Prawo jazdy Tuszyn

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Tuszyn(2)

37 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2023)
Bardzo rzetelne i fachowe podejście szkoły do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2023)
Zdałam bezbłędnie, bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki i pomoc, bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera! Polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2023)
Bardzo polecam naukę w tej szkole. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z prowadzeniem auta, a zdałem egzaminy za pierwszym razem! Tłumaczone wszytsko krok po kroku, anielska cierpliwość (a nie ukrywam że auto zgasło mi conajmniej 200 razy :)), bardzo duża wiedza i technika instruktora Adama. Śmiesznie, wesoło a za razem bardzo profesjonalnie. Wykłady tez bardzo ciekawe. Napewno wrócę tu na prawo jazdy kategorii A. Dzieki !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2023)
Serdecznie polecam szkołę. Luźna atmosfera podczas jazdy. Zostałem wzorowo przygotowany do egzaminu na prawo jazdy k. B. Oczywiście nie mogło się to skończyć inaczej jak zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Dzięki wielkie Adam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2023)
Super auto-szkoła! Ciekawy kurs, wszystko na wysokim poziomie. Świetni instruktorzy. Szczerze polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła Kierowców- Adam Dróżdż

ul. Parkowa 3 95-080 Tuszyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A1, AM, A2 po A1, A2+B, A+B, A po A1, A po A2, B po B1

2 opinie
neutralny
(ocena z dnia 07.08.2013)
Jeśli chcesz zdawać w Piotrkowie to jest ok - jeżeli w Łodzi to nie nauczy Cię zbyt dobrze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2011)
Mysle i uwazam ze jest super sama jestem z lodzi ale poszlam tam bo wiem ze tam jest o wiele lepiej niz w lodzi nauczyciel teori jest super swietnie uczy i slucha sie go z zaciekawieniem, a instruktor jazdy tez jest swietny jezdzi sie z nim na luzie i jazda jest bardzo mila. Naprawde tej auto szkoly nie zamienilabym na zadna inna wiec gorąco polecam. Pozdrawiam pana Tomka z ktorym mam jazdy:*
2

ul. Roberta Kocha 7B 95-080 Tuszyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Tuszyn?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Tuszyn to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Tuszyn. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.