Prawo jazdy Poddębice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Poddębice(3)

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2013)
ja jestem zadowolony, C za pierwszym w Lodzi, fajnie sie bawilem na kursie i co fajne spotykalem sie z instruktorem gdzie mi bylo wygodnie co stawnowilo dla mnie nielada ulatwienie:) polecam szkole w 100%, aaa zapomnialem niedlugo mam egzamin na C+E:) ale musi pojsc
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2013)
Bardzo zaangażowani instruktorzy którzy nie pozostawiają ucznia samemu sobie. Mnie jak i innym uczestnikom kursu zapewnili bezpłaty dojazd do WORD-u w Piotrkowie Trybunalskim również i ustalali daty egzaminów. Musiałam się tylko skupić na egzaminie. Cena Wyższa niż w innych auto szkołach ale warto gdyż wszystko załatwiają na miejscu. Zdałam za 4 razem ale za każdym razem jeździłam na placyku w osrodku za darmo w ramach powtórzenia przed egzaminem. Jestem bardzo zadowolona z kursu i instruktorów.
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Charaś

Sarnówek 4A 99-205 Poddębice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2022)
Super przygotowanie, instruktorzy z powołania. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK RAFAŁ PIETRZYKOWSKI

ul. Ignacego Krasickiego 1b/4 99-200 Poddębice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3
OSK KRÓL

PODDĘBICE, PLAC KOŚCIUSZKI 2 99-200 Poddębice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Poddębice?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Poddębice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Poddębice. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.