6 019

Ośrodków

146 937

Opinii

101 556

Zaufanych Opinii

4 394

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (10)SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Auto Jazz. Szkoła kierowców.

(5 opinii)

Grobelna 7 lok. 303
95-200 Pabianice

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2014)
Pan Sławek przygotowuje przyszłego kierowcę nie tylko pod kontem zdania egzaminu. Po za tym zwraca uwagę kursanta na najmniejsze szczegóły, co bardzo przydaje się podczas egzaminu państwowego i wpływa na pewność w trakcie jazdy. Egzaminator nie mógł mnie niczym zaskoczyć po kursie w AutoJazz. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2013)
Jak dla mnie najwyższa ocena dla szkoły AutoJazz. Szczególnie doceniam cierpliwość i zaangażowanie pana Sławka w przekazywaniu wiedzy na zajęciach teoretycznych i praktycznych, które bardzo dobrze przygotowują do egzaminu. Bardzo polecam tą szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2012)
Auto szkoła super.Szczególnie p.Piotr jest fenomenalny bardzo go cenie za to co mnie nauczył.Polecam tą auto szkołę i tego instruktora napewno nie będziecie żałować
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2012)
W 100 procentach polecam! Zajęcia teoretyczne ciekawie prowadzone, na chętnych zawsze czeka kawa lub herbata. Zajęcia praktyczne bardzo dobrze przygotowują nie tylko do egzaminu, ale też do przyszłej, samodzielnej jazdy samochodem. Instruktorzy są mili, wyrozumiali i cierpliwi. Jeszcze raz serdecznie polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2011)
Sposób i jakość przekazanej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej zasługuje na najwyższą ocenę. Zarówno p, Sławek jak i p. Marzenka są bardzo dobrymi instruktorami z dużym poczuciem humoru. Jak dla mnie maksymalna ocena dla AUTO JAZZ!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Kierowców NOWA

(10 opinii)

20-go Stycznia 49/51
95-200 Pabianice

bardzo słaby
(ocena z dnia 22.09.2016)
Nie polecam. Teoria w miłej atmosferze natomiast praktyka- no cóż. Z całym szacunkiem do P. Andrzeja, ale niestety nie wiele mnie nauczył. Jazda po Pabianicach to nie wszystko. Szkoła, która nastawia się na egzamin w Sieradzu powinna robić częste wyjazdy do tego miasta. A w moim przypadku nie miałam z kim jeździć więc musiałam wykorzystać 3 godziny żeby móc pojeździć w Sieradzu godzinę. W sumie w Sieradzu byłam 2 razy i jeździłam tam 3 godziny. Resztę godzin wyjeździłam w Pabianicach na skrzyżowaniach ze światłami [...] A zatem nie obeszło się bez dodatkowych godzin wykupionych już w Sieradzu w szkole [...]gdzie P.[...] nauczył mnie wszystkiego - za co jestem mu bardzo wdzięczna. Profesjonalne podejście, cierpliwość i luz u Pana [...] powodował przyjemność jazdy i nauki. Na dodatkowe godziny w Sieradzu, dojazdy i egzaminy wydałam jeszcze raz tyle co za kurs. Tak więc lepiej opłacić kurs w Sieradzu i poświęci trochę więcej czasu, ale zaoszczędzić kasę i nerwy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2015)
Chciałbym podziękować za super przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego zdane bez żadnych przeszkód za pierwszym podejściem. Polecam naprawdę warto przyjść do tej szkoły na kurs prawa jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.01.2014)
Super szkoła, nic dodać nic ująć. Egzaminy zdane. POLECAM !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2013)
Bardzo dobra szkoła. Wykłady oraz jazdy prowadzone w miłej atmosferze. Dzięki profesjonalnemu podejściu do kursanta egzaminy zostały zdane. Polecam tę szkołę, ponieważ nauka tutaj to czysta przyjemność. Kursantka Karolina :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.08.2013)
wszystko super. teoria i praktyka za pierwszym razem zdana! polecam :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTASZKOŁA ZAMKNIĘTA

PPHU Multi-com Szkoła Kierowców

(0 opinii)

Grobelna 8
95-200 Pabianice