Ranking szkół (18)

62 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2019)
Polecam ten ośrodek i instruktorów, którzy spokojnie i cierpliwie przygotowują do egzaminu
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2019)
Świetna szkoła! Bardzo sympatyczni instruktorzy i miła atmosfera :) Po jazdach doszkalających zdane za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Profesjonalne podejście instruktorów, polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.05.2019)
Chciałabym z całego serca polecić tę szkołę. Cały kurs minął mi błyskawicznie, a egzamin zakończył się sukcesem! Podziękowania kieruję do całego personelu, ale szczególnie do Pana Wiesława Karwata, bo to dzięki niemu jazdy okazały się przyjemnością, pomimo początkowego stresu i braku umiejętności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2019)
Jazdy doszkalające , które odbyłem w tej szkole jazdy bardzo pomogły mi w zdaniu egzaminu. Polecam
1
Ośrodek szkolenia kierowców. Resort s.c. M. Naguszewski, W. Karwat
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-06-06

Szkolimy w kategorii B

61 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2019)
Dziękuję serdecznie mojemu instruktorowi, Panu Jackowi, za super przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy, dzięki któremu je zdałam! Za cenne wskazówki, cierpliwość i wsparcie przy braku wiary w siebie:) Tak, będę pamiętać o ograniczaniu używania sprzęgła;) Pozdrawiam gorąco, sąsiadka Patrycja
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2019)
Bardzo polecam! Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2019)
Wszystko w najlepszym porządku
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy i najlepszego instruktora, Pana Jacka Janusa! Bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwy i bezstresowy. Ma poczucie humoru. Wreszcie, po wielu lękach i obawach wsiadłam do auta :-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2019)
Polecam gorąco, profesjonalne podejście, ogromna wiedza instruktora i dbałość o każdy szczegół. Naprawdę warto :)
2
CLASSIC Centrum Kształcenia Kierowców Jacek Janus
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-05-23

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, A2, AM

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2018)
Polecam szkołę..Jeśli ja zdałam to każdy zda po odbyciu kursu w tej szkole.A orłem nie byłam.Tylko dzięki Sławkowi S. nie przejechałam znaku stop i warunkowej bez zatrzymania.Dzięki Pawłowi K nauczyłam się wszystkiego i zaczęłam odczuwać przyjemność z jazdy.Paweł G. pomógł mi utrwalić wszystko i dzięki niemu na egzaminie przejazd przez rondo zaliczyłam na ostatnim egzaminie za pierwszym razem.A Ewa którą o mało nie przyprawiłam o zawał przed egzaminem tak mi pokazała Widok że cały egzamin który tam przebiegał zaliczyłam.A ciężko jest zdać w Skierniewicach.I Beata,wspaniała kobieta która mnie zmotywowała kiedy chciałam zrezygnować i nie podchodzić już do egzaminu.Był jeszcze Sławek z którym przejechałam łuki i wzniesienie na placu WORD z każdej strony po nie zdanym pierwszym podejściu i Artur który pozwolił mi uwierzyć w siebie.Tylu wspaniałych ludzi,więc jak nie zdać??Wykłady z Arkiem to czysta przyjemność,ale na wewnętrznym bałam się go (ha ha) i zdałam dopiero za drugim razem.Ale dzięki temu poznałam jaki stres czeka mnie na egzaminie państwowym.Wszystkim serdecznie dziękuję.W środę odbieram prawo jazdy i nareszcie będę niezależna od komunikacji miejskiej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2018)
Bardzo polecam szkołę, ponieważ potrafią nauczyć jeździć jak rowniez sa bardzo mili. Poprostu polecam ta szkole :) jest SUPPPPPPPPPERRRRRRRRRRRRRR dobra.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Dobrze wspominam, nie mam o co się przyczepić. Więcej się nauczyłem przez 10-15 godzin tutaj niż przez 30 godzin na kursie (kursu nie odbyłem tutaj, rzecz jasna). Miła atmosfera ogólnie. Mało krzyku, dużo uczenia. Aż miło.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2017)
Jednym słowem Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2016)
Wielkie dzięki pomoc w . dla P.Anety,szczególne podziękowania za profesjonalizm i "ludzkie podejście" do mojej osoby dla instruktora P.Tomka.
3
Arek. Szkoła nauki jazdy

Macieja Rataja 6
96-100 Skierniewice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2018)
Witam, polecam w 100% Pana Michała Wolniewicza!!!!! podejście oraz zaangażowanie w pracę:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2017)
Pełen profesjonalizm, instruktor zna się na rzeczy, bezproblemowe dopasowane terminy i godziny jazd. Serdecznie polecam i pozdrawiam całą kadrę ośrodka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2017)
Dziękuję za cierpliwość, za serce i za profesjonalizm. Dzięki Szkole Auto Partner uwierzyłam w siebie i mam wymarzone PJ :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2017)
Bardzo dobra atmosfera super instruktorzy nic dodać nic ująć
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2016)
Polecam tę szkołę osobom które chcą nauczyć się jeździć i szybko zdać egzamin :) . Profesjonalnie i w przemiłej atmosferze.Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
AUTO PARTNER Szkoła Nauki Jazdy

Konstytucji 3 Maja 2
96-100 Skierniewice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E

14 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 06.02.2017)
Nie polecam z całego serca. Mało zorganizowanii. Co chwile jazda z innym instruktorem. Po raz drugi nie wybrałabym tej szkoły...
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.12.2016)
Tragedia.Nie dość, że musiałem większość czasu jeździć starą Toyotą, której nie ma na egzaminie to dodatkowo trzeba czekać zanim się zapłaci i traci się czas.Egzaminator też nie przyjemny.Więc jeśli chodzi o dodatkowe godziny doszkalające to odradzam w 100%
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2016)
Razem z chłopakiem doszkalaliśmy się przed egzaminami na kat. A. Przez 2 godziny dowiedzieliśmy się na lekcjach doszkalających więcej od instruktora na kursie. Mega świetnie nam wszystko wytłumaczono, każdemu polecam tą osobę. Pięknie tłumaczą wszystko i są cierpliwi ;) Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2015)
Witam ja się dokształcałem w szkole jazdy Dzierba , dojeżdżałem z łodzi , więc godziny jazd zawsze były takie jakie mi pasowały , za każdym razem był inny instruktor , ale to dobrze gdyż nie było rutyny i przyzwyczajenia i za każdym razem można pokazać instruktorowi nowemu że potrafi się już jeździć lub też nie jeśli ktoś ma z tym jeszcze problemy. Ale na egzaminie też jest ktoś inny , więc taka rotacja ludzi pozwala się nawet na egzaminie wyluzować ,bo jest to po prostu kolejna osoba której pokażemy swe umiejętności kierowania pojazdem .Obsługa szkoły bardzo miła i przyjazna , auta w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym , jedynie 1 z instruktorów trochę marudny , ale za to bardzo dokładny wymagający i przy nim na pewno nie popełnimy 2 raz tego samego błędu :) POLECAM szkołę jazdy Dzierba Olaf .N
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2014)
Wielki plus dla tej szkoły. Instruktorzy mili, cierpliwi :) super atmosfera zarówno na wykładach, jak i podczas jazd. Gorąco polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Daniel Dzierba. Szkoła Nauki Jazdy

Reymonta 4
96-100 Skierniewice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2019)
Polecam szkołę w 100% Egzamin zdany za 1x Instruktor p.Marcin to profesjonalista w tym co robi Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2018)
Genialna szkoła, świetnie przygotowują do egzaminu teoretycznego jak i egzaminu praktycznego. Profesjonalni wykładowcy i instruktorzy, osobiście jeździłem z dwoma. Jeśli chodzi o kategorię B jedna z najlepszych szkół w Skierniewicach. Ja zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem i nic mnie nie zaskoczyło, wszystko to co na jazdach z instruktorem. Polecam serdecznie tę szkołę, przyjdźcie i przekonajcie się sami. Jeśli będziecie wybierać instruktorów to polecam pana Mariusza Stania, bardzo wyrozumiały i zabawny człowiek, ale przy tym świetnie wszystko tłumaczy, ewentualnie pana Topolskiego, też świetny instruktor. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia na drodze zdobywania prawa jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2016)
Na kurs nauki jazdy zapisałam się do szkoły w Brzezinach , która nie nauczyła mnie dobrze prowadzić samochodu.. Miałam duże braki , dopiero po przejściu do szkoły Widok zaczęłam prawidłową naukę . Spotkałam się tu z bardzo miłym personelem , panie z sekretariatu pomogły mi wybrać dobrych instruktorów , którzy swoim profesjonlizmem , spokojnym podejściem i wiedzą nauczyli mnie prawidłowej jazdy i wszystkich manewrów . Zdłam egzamin za drugim podejściem. Szczerze polecam tą Szkołę i instruktorów p. Ewę, p.Topolskiego ,p.Jacka i p.Roberta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2016)
Zdane za 1 razem polecam
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.02.2016)
Nie polecam owej szkoły. Mlodzi instruktorzy uczą jak chcą przeważnie błędnie. Przekonałem się o tym gdy miałem zastępstwo z Panem [...]. Raczej już ta szkoła się nie zgra. Szef powinien iść na emeryture już. I przedewszystkim brać także zdanie kursanta pod uwagę. Lecz tutaj niestety nie zastaniemy tego. Instruktor wie lepiej szef jeszcze lepiej. A klient gow.. wie. Jedyną wizytówką która może przyciągać kursantów to biuro. Panie w biurze bardzo miłe zawsze chętne pomóc. Renoma tej szkoły spadła niestety. Najgorzej zainwestowane pieniądze. Dodam iż konkurencja ma lepsze warunki. Nie będę robił tutaj reklamy szkoły w której zdałem wewnetrzny i państwowy za 1. A niestety w osk widok zaliczenie egzaminu wewnetrznego jest czymś nie możliwym. Teraz się nie dziwię. Skoro instruktorzy nie mają wiedzy która mogliby przekazać kursanta. A same podstawy nie wyjezdzaj za linie ciągła redukcja biegu itd. nie uczynia z ludzi kierowców. To tylko moje zdanie może tacy instruktorzy się mi trafiali. Albo do mnie nie trafiali. Lecz braki z wiedzy mają i to duża. Nie będę wymieniał nazwisk bo to niepotrzebne.
6

Grzybowa 1a
96-100 Skierniewice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2015)
Polecam szkoła nauki jazdy Pana Romka, bardzo profesjonalne podejście do tematu, bardzo spokojny, grzeczny i wyrozumiały, bardzo szczegółowo omawia każde zagadnienie dot przepisów itd Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.07.2014)
Nie polecam szkoły. Instruktor - właściciel nie jest kompetentny. Wyjeździłam ponad połowę godzin, a nie byłam nawet minuty na placu manewrowym. Atmosfera podczas jazd była niemiła. Zajęcia teoretyczne to kompletna porażka - nauki wyświetlane z płyty. Nie zajęciach z teorii nigdy nie było instruktora.
8

Lelewela 4
96-100 Skierniewice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2013)
Chodziłem na kurs na kat :A. Instruktor: p. Górski ( :człowiek tyran"- bardzo wymagający. ) Ale dzięki jego podejściu teorie i praktykę zdałem za pierwszym razem. Więcej takich instruktorów : )
9

Czerwona 9
96-100 Skierniewice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2014)
Wszystko na najwyższym poziomie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10

Kozietulskiego 12
96-100 Skierniewice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: