Prawo jazdy Jeziora Wielkie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Jeziora Wielkie(2)

15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
super szkoła , zdane za 1. Dziekuje za nauke . OLIWIA
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2019)
zdane!!!!! dziekuje za wszystko, kazdy szczegól omówiony w 100%, na egzaminie zero błedów. super atmosfera na jazdach zero stresu. Marta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2018)
Wszystko OK!! wszystko na najwyższym poziomie. Dobrze wytłumaczone , luźna atmosfera zero stresu, mogę smiało polecić szkołe OSK MATCZAK
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2018)
Polecam Szkołę Jazdy MATCZAK. Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i skuteczne motywowanie. Zdałam egzamin za pierwszym razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2016)
Właśnie zdałem za pierwszym podejściem państwowy egzamin praktyczny na prawo jazdy kat.B. W dużej mierze jest to zasługa szkoły OSK MATCZAK gdzie miałem przyjemność pobierać lekcje nauki jazdy. Mój instruktor okazał się profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu.. Gorąco polecam. Jeszcze raz DZIĘKUJE napewno bede Was polecał !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Wola Kożuszkowa 5WILCZOGÓRA 7, WOLA KOŻUSZKOWA 5, 88-324 Jeziora Wielkie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

2

Wola Kożuszkowa 31 88-324 Jeziora Wielkie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ósemka. Motoszkoła

(0 opinii)

42
88-324 Jeziora Wielkie

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Jeziora Wielkie?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Jeziora Wielkie to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Jeziora Wielkie. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.