Prawo jazdy Koluszki

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Koluszki(4)

73 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 13.09.2017)
Szczerze nikomu nie polece. Po wielu pozytywnych opiniach zdecydowalam wybrac ta szkole jednak bardzo sie zawiodlam. Pierwsze problemy pojawily sie na samym poczatku. Pan jedno mowil, drugie robil. Mial zadzwonic w dany dzien- nie robil tego. Kolejna rzecza jest dlugosc trwania kursu.masakra.. Meczylam sie ponad 4 miesiące i to nie z mojej winy. Pan bywal niemily, [...]. Ponadto nie wiem jak pan obliczal ilosc wyjezdzobych godzin... Mi wyszlo ich ok 23 ale to juz pominmy. Nigdy wiecej!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2015)
Najlepszy w mieście i nie tylko instruktor. Pan Piotr ma indywidualne podejście do każdego kursanta. Zawsze ma czas żeby odpowiedzieć na nurtujące pytania rozwiewa wszelkie wątpliwości. Atmosfera podczas kursu jest bardzo dobra. Co tu mówić dużo to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam gorąco!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2013)
Prawo jazdy już miałam od wielu, wielu lat, ale nie korzystałam z niego. Po kilku lekcjach z Panem Piotrem siadam znowu za kierownicą. To co cenię u niego to niebywała punktualność, życzliwość, poczucie humoru, empatia i fachowość. Uważam, że jest godny polecenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2013)
Praktyka i teoria zdane za pierwszym razem:D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2013)
Najlepszy instruktor w mieście.Nauka w tej szkole to sama przyjemność. Praktyka zdana za pierwszym. Polecam tę szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK Piotr Lipiński

ul. Wisławy Szymborskiej 10 95-040 Koluszki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2018)
Zdane bezbłędnie za pierwszym podejściem. Pani Bogusia jest naprawę genialnym instruktorem, polecam serdecznie! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2016)
KRÓTKO I RZECZOWO-W 100% POLECAM TĄ SZKOŁĘ NAUKI JAZDY. PANI INSTRUKTOR Z POWOŁANIA
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2016)
Profesjonalne podejście instruktorów, miła atmosfera, a efektem ich pracy jest zdane prawko na B1 oraz B za pierwszym podejściem. Naprawdę polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2016)
Dziękuję bardzo Pani Bogusi za nauczenie mnie jak prowadzić samochód. Dzięki niej egzamin zdałem za pierwszym razem. Jazda za każdym razem byla przyjemnością niczym nie musiałem sie stresować. Atmosfera byla na prawdę super.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2016)
Egzamin na kat. b1 oraz na b zdany za pierwszym razem. Podejście Pani Bogusi do kursanta perfekcyjne. Luz na każdych zajeciach i dużo uwag. Dziękuje
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Szkoła Nauki Jazdy Safe Car

Partyzantów 38c 95-040 Koluszki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, AM

11 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 05.12.2021)
Nie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2020)
Uczciwie podchodzą do kursanta. Profesjonalizm, bardzo dobry stan aut, atrakcyjna cena, miła atmosfera a co najważniejsze bardzo dobrze przygotowują do Egzaminu praktycznego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 16.10.2017)
nie polecam, szkoleniowiec niekompetentny, leniwy, nie tłumaczy, szkoda mu samochodu, szkoła oszukuje na czasie szkolenia, spozniają się na jazdy, wczesnie koncza, tym samym okradają kursantów z wielu godzin jazdy. nie jeżdza po terenie łodzi objętym egzaminem- byle jak najmniej jezdzic i spalac paliwa. , problemy z umawianiem dni jazdy, kurs rozwleczony w czasie, szkolenie teoretyczne -żadne, praktyczne- kiepska jakość. stanowczo nie polecam!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2017)
To z cała pewnością najlepsza Auto Szkoła w Rzeczypospolitej Polskiej. Jako człowiek 60 -o letni za pierwszym podejściem zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny. Wystarczy słuchać wykładów i stosować sie do wskazań instruktorów w czasie nauki jazdy. Marcin Jastrzębski jest wręcz perfekcyjnie prowadzi zajecia tak teoretyczne, jak i praktyczne. Pan Sławomir stosuje metody powodujące, że obcowanie z samochodem i jego prowadzenie przestaje być przerażajace, a jednocześnie pozwala zachować należytą świadomość odpowiedzialności za to wszystko co dzać sie musi z coraz to szybciej rozwijającą się techniką motoryzacyjną i sztuką prowadzenia samochodu. To niebywała umiejetność nauczyć człowieka - niezależnie od Jego wieku - precyzyjnego podejścia i pełnej świadomości do ruchu drogowego i techniki prowadzenia pojazdów tak, aby dla nikogo nie stanowić zagrozenia. Maciej Kujawiński
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2014)
polecam szkole, wszystko jest tak jak byc powinno, plac manewrowy zaraz obok szkoly jazdy, mozliwosc wyboru godzin i dni jazdy przez siebie, nie sa one narzucane.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
3
Auto Szkoła Jastrzębscy

ul. Żeliwna 54 95 040 Koluszki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

4
Józwik H. Autoszkoła

Główna 58b 95-041 Koluszki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Daniel

(6 opinii)

Brzezińska 65
95-040 KoluszkiSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Auto Szkoła ALEKS

(2 opinie)

Brzezińska 18
95-040 Koluszki

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Koluszki?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Koluszki to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Koluszki. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.