewrowy z prawdziwego zdarzenia. Serdecznie polecam tą szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2021)
Jestem zadowolona z systematyczności przeprowadzanych zajęć i jazd. Wszystko odbywało się bezproblemowo. Wszyscy pracownicy i instruktorzy bardzo przyjaźnie nastawieni i cierpliwi !!! W szczególności bardzo dziękuje Panu Maciejowi !!! Polecam Firmę w 100 %!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2021)
GORĄCO POLECAM, SZKOŁĘ KIEROWCÓW "TEST", BARDZO MIŁA ATMOSFERA, PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KURSANTA. BARDZO DZIĘKUJĘ INSTRUKTOROM ZA SUPER PRZYGOTOANIE DO EGZAMINU, ZWŁASZCZA PANU MACIEJOWI, PANI HANI, PANU ADAMOWI !!! INSTRUKTORZY Z POWOŁANIA Z OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM !!! KATEGORIA B ZDANA ZA PIERWSZYM PODEJSCIEM!!! BARDZO DZIĘKUJĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM IREK
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Test. Szkoła kierowców

Włodka 16-18 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96, A2 po A1, ADR, KW, KWP, D po B, SO, KWU, KWUP, C, C+E, A2+B, A+B, A po A1, A po A2

55 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2023)
Bardzo polecam, instruktor Daniel urzeczywistnił moje marzenie o zdaniu egzaminu praktycznego po wielu nieudanych próbach!!! Jeszcze raz gorąco polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2023)
Pełen profesjonalizm oraz miła atmosfera. Dzięki temu ośrodkowi w zaledwie cztery godziny byłam w stanie nadrobić braki w umiejętnościach i zdać egzamin bezbłędnie
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2023)
Polecam szkołę jazdy Lider instruktorów cechuje indywidualne podejście do kursanta oraz ogrom cierpliwości. Mimo tego, że w ostatnich tygodniach kursu dojeżdżałam do grudziądza z olsztyna pan Daniel Michalski zawsze robił wszystko by znaleźć dla mnie możliwie najbardziej dogodny termin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2022)
Serdecznie polecam OSK Lider w Grudziądzu. Pan Daniel Michalski - przesympatyczny człowiek, który w bardzo przystępny sposób przekazuje wiele praktycznych informacji i podbudowuje mentalnie. Nie miałam problemu z dopasowaniem terminów (mimo studiowania 500 km od Grudziądza). Pana Daniela poleciły mi bliskie osoby, oczywiście również zadowolone z jakości usług OSK Lider.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2022)
Polecam szkołę Lider z całego serca! Pan Daniel to instruktor z powołania, który wierzy w swoich kursantów i podchodzi do każdego indywidualnie dzięki czemu zdobycie prawa jazdy jest dla każdego możliwe i to bez stresu. Bardzo dobry kontakt ze szkołą, zawsze dopasowane godziny jazd do naszej dyspozycji, Pani Dorota zawsze służy pomocą. Gdybym miała wybierać jeszcze raz szkołę jazd to byłaby to zdecydowanie szkoła LIDER ????
3
OSK LIDER Dorota Michalska

ul. Hallera 5 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2016)
Polecam tą szkołę,bardzo ciekawe wykłady. kierownik RAKA bardzo sympatyczny :) Dziękuję instruktorowi z którym miałam przyjemność jeździć,był bardzo cierpliwy, bardzo dobrze tłumaczył (w moim przypadku nawet kilkakrotnie,gdy czegoś nie rozumiałam) miał bardzo duże poczucie humoru,pozytywnie zakręcony człowiek instruktor z powołania. :) Panie Jacku dziękuję za wytrwałość i ogromną cierpliwość :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.01.2016)
POLECAM PANA BOCIANA JEST NAPRAWDE BD INSTRUKTORE
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2013)
Polecam przyszłym kierowcom tą właśnie szkołę i instruktorów którzy solidnieprzygotowujądoegzaminupaństwowego.:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 07.02.2013)
Ja mam pozytywną opinie co do tej szkoły. 2 lutego zdałem egzamin za pierwszym razem. A co doopini że szkoła poszła w ilość a nie jakość to się nie zgodze.Ja ze swoim instruktorem jezdzłem praktycznie codziennie .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 16.08.2012)
Niestety nie polecam!!!! W pełni zgadzam się z opinią innych kursantów, iż szkoła postawiła na ilość, a nie jakość. To już nie ten sam ośrodek co z przed lat. Co prawda egzamin zdany za pierwszym podejściem, ale jest to w pełni zasługa instruktora z innego OSK, który profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu. Dziś posiadając doświadczenie, omijałbym te szkołę szerokim łukiem.Szkoda czasu i pieniędzy.
4

Włodka 16 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2013)
Polecam jazdy z Panem Wiesiem. spokojny, zabawny, jazda w miłej atmosferze, wszystko wytłumaczone. Wykupiłam u niego jazdę doszkalającą i na drugi dzień zdałam! :) Dziękuję Panie Wiesiu!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2013)
Szczerze polecam tę szkołę. Zdałem za pierwszym razem! Miła atmosfera, a co najważniejsze konkretne podejście do sprawy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2011)
Jestem bardzo zadowolona z nauki w tym osrodku,polecam bardzo uczciwe i fachowe podejscie do kursanta.zdalam za pierwszym razem P.S.pozdrowionka dla Pana Wiesia :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Auto-Kar Ośrodek Szkolenia Kierowców.

Wojska Polskiego 135cWojska Polskiego 135 c / czw. 16- 18.00, sob. 15- 16.00 , Gimnazjum Publiczne im. Mikołaja Kopernika/ pn. 16- 17.00, czw. 16- 17.00 , 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2013)
5
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2012)
Super
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

Dworcowa 40 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.12.2017)
Rewelacja, doświadczeni instruktorzy, szybki kurs oraz wszystko spokojnie i bez nerwów. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7

al. 23 stycznia 52 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2012)
Pan Zenek instruktor z dużym długim doświadczeniem zawodowym, super potrafi przekazać to czego doświadczył za kierownicą, a to bardzo cenne. Nie każdy ma taki dar.
8
Auto. Ośrodek szkolenia kierowców

Warszawska 21 lok. 13 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2011)
Bardzo dobra szkoła, wszystko dokładnie tłumaczą. Zdałem za 1 razem. POLECAM
9
AUTO MOTO TOMASIK

Mikołaja z Ryńska 10 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo słaby
(ocena z dnia 31.10.2012)
jest do niczego, umawjają się na jazde dwa tygonie predzej a tuż przed egzaminem, odwolują spotkania bo pan kaziu nie ma czasy, wystawjają kursanta do wiatru. podeście do kursanta do niczego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
10

Cegielniana 3 86-300 Grudziądz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Grudziądz?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Grudziądz to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Grudziądz. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w nauce na prawko.