Prawo jazdy Sokolniki

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Sokolniki(1)

10 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 26.12.2021)
Nie polecam, zbyt nerwowa atmosfera, komentarze takie jak "jeździsz jak baba". Instruktorzy nie zwracają uwagi, jak jeździ uczeń.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 08.06.2017)
Raczej nie polecam, zbyt nerwowa atmosfera, poziom nauczania jazdy zależy od instruktora, ale ogólnie nie za wysoki. choć być może coś się zmieniło przez 2 lata...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2016)
Super
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
neutralny
(ocena z dnia 05.06.2016)
Co mi się nie podobało to fakt, że niektórzy instruktorzy bardzo nerwowo podchodzą do kursanta, krzyczą zamiast spokojnie wytłumaczyć i dlatego też jest stresująca atmosfera ( zwłaszcza w Sieradzu ), a jeszcze inni, choć są mili, mało zwracają uwagę na to, jak jedzie uczeń. Ceny są w porządku, do teoretycznego dobrze przygotują.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2014)
Było to w 2005 roku, pięknie to wspominam, wszystko na luzie i bez stresu, egzamin zdany za pierwszym podejściem... U Pana Kołodzieja jest największa zdawalność, bierzcie to pod uwagę. Pozdrawiam Kamil mieszkaniec Sokolnik
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Słoneczna 2a 98-420 Sokolniki

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Sokolniki?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie autem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Sokolniki to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Sokolniki. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą testy na prawo jazdy on line, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.