Prawo jazdy Zadzim

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Zadzim(1)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2022)
Zdane za 1 razem od sztycha pełna profesjonalka
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2021)
Naprawde polecam. Bardzo zrozumiale i cierpliwie p Karolina omawia zagadnienia podczas jazdy. Super atmosfera podczas kursu. Pani instruktor naprawde z powołania. Zdałem za 1 razem więc wiem co mówie. Warto. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2017)
Nic dodać... nic ująć. Perfekcyjnie przyszykowany Ośrodek Szkolenia Kierowców. Perfekcyjny skład. Fantastyczna atmosfera Minusy? BRAK!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2016)
Z calego serca polecam pana Slawka. Jak dla mnie instruktor idealny! Cierpliwy, bardzo sympatyczny, profesjonalny w kazdym szczegole a na dodatek przystojny :) Nie znam lepszej nauki jazdy. Dziekuje.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2015)
Profesjonalne przygotowanie kursantów, dobra atmosfera i cena. Same plusy :) Polecam ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK KRÓL

ZADZIM 58BŁ. BOGUMIŁA 5, RYNEK 13, PLAC KOŚCIUSZKI 2, WOJSKA POLSKIEGO 17/21, 99-232 Zadzim

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Zadzim?


Moment w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Zadzim to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Zadzim. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy na prawo jazdy on line, które pomogą Ci w nauce na prawo jazdy.