Prawo jazdy Ozorków

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Ozorków(3)

Więcej filtrów kursów
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Instruktor z ,,powołania'' polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
AUTO SZKOŁA DAWID JAGIEŁŁO

ul. Wyszyńskiego 28 95-035 Ozorków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, B+E, C+E, A2, AM, B96, B po B1, A+B, T

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2023)
Najlepsza Auto szkoła. Podejście instruktora do kursanta na luzie przez co nie kursant nie stresuje się jazdami po mieście. Same wykłady jak i potem jazdy przebiegają w bardzo miłej atmosferze . Dany temat z teorii jest tłumaczony dopóki nie zostanie zrozumiany a błędy podczas jazdy są ćwiczone dopóki nie znikną. Materiały które dostaje się do domu są jasne i czytelne . Instruktorzy są porostu z powołania .Jeśli chce się zacząć przygodę z samochodem to tylko w Autoszkole u Zbyszka , Mogę polecić tą szkołę w 100 procentach .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2022)
Bardzo polecam, super instruktorzy, którzy w łatwy sposób przekazują wiedzę i dzięki nim można czuć się pewnie na drodze☺️
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2022)
Polecam z całego serca. Jeździłem w tej szkole w ramach dodatkowych jazd. Okazało się ,że po kursie umiałem bardzo mało żeby zdać egzamin jednak przy profesjonalnym podejściu oraz mądrze przygotowanym planie działania przez instruktora pana Piotra udało się zdać. Najbardziej mi się podobało ,że tutaj każda jazda dotyczyła innego zagadnienia co było efektywne czego nie miałem na kursie w innej szkole gdzie plan jazdy nie istniał a technika jazdy leżała. Szczególne podziękowania dla pana Piotra .
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Polecam w 100%. Świetne przygotowanie do egzaminu świetna atmosfera, polecam nauki na placu w Word, teoria i praktyk zdane za 1 dziękuję za świetne przygotowanie pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2021)
Gorąco polecam tę szkołę! Najlepsi instruktorzy z perfekcyjnym podejściem do kursantów, w mega fajnej atmosferze nauczą tak, że się zdaje za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Auto Szkoła "u Zbyszka"

ul. Gen. Sikorskiego 34b11 Listopada 59c Łódź, 95-035 Ozorków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2017)
PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA MIŁA ATMOSFERA POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2015)
Teoria z panem Jarkiem byla super zero nudy duzo zarow i dzieki temu nauczylam sie wszystkiego z przyjemnością :) jazdy z panem Krzyśkiem były super atmosfera w aucie bez stresowa zero jakich kolwiek pretensji i nerw. Polecam ta auto szkole i uważam ja jako najlepsza w Ozorkowie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

ul. Nowa 22Koscielna 1, 95-035 Ozorków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, T, AMSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Cel. Autoszkoła

(4 opinie)

Łąkowa 13
95-035 OzorkówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szlosarek H. Autoszkoła

(0 opinii)

Sikorskiego 27 lok. 4
95-035 Ozorków

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Ozorków?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się samochodem daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Ozorków to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Ozorków. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.