Prawo jazdy Poddębice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Poddębice(2)

1 Zaufana Opinia (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2023)
Najlepsza szkoła nauki jazdy!❤️Instruktorzy z powołania, przemiła atmosfera zarówno u Pani Iwony jak i u Pana Rafała. Indywidualne podejście do kursanta, jazda staje się czystą przyjemnością, będzie mi brakować wspólnie spędzonych godzin na nauce jazdy. Egzaminy zdane za pierwszym razem! Polecam z całego serca ❤️❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2023)
Polecam serdecznie. Instruktorzy z powołania! Nic dodać , nic ująć. Każda jazda bezstresowa , a zachęcająca do pogłębiania wiedzy. Profesjonalne podejście. Wyodrębniony każdy ważny szczegół. Miła atmosfera , polecam z całego serca <3 Julka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Podchodząc pierwszy raz do jazdy miałem zerowe pojęcie o samochodach. Wiedziałem, że auto jeździ do przodu, do tyłu i skręca. Dzięki Pani Rafałowi i Pani Iwonie udało mi sie zdać egzaminy państwowe za pierwszym razem! Trafiłem na najlepszych nauczycieli jazdy, serio. Profesjonalizm, łagodne choć stanowcze (jak na nauczyciela przystaje) stanowisko przy popełnieniu błędu nie odrzuca, a wręcz zachęca do zapoznawania się poprawnej techniki - a przede wszystkim dobra atmosfera ułatwia naukę. Nauka u Pana Rafała i Pani Iwony to czysta przyjemność. Pozdrawiam Kuba!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Polecam z całego serca, wspaniała atmosfera, instruktorzy z ogromną wiedzą i wyrozumiałością podchodzą do kursanta. Lepiej nie mogłam trafić❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Polecam bardzo serdecznie, profesjonalne podejście i sympatyczna atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK RAFAŁ PIETRZYKOWSKI

ul. Ignacego Krasickiego 1b/4 99-200 Poddębice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
2
OSK KRÓL

PODDĘBICE, PLAC KOŚCIUSZKI 2 99-200 Poddębice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Poddębice?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Poddębice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Poddębice. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.