Prawo jazdy Szadek

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Szadek(1)

31 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2020)
Profesjonalne podejście do nauki uczniów, przyjemna atmosfera na jazdach i kursach i elastyczne podejście do kursanta. Egzamin zdany za pierwszym razem bez większego stresu. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2016)
Polecam z całego serca! Jazda z Panem Jurkiem to czysta przyjemność. Egzamin zdany bezproblemowo za pierwszym podejściem - zasługa przekazania wiedzy przez Pana Jurka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2015)
Polecam! Jazdy z panem Jurkiem to sama przyjemność! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2015)
Polecam! Zdałam za pierwszym, bardzo miła atmosfera, świetne przygotowanie do egzaminu, bezstresowa jazda! Gorąco polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2013)
bardzo polecam ta szkole jazdy naprawde mila jazda bez stersowa i wgl
1
OSK JUREK RUDECKI

Warszawska 19/21 98-240 Szadek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Szadek?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie samochodem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Szadek to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Szadek. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą przykładowe testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.