Ranking Szkół (18)

1
CLASSIC Centrum Kształcenia Kierowców Jacek Janus

(98 opinii w tym 58 zaufanych )

Wiewiórcza 5
96-100 Skierniewice

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2019)
Polecam gorąco, profesjonalne podejście, ogromna wiedza instruktora i dbałość o każdy szczegół. Naprawdę warto :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2019)
Rewelacyjnie podejście do kursanta. Ogromny profesjonalizm i wiedza instruktora. Polecam w 100%????
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2019)
Polecam każdemu OSK Classic. Świetne i praktyczne podejście do tematu. Solidne przygotowanie do egzaminu dzięki profesjonalnej kadrze. Egzamin zdany za pierwszym razem powinien być potwierdzeniem, że Classic jest najlepszym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w Skierniewicach. Jeszcze raz polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2019)
Egzamin praktyczny zdany za pierwszy podejściem. Polecam! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2019)
Bardzo profesjonalnie podejście do tematu. Instruktorzy idealnie przygotowują do egzaminu jak i do późniejszej jazdy. Poczekam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek szkolenia kierowców. Resort s.c. M. Naguszewski, W. Karwat
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2019)
Po kilku nieudanych wcześniej próbach podchodzenia do egzaminu, zapisałam się ( z polecenia) do tej szkoły w Skierniewicach. Super instruktorzy cierpliwi i bardzo profesjonalni. Nauczą każdego poprawienie poruszać się na drodze, jasno tłumaczą wiec jeżeli chcecie zdać prawo jazdy to tylko w szkole resort.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2019)
Bardzo polecam Profesjonalne podejście
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2019)
Bardzo miła atmosfera, doświadczeni instruktorzy, zdałam za pierwszym razem teorie i praktykę wiec serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Bardzo dobre podejście do kursanta, serdecznie każdemu polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2019)
Najlepsza szkoła w Skierniewicach
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
3
Arek. Szkoła nauki jazdy

(22 opinie)

Macieja Rataja 6
96-100 Skierniewice

bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2018)
Polecam szkołę..Jeśli ja zdałam to każdy zda po odbyciu kursu w tej szkole.A orłem nie byłam.Tylko dzięki Sławkowi S. nie przejechałam znaku stop i warunkowej bez zatrzymania.Dzięki Pawłowi K nauczyłam się wszystkiego i zaczęłam odczuwać przyjemność z jazdy.Paweł G. pomógł mi utrwalić wszystko i dzięki niemu na egzaminie przejazd przez rondo zaliczyłam na ostatnim egzaminie za pierwszym razem.A Ewa którą o mało nie przyprawiłam o zawał przed egzaminem tak mi pokazała Widok że cały egzamin który tam przebiegał zaliczyłam.A ciężko jest zdać w Skierniewicach.I Beata,wspaniała kobieta która mnie zmotywowała kiedy chciałam zrezygnować i nie podchodzić już do egzaminu.Był jeszcze Sławek z którym przejechałam łuki i wzniesienie na placu WORD z każdej strony po nie zdanym pierwszym podejściu i Artur który pozwolił mi uwierzyć w siebie.Tylu wspaniałych ludzi,więc jak nie zdać??Wykłady z Arkiem to czysta przyjemność,ale na wewnętrznym bałam się go (ha ha) i zdałam dopiero za drugim razem.Ale dzięki temu poznałam jaki stres czeka mnie na egzaminie państwowym.Wszystkim serdecznie dziękuję.W środę odbieram prawo jazdy i nareszcie będę niezależna od komunikacji miejskiej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2018)
Bardzo polecam szkołę, ponieważ potrafią nauczyć jeździć jak rowniez sa bardzo mili. Poprostu polecam ta szkole :) jest SUPPPPPPPPPERRRRRRRRRRRRRR dobra.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Dobrze wspominam, nie mam o co się przyczepić. Więcej się nauczyłem przez 10-15 godzin tutaj niż przez 30 godzin na kursie (kursu nie odbyłem tutaj, rzecz jasna). Miła atmosfera ogólnie. Mało krzyku, dużo uczenia. Aż miło.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2017)
Jednym słowem Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2016)
Wielkie dzięki pomoc w . dla P.Anety,szczególne podziękowania za profesjonalizm i "ludzkie podejście" do mojej osoby dla instruktora P.Tomka.
4
AUTO PARTNER Szkoła Nauki Jazdy

(8 opinii)

Konstytucji 3 Maja 2
96-100 Skierniewice

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2018)
Witam, polecam w 100% Pana Michała Wolniewicza!!!!! podejście oraz zaangażowanie w pracę:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2017)
Pełen profesjonalizm, instruktor zna się na rzeczy, bezproblemowe dopasowane terminy i godziny jazd. Serdecznie polecam i pozdrawiam całą kadrę ośrodka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2017)
Dziękuję za cierpliwość, za serce i za profesjonalizm. Dzięki Szkole Auto Partner uwierzyłam w siebie i mam wymarzone PJ :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2017)
Bardzo dobra atmosfera super instruktorzy nic dodać nic ująć
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2016)
Polecam tę szkołę osobom które chcą nauczyć się jeździć i szybko zdać egzamin :) . Profesjonalnie i w przemiłej atmosferze.Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
Daniel Dzierba. Szkoła Nauki Jazdy

(14 opinii)

Reymonta 4
96-100 Skierniewice

bardzo słaby
(ocena z dnia 06.02.2017)
Nie polecam z całego serca. Mało zorganizowanii. Co chwile jazda z innym instruktorem. Po raz drugi nie wybrałabym tej szkoły...
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.12.2016)
Tragedia.Nie dość, że musiałem większość czasu jeździć starą Toyotą, której nie ma na egzaminie to dodatkowo trzeba czekać zanim się zapłaci i traci się czas.Egzaminator też nie przyjemny.Więc jeśli chodzi o dodatkowe godziny doszkalające to odradzam w 100%
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2016)
Razem z chłopakiem doszkalaliśmy się przed egzaminami na kat. A. Przez 2 godziny dowiedzieliśmy się na lekcjach doszkalających więcej od instruktora na kursie. Mega świetnie nam wszystko wytłumaczono, każdemu polecam tą osobę. Pięknie tłumaczą wszystko i są cierpliwi ;) Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2015)
Witam ja się dokształcałem w szkole jazdy Dzierba , dojeżdżałem z łodzi , więc godziny jazd zawsze były takie jakie mi pasowały , za każdym razem był inny instruktor , ale to dobrze gdyż nie było rutyny i przyzwyczajenia i za każdym razem można pokazać instruktorowi nowemu że potrafi się już jeździć lub też nie jeśli ktoś ma z tym jeszcze problemy. Ale na egzaminie też jest ktoś inny , więc taka rotacja ludzi pozwala się nawet na egzaminie wyluzować ,bo jest to po prostu kolejna osoba której pokażemy swe umiejętności kierowania pojazdem .Obsługa szkoły bardzo miła i przyjazna , auta w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym , jedynie 1 z instruktorów trochę marudny , ale za to bardzo dokładny wymagający i przy nim na pewno nie popełnimy 2 raz tego samego błędu :) POLECAM szkołę jazdy Dzierba Olaf .N
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2014)
Wielki plus dla tej szkoły. Instruktorzy mili, cierpliwi :) super atmosfera zarówno na wykładach, jak i podczas jazd. Gorąco polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

7

(5 opinii)

Grzybowa 1a
96-100 Skierniewice

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2018)
Genialna szkoła, świetnie przygotowują do egzaminu teoretycznego jak i egzaminu praktycznego. Profesjonalni wykładowcy i instruktorzy, osobiście jeździłem z dwoma. Jeśli chodzi o kategorię B jedna z najlepszych szkół w Skierniewicach. Ja zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem i nic mnie nie zaskoczyło, wszystko to co na jazdach z instruktorem. Polecam serdecznie tę szkołę, przyjdźcie i przekonajcie się sami. Jeśli będziecie wybierać instruktorów to polecam pana Mariusza Stania, bardzo wyrozumiały i zabawny człowiek, ale przy tym świetnie wszystko tłumaczy, ewentualnie pana Topolskiego, też świetny instruktor. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia na drodze zdobywania prawa jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2016)
Na kurs nauki jazdy zapisałam się do szkoły w Brzezinach , która nie nauczyła mnie dobrze prowadzić samochodu.. Miałam duże braki , dopiero po przejściu do szkoły Widok zaczęłam prawidłową naukę . Spotkałam się tu z bardzo miłym personelem , panie z sekretariatu pomogły mi wybrać dobrych instruktorów , którzy swoim profesjonlizmem , spokojnym podejściem i wiedzą nauczyli mnie prawidłowej jazdy i wszystkich manewrów . Zdłam egzamin za drugim podejściem. Szczerze polecam tą Szkołę i instruktorów p. Ewę, p.Topolskiego ,p.Jacka i p.Roberta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2016)
Zdane za 1 razem polecam
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.02.2016)
Nie polecam owej szkoły. Mlodzi instruktorzy uczą jak chcą przeważnie błędnie. Przekonałem się o tym gdy miałem zastępstwo z Panem [...]. Raczej już ta szkoła się nie zgra. Szef powinien iść na emeryture już. I przedewszystkim brać także zdanie kursanta pod uwagę. Lecz tutaj niestety nie zastaniemy tego. Instruktor wie lepiej szef jeszcze lepiej. A klient gow.. wie. Jedyną wizytówką która może przyciągać kursantów to biuro. Panie w biurze bardzo miłe zawsze chętne pomóc. Renoma tej szkoły spadła niestety. Najgorzej zainwestowane pieniądze. Dodam iż konkurencja ma lepsze warunki. Nie będę robił tutaj reklamy szkoły w której zdałem wewnetrzny i państwowy za 1. A niestety w osk widok zaliczenie egzaminu wewnetrznego jest czymś nie możliwym. Teraz się nie dziwię. Skoro instruktorzy nie mają wiedzy która mogliby przekazać kursanta. A same podstawy nie wyjezdzaj za linie ciągła redukcja biegu itd. nie uczynia z ludzi kierowców. To tylko moje zdanie może tacy instruktorzy się mi trafiali. Albo do mnie nie trafiali. Lecz braki z wiedzy mają i to duża. Nie będę wymieniał nazwisk bo to niepotrzebne.
bardzo słaby
(ocena z dnia 29.03.2013)
Naciagacze i [...], mlodzi instruktorzy nie potrafia uczyc
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
8
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2015)
Polecam szkoła nauki jazdy Pana Romka, bardzo profesjonalne podejście do tematu, bardzo spokojny, grzeczny i wyrozumiały, bardzo szczegółowo omawia każde zagadnienie dot przepisów itd Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.07.2014)
Nie polecam szkoły. Instruktor - właściciel nie jest kompetentny. Wyjeździłam ponad połowę godzin, a nie byłam nawet minuty na placu manewrowym. Atmosfera podczas jazd była niemiła. Zajęcia teoretyczne to kompletna porażka - nauki wyświetlane z płyty. Nie zajęciach z teorii nigdy nie było instruktora.
9

(1 opinia)

Czerwona 9
96-100 Skierniewice

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2013)
Chodziłem na kurs na kat :A. Instruktor: p. Górski ( :człowiek tyran"- bardzo wymagający. ) Ale dzięki jego podejściu teorie i praktykę zdałem za pierwszym razem. Więcej takich instruktorów : )
10

(1 opinia)

Kozietulskiego 12
96-100 Skierniewice

bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2014)
Wszystko na najwyższym poziomie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem