aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (5)

15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2019)
Po 9 letniej przerwie ponowna próba w zdobyciu prawa jazdy. Wykupione godziny doszkalające dwie próby zdania nieudane zniechęcenie myśli o zrezygnowaniu może się nie nadaje żona nie odpuściła znalazła auto szkole Lipiński dokupione jazdy. Pan Janusz jest profesjonalista znakomicie tłumaczy miła atmosfera. Zdane za pierwszym! Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2019)
Szkoła na medal!!!! Postawę instruktora oceniam na 5! A to wszystko dzięki wiedzy, którą otrzymałam, a także dzięki podejściu instruktora do Kursanta. Zero stresu, wszystko jak trzeba, wszystko na miejscu! Uzyskałam odpowiedź na każde nurtujące pytanie, a dzięki zaufaniu nie wstydzilam się zapytać o najglupsza rzecz z której teraz się śmieje ???? Teraz już wiem że w życiu warto kierować się opinią innych, jeśli jedna osoba coś poleca to ciężko jest nam uwierzyć, natomiast jesli wszyscy którzy mieli do czynienia z tą szkołą mówią że warto to nie pozostaje nic innego jak sprawdzić to samemu. Na kurs w tej szkole zdecydowałam się mimo iż mieszkam na stałe w Warszawie, warto? Pewnie ze warto! Całe moje rodzeństwo (6) przystąpiło do egzaminu na prawo jazdy po kursie w tej szkole i każdej osobie egzamin zakończył się pozytywnie. Mój kurs do końca życia będę wspominać najlepiej jak to możliwe. Podejście instruktora Pana Janusza uważam za najlepsze jakie może przytrafić się kursantowi przed którym egzamin państwowy, który uważam za wielkie wydarzenie w życiu. Wiedza jaka została mi przekazana nie tylko pozwoliła mi zdać pozytywnie egzamin państwowy, ale też pozwoliła na to że będę czuła się pewnie jeżdżąc sama a także mając świadomość tego że robię to poprawnie. Z czystego sumienia polecam tą szkołę każdej osobie przed którą jest do zrobienia kurs na prawo jazdy a także cel NAUKA JAZDY i ZDANIE EGZAMINU. W rankingu na najlepsza szkołe nauki jazdy, a co najważniejsze najlepszego instruktora jazdy p. Lipińskiego stawiam na 1 miejscu i nie widzę innej możliwości.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2018)
Bardzo polecam auto szkołe Lipiński. Instruktor pan Janusz bardzo dobrze uczyć. Głównie że by była chęć do jazdy, a profesjonał pomoże. Egzamin teoretyczny i praktyczny(Maratońska 05.11.18) zdałem z pierwszego razu na 100%. Dziękuję serdecznie, polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2018)
Do Pana Janusza trafiłam po 5 latach przerwy od ostatniego podejścia do egzaminu państwowego, zdawanego w dużo mniejszym mieście. W Łodzi zdałam za drugim, choć byłam bliska zdobycia prawa jazdy przy pierwszym podejściu ???? Pan Janusz jest niezwykle skutecznym i zaangażowanym w swoją pracę instruktorem, do tego posiada świetne poczucie humoru ???? Pomaga uwierzyć we własne możliwości i poradzi sobie z każdym trudnym przypadkiem. Mocno polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2017)
Szczerze polecam Auto Szkołę Lipiński. Pan Janusz to człowiek o ogromnych pokładach cierpliwości. Zależy Mu na tym aby nauczyć kursanta JEŹDZIĆ, co w innych auto szkołach nie jest tak oczywiste. Dzięki Panu Januszowi, jego indywidualnemu podejściu, zrozumieniu i pomocy w przezwyciężeniu własnych ograniczeń udało mi się zdać za pierwszym razem.
1
Auto Szkoła "LIPIŃSKI"

ul.Łódzka 3/8Łódź, ul.Kilińskiego 177 lokal 15, 95-050 Konstantynów Łódzki

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

PHU ARCCO

(1 opinia)

Żeromskiego 15
95-050 Konstantynów Łódzki

3
BestStart

Łódzka2a 95-050 Konstantynów Łódzki

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Autoszkoła PLEWIŃSKI

(0 opinii)

Miodowa 1a
95-050 Konstantynów Łódzki

5

Łaska 2 95-050 Konstantynów Łódzki

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: