aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Włocławku(23)

Więcej filtrów kursów
794 Zaufane Opinie (939 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2026)
Najlepsza szkoła jazdy!! Świetna atmosfera, która zapewnia komfort w nauce jazdy. Dzięki niej udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy za 1 razem. Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2026)
Polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, miła atmosfera oraz dobre przygotowanie do egzaminu. Dzięki ich wsparciu zdałem egzamin bez problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2026)
Wybrałam tę szkołę kierując się opiniami właśnie na tej stronie i potwierdzam, że wszystkie pozytywne opinie się potwierdziły. Z pełnym przekonaniem polecam. Pan Jacek i Pani Ita to nie tylko bardzo dobrzy instruktorzy, ale też w porządku jako osoby, korygują wszystkie błędy, nie odpuszczają, ale robią to tak, że uczeń nie czuje się źle, bo odbywa się to w dobrej atmosferze i ze zrozumieniem, że człowiek się czasem stresuje i dopiero uczy. Pan Jacek ma ogromne doświadczenie dydaktyczne i merytoryczne, podchodzi indywidulanie do kursanta - potrafi naprawdę pomóc i zrozumieć istotę błędów, które popełnia dana osoba ucząca się jazdy samochodem. Skutecznie koryguje złe nawyki danego kursanta. Wszystkie trudne manewry dzięki Panu Jackowi okazują się nagle proste. Absolutnie nie zdałabym egzaminu również bez pomocy Pani Ity. Konkretna, merytoryczna, naprawdę SUPER instruktorka, z podejściem do kursanta, cierpliwa, zaangażowana, wytrwała w tym, żeby nauczyć. DZIĘKUJĘ <3
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2026)
Fantastyczna i przyjazna atmosfera, fachowo przekazywana wiedza i wskazówki przez każdego z instruktorów, zdane za pierwszym. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2026)
Jestem bardzo zadowolny, że wybrałem Akademię. Jazdy z Panią Itą przebiegały w świetnej atmosferze, czułem się przygotowany do egzaminu, co umożliwiło zdanie za pierwszym razem. Pan Jacek jest przemiły i pomocny, zajęcia teoretyczne przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Współpraca z ośrodkiem to była czysta przyjemność. Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.

ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów) 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B+E

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
401 Zaufanych Opinii (507 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2026)
lepiej nie traficie tylko duet oczywiście zdane za 1!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2026)
Polecam każdemu kto chce zdać za pierwszym razem, super instruktorzy, miło się jeździ wszystko super pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2026)
Super przeprowadzone jazdy, mili i zabawni instruktorzy, polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2026)
Świetna atmosfera, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i najlepsi instruktorzy. Polecammmm
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2026)
Świetne przygotowanie, super podejście do kursanta i bardzo dobra atmosfera. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców DUET

Wichrowice 37 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2026-07-04

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
310 Zaufanych Opinii (437 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2026)
Bardzo polecam szkołę jazdy AUTO KUJAWIAK SZYMAŃSKI! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta oraz spokojna, przyjazna atmosfera podczas jazd. Instruktor przekazuje wiedzę w jasny i zrozumiały sposób, co daje pewność za kierownicą. Dziękuję za solidne przygotowanie do egzaminu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2026)
Serdecznie polecam. Po jazdach doszkalających u Pana Szymańskiego, zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Wcześniej, po nauce w innych szkołach, podchodziłam do egzaminu 5 razy, jednak dopiero nauka pod okiem Pana Szymańskiego sprawiła, że zrozumiałam na czym polega prowadzenie samochodu. Ogromnym plusem jest to że Pan Szymański w 100% skupia się na kursancie i jego zrozumieniu techniki jazdy. Dzięki temu na właściwy egzamin poszłam pewna siebie i pewna tego co potrafię, dzięki czemu w końcu zdałam egzamin praktyczny. Naprawdę, przerobiłam kilku innych instruktorów, ale dopiero Pan Szymański zrobił ze mnie kierowcę. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2026)
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy Auto Kujawiak. Profesjonalne podejście do kursanta, świetna organizacja zajęć oraz bardzo cierpliwi i kompetentni instruktorzy. Atmosfera podczas jazd była spokojna i bezstresowa, a wszystkie manewry i sytuacje drogowe były dokładnie tłumaczone. Dzięki indywidualnemu podejściu i praktycznym wskazówkom egzaminy na prawo jazdy zdałem za pierwszym razem bez problemu. Jeśli ktoś szuka rzetelnej szkoły jazdy, to Auto Kujawiak jest świetnym wyborem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2025)
Super podejście do kursantów ,zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2025)
Miałem przyjemność zdobywać wiedzę i umiejętności w szkole nauki jazdy AUTO KUJAWIAK. Z całego serca mogę polecić ją każdemu kto chce przygotować się do samodzielnego radzenia sobie w ruchu drogowym pełnego różnego rodzaju niespodzianek i jednocześnie w międzyczasie zaliczenia egzaminów. Pan Piotr posiada bardzo wielką więdzę, pełny profesjonalizm i jednocześnie jest osobą pełną empatii i wyrozumiałości. Nauka jazdy była czystą przyjemnością mimo tego iż jestem osobą bardzo stresującą się. Potrafi dotrzeć do człowieka i jego słabości i na spokojnie przezwyciężyć stres u kursanta, który jest obecny podczas nauki. Zawsze będę bardzo dobrze wspominał wspólne jazdy i polecał szkołę nauki jazdy AUTO KUJAWIAK.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
AUTO KUJAWIAK

ul. Piaski 9ul. Kłóbka 9, 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
276 Zaufanych Opinii (363 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2026)
Szybko sprawnie elastyczne godziny. Luźna atmosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2026)
Super, mega cierpliwy instruktor, znajdzie indywidualne podejście do każdego kursanta, żeby szkolenie zakończyło się sukcesem. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2026)
Zdecydowanie polecam. Kat. A za pierwszym zdane. Zresztą jak większość osób z tego ośrodka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Bardzo dobre przygotowanie oraz wspaniała atmosfera. Szczególnie polecam instruktora Pana Damiana, pełen profesjonalizm i super podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2026)
Polecam w 100% przede wszystkim instruktora pana Rafała Wilińskiego dzięki któremu zdalem egzamin. Przygotował mnie na tip top. Dzieki !
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców "EXPRESS"

Pikutkowo 42A, ul. Zacisze 39Chmielna 35a, 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A po A1, A po A2, A2+B, A+B, A2 po A1, AM, B78, B po B1

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
168 Zaufanych Opinii (249 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2026)
Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku. Przemili i pomocni instruktorzy. Profesjonalne podejście do kursantów, polecam z całego serca
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2026)
Jest faktycznie perfekt. Kurs B+E zakończony zdanym za pierwszym podejściem egzaminem. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2026)
Pan Piotr jest profesjonalistą i instruktorem z powołania. Rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Polecam w 100%. Przygotowany poszedłem na egzamin który zdałem bezbłędnie. Dziękuję za zaangażowanie, podejście i efektywnie spędzony czas.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2026)
Egzamin kat D zdałem za pierwszym razem. Świetnie przygotował mnie Pan Piotr Ochmański za co serdecznie dziękuję. Bardzo dobre podejście do kursanta, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam Mateusz Buczkowski
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2026)
bardzo dobre przygotowanie do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK PERFEKT

ul. Budowlanych 3 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B+E, B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
82 Zaufane Opinie (197 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2026)
Kurs trwał szybko prowadzący konkretny cena atrakcyjna nie ma się do czego doczepić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2026)
Robiłem kurs prawa jazdy kat. A Jestem bardzo zadowolony, oczywiście zdałem za pierwszym razem. Pan Dawid bardzo borze i ze spokojem tłumaczy. Co do terminów nigdy nie bylo żadnego problemu. Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2026)
Super wszyrko mili instruktorzy dobre przygotowanie pod egzamin
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2026)
Wykłady prowadzone w luźniejszy sposób, dzięki temu wiedza łatwo przychodzi do głowy. Jazdy według tras egzaminacyjnych oraz wsparcie przed egzaminem. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2026)
Najlepsza szkoła jazdy w mieście, konkretni instruktorzy mający indywidualne podejście do kursanta, polecam również wykłady na których są dodatkowo podejmowane tematy codziennych problemów jakie mogą na nas czekać podczas jazdy, szkołę oceniam na 5!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. reja 4Reja 4, 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A1, AM, A2 po A1, A2+B, A po A2, A po A1, A+B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
12 Zaufanych Opinii (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2026)
Instruktor super, nauka jazdy bez zastrzeżeń. Najważniejsze brak czekania na kolejne jazdy. To instruktor czeka na mnie. Egzamin wew. Super. Dogodne godziny jakie mi pasują.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2026)
Indywidualne podejście do każdego kursanta, elastyczny grafik, cierpliwość oraz rzeczowość instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2026)
Gorąco polecam szkołę jazdy OSK Olo. Jazdy z instruktorem Marcinem to sama przyjemność. Indywidualne i jednocześnie profesjonalne podejście do kursantów. Terminy jazdy bardzo elastyczne, spokojnie można dostosować do szkoły czy pracy. No i wszystko wytłumaczone ad A do Z tak jak należy. Jeśli szybki a zarazem konkretny kurs B+E to tylko OSK Olo :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2026)
Indywidualne podejście do kursanta, miła atmosfera, ogrom wiedzy przekazanej przez doświadczonego instruktora
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2026)
Wszystko na wielki plus. Gorąco polecam
7
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "OLO"

Probostwo Górne 46 87-732 LubanieŁęgska 49 Włocławek, 87-700 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B+E

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
132 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2026)
Bardzo dobrze nauczyłem się jeździć z instruktorem Jackiem Lewandowskim , ponieważ świetnie uczy, bardzo dużo tłumaczy i spokojnie podchodzi do nawet najgłupszych błędów. Humoru nigdy nie brakuje, więc o stresie można zapomnieć już od pierwszych godzin :) Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2025)
Bardzo polecam szkółkę Olimp a w szczególności instruktora Pana Jacka Lewandowskiego, ma ogromną cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy. Podczas nauki nie brakuje dobrej atmosfery która niweluje stres do zera. Instruktor nie krzyczy i nie denerwuje się tylko wszystko tłumaczy i podchodzi bardzo indywidualnie do każdego kursanta, gdybym miał cofnąć się w czasie znowu wybrałbym tą szkółkę jak i instruktora. POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2025)
Polecam instruktora Michała Szczupakowskiego jest bardzo zaangażowanym instruktorem dobrze przekazuję wiedzę jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2025)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Olimp. Instruktor Pan Jacek Lewandowski świetnie przygotował mnie do egzaminu. Każda jazda była przyjemna i w dobrej atmosferze. Pan Jacek potrafi bardzo dobrze wszystkiego nauczyć i przyjemnie się z nim jeździło. Bardzo Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2025)
Syn zdał za pierwszym razem egzamin na prawko po szkoleniu przez pana Macieja . Polecam . Bezstresowa nauka , pomoc na każdym etapie , dobry kontakt z instruktorem i szkoła jazdy . Wszystko tak jak powinno być
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
SZKOŁA JAZDY OLIMP

ul. Kościuszki 13 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A1+B1, A2+B, A2 po A1, AM, B po B1, C, B+E, C, C+E, C+E, T, KW, KWP

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
162 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2026)
Polecam na instruktora panią Asię ????Jazdy przebiegały szybko w miłej atmosferze. Pani Asia ma zawsze czas dla kursanta, nie ma problemu z umawianiem się na jazdy.Cały kurs zajął mi nie całe 2 miesiące.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2025)
Polecam bardzo panią Asię. Super podejście do drugiej osoby. Zawsze z uśmiechem i w miłej atmosferze. Wiedza przekazana w świetny sposób i dzięki temu egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2025)
Polecam instruktor Asię -najlepsza ,pełen profesjonalizm i wsparcie.Instruktor z powołania.Jazda z nią to przyjemność.Potrafi przekazać wiedzę praktyczną i teoretyczną.Dzieki niej poczułam się pewniej za kierownicą. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2025)
Świetni instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2025)
Bardzo dobra szkoła, instruktorzy wyrozumiali i bardzo sympatyczni
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

ul. Przedmiejska 5 , bud. Victoria, I piętro 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

21 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2025)
Bardzo dobry instruktor, pomocny i zaangażowany. Ze świecą szukać takich miejsc, polecam gorąco.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2025)
Długo zwlekałam z decyzją o podjęciu się nauki jazdy. Towarzyszył mi strach i stres czy podołam. Do Andromark trafiłam niemalże przypadkowo, ktoś gdzieś wspomniał ze znajomych o tej szkole, znalazłam więc numer w sieci i zadzwoniłam. Pan Andrzej bardzo wyluzowana i konkretna osoba zarazem. Jazdy miałam z Panem Arturem, który jest cierpliwy, punktualny i słowny oraz także wyluzowany. Ani na wykładach ani na jazdach mimo powagi jaką jest nauka jazdy nie czułam się spięta- bo atmosfera to w moim przypadku klucz. Nie wierzyłam tak w siebie jak wierzył we mnie Pan Artur i stało się- zdałam za pierwszym razem i to bezbłędnie, bez wykupowania dodatkowych godzin. Czy polecam tę szkołę? Tak. Moje doświadczenie z nią związane mówi samo siebie. Życzę wszystkim kursantom takich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2025)
Jazdy odbywałem z p. Andrzejem. Polecam, to chyba jedyne słowo, które mogę z pełną szczerością powiedzieć. Pan Andrzej to instruktor z powołania, który potrafi naprawdę nauczyć tego co kursant powinien wiedzieć. Polecam. Bartek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2025)
Najlepsza szkoła jazdy prawko zrobione w miesiąc bardzo profesjonalna obsługa pani Asia jest najlepsza polecam!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2023)
Gorąco polecam! Pan Andrzej profesjonalistą w każdym calu. Nauka bez stresu, świetna atmosfera i fachowa wiedza. Córka zdała egzamin za pierwszym razem. Jeździ samodzielnie bez obaw.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Ośrodek Szkolenia Kierowców ANDROMARK

Chmielna 24 87-800 Włocławek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A1, AM

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Włocławek?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Włocławek to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Włocławek. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.