Prawo jazdy Konstantynów Łódzki

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Konstantynów Łódzki(7)

Więcej filtrów kursów
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2024)
Najlepsza autoszkoła ! Polecam z całego serca , miałam jazdy doszkalające dzięki którym udało mi się nareszcie zdać prawo jazdy. Atmosfera podczas jazdy rewelacyjna po pięciu minutach szedł cały stres Dziękuję.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2022)
Świetna szkoła i bardzo przyjemna atmosfera. Przyjemnie się jeździło i rozmawiało a nauka prowadzona w sposób bardzo przystępny. Serdeczne polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2022)
Nic dodać, nic ująć. Zeberka to wspaniała autoszkoła, instruktorzy ciekawie uczą teorii, praktyka jest przystosowana do życia, a nie do egzaminu. Specjaliści z powołaniem, bardzo mili, życzliwi, pomocni. Naukę jazdy, nie będę wspominał tylko z ważnej wiedzy, bo ta jest najważniejsza, ale także wiele ciekawych rozmów i śmiechu. Samochody w stanie dobrym, nigdy nie miałem problemów technicznych. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
1
Auto Szkoła ZEBRA Marcin Baryga

Jana Pawła II 14 95-050 Konstantynów Łódzki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A2, A2+B, B, B po B1, A po A2

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
2
Auto Szkoła GOCAR

Łaska 3 95-050 Konstantynów Łódzki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
18 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2024)
Serdecznie polecam tę auto szkole ponieważ jest bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Wszytsko tłumaczone na spokojnie nie w nerwach. Wspaniała kadra instruktorska!!! Instruktorzy zawsze pomogą wrazie jakich kolwiek pytań!! Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad swoją pierwszą auto szkołą to już nie szukaj bo trafiłeś właśnie idealnie!!! Nawet jeśli się doszkalasz przed egzaminem instruktorzy szerze i otwarcie powiedzą ci co jeszcze trzeba poprawić i przećwiczą wszytko z tobą czego najbardziej się obawiasz na egzaminie państwowym na prawo jazdy!! Zdanie egzaminu po tej auto szkole to pikuś!!! Bardzo mocno polecam i mam nadzieję że moja opinia zachęciła ciebie jeszcze bardziej, aby przyjść właśnie tutaj i już dłużej nie będziesz się zastanawiał czy na pewno dobrze trafiłeś z czystym serduchem mogę powiedzieć że oddaje cię w dobre ręce tak wspaniałych instruktorów
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2024)
Kurs jak i instruktor spisują się na medal! Profesjonalne podejście, cierpliwość do kursanta i wiedza. Na jazdy przychodziłam z uśmiechem i zmotywowana. Pan Janusz jako instruktor sprawuje się idealnie - wymagający, ale cierpliwy i potrafiący wytłumaczyć twój błąd. Egzamin zdałam za pierwszym razem i polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2020)
Najważniejszą zaletą instruktora to motywacja i wsparcie jakie Ci daje. Cały kurs wspominam bardzo dobrze, czasami bywało śmiesznie, ale i też nerwowo bo poddawałam się za szybko. To przede wszystkim świetny wybór dla osoby która boi się, nie wierzy w siebie i nie ma motywacji do nauki. Pan Janusz jest wymagający i zaangażowany w każdą lekcje, jest cierpliwy i świetnie tłumaczy. Nie wybrałabym innej szkoły. Na egzamin przyszłam w pełni przygotowana i zdałam za 1 razem bezbłędnie. Polecam z całego serduszka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2019)
Po 9 letniej przerwie ponowna próba w zdobyciu prawa jazdy. Wykupione godziny doszkalające dwie próby zdania nieudane zniechęcenie myśli o zrezygnowaniu może się nie nadaje żona nie odpuściła znalazła auto szkole Lipiński dokupione jazdy. Pan Janusz jest profesjonalista znakomicie tłumaczy miła atmosfera. Zdane za pierwszym! Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2019)
Szkoła na medal!!!! Postawę instruktora oceniam na 5! A to wszystko dzięki wiedzy, którą otrzymałam, a także dzięki podejściu instruktora do Kursanta. Zero stresu, wszystko jak trzeba, wszystko na miejscu! Uzyskałam odpowiedź na każde nurtujące pytanie, a dzięki zaufaniu nie wstydzilam się zapytać o najglupsza rzecz z której teraz się śmieje ???? Teraz już wiem że w życiu warto kierować się opinią innych, jeśli jedna osoba coś poleca to ciężko jest nam uwierzyć, natomiast jesli wszyscy którzy mieli do czynienia z tą szkołą mówią że warto to nie pozostaje nic innego jak sprawdzić to samemu. Na kurs w tej szkole zdecydowałam się mimo iż mieszkam na stałe w Warszawie, warto? Pewnie ze warto! Całe moje rodzeństwo (6) przystąpiło do egzaminu na prawo jazdy po kursie w tej szkole i każdej osobie egzamin zakończył się pozytywnie. Mój kurs do końca życia będę wspominać najlepiej jak to możliwe. Podejście instruktora Pana Janusza uważam za najlepsze jakie może przytrafić się kursantowi przed którym egzamin państwowy, który uważam za wielkie wydarzenie w życiu. Wiedza jaka została mi przekazana nie tylko pozwoliła mi zdać pozytywnie egzamin państwowy, ale też pozwoliła na to że będę czuła się pewnie jeżdżąc sama a także mając świadomość tego że robię to poprawnie. Z czystego sumienia polecam tą szkołę każdej osobie przed którą jest do zrobienia kurs na prawo jazdy a także cel NAUKA JAZDY i ZDANIE EGZAMINU. W rankingu na najlepsza szkołe nauki jazdy, a co najważniejsze najlepszego instruktora jazdy p. Lipińskiego stawiam na 1 miejscu i nie widzę innej możliwości.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Auto Szkoła "LIPIŃSKI"

ul. Łódzka 3/8Łódź, ul.Kilińskiego 177 lokal 15, 95-050 Konstantynów Łódzki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2022)
super polecam najlepsza szkoła najlepsi instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2021)
Bardzo polecam, kurs jest wyczerpujący, zwraca się uwagę na szczegóły, co pomaga przy egzaminie, instruktor jest cierpliwy i motywujące, a lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze.
4
BestStart

Łódzka2a 95-050 Konstantynów Łódzki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Polecam, kurs odbył się szybko i sprawnie w miłej atmosferze. Teoria i jazdy zaliczone za pierwszym razem. Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.11.2012)
PORAŻKA FACET PROWADZI SZKOŁĘ SAM , - JEŻDŻĄC SIEDZI I NIC NIE GADA NIE MRUK JAKIŚ ,JEŹDZI SOBIE CHYBA TYLKO NA PRZEJAŻDŻKI Z KURSANTEM , CZŁOWIEK SAM SIĘ UCZY NIE PODPOWIADA A JEŚLI JUŻ TO BARDZO MAŁO, ZWRACA NA BŁĘDY NIE ZAWSZE I NIERAZ Z OPÓŹNIENIEM JA RAZ O TYM ZE JECHAŁAM ZŁYM PASEM DOWIEDZIAŁAM SIĘ PO 8 KM !!!!!!!!! I TO DLATEGO ŻE POPROSIŁAM W KOŃCU O UCZENIE SIĘ MANEWRÓW , A KOLEŻANKA O TYM ŻE PRĘDKOŚĆ NA ZAKRĘCIE SIĘ ZWALNIA TROCHĘ NA 2O KTÓREŚ GODZINIE POINFORMOWAŁ JĄ - PLAC MANEWROWY PO 25 GODZINACH !! ,NA PLACU POTRĄCAM PACHOŁEK . A PAN IDZIE SPRAWDZIĆ CZY SAMOCHÓD SIĘ NIE ZARYSOWAŁ !!!!!! , A PACHOŁKA NAWET NIE PODNOSI !!!! PRZED ZAPISANIEM PROZĘ POPYTAĆ PAN MA ZŁE OPINIE ,LUB MOŻNA SPRAWDZIĆ ZDAWALNOŚĆ U KAŻDEJ SZKOŁY W URZĘDZIE KOMUNIKACJI – NIESTETY ZA PÓŹNO SIĘ DOWIEDZIAŁAM , PAN CAŁY CZAS TYLKO GADA JAK TO CIĘŻKO ZDAĆ, ROBI SOBIE PLECY, PROSZĘ ZAPOMNIEĆ O SZYBKIM ZDANI UCZĄC SIE W TEJ AUTO SZKOLE .GADKA 30 GODZIN TO ZA MAŁO NA NAUKĘ , NIE KTÓRZY TO 100 GODZIN NAWET POTRZEBUJĄ , TYLKO SZKODA ŻE PAN TEGO NIE MÓWIŁ PRZED ZAPISANIEM , BO JAK UCZY INSTRUKTOR TO MA DUZY WPŁYW Pan uczy tak to przykład , zawracanie mnie uczy , nie wychodzi to jedzie dalej zostawiając wszystko na ostatnia chwile Przyjdze na to czas – słowa , W końcu mąż mnie nauczył !!! 1,5 wszystkie manewry . Jak mąż zobaczył jak jeżdżę po 25 godzinach był nie mile zaskoczony, .JAK TY MASZ JEŹDZIĆ POPRAWNIE I ZAWRACAĆ JAK TY NIE UMIESZ KIEROWNICY TRZYMAĆ POPRAWNIE - CZEGO ON CIE UCZYŁ TO PODSTAWA , POPRAWNE RUSZANIE I TRZYMANIE KIEROWNICY PRAWIDŁOWE KRĘCENIE JĄ !!! autem tez trzeba nauczyć się ruszać pewnie bystro , i to bardzo łatwe kwestia wytłumaczyła – mi szwagierka wytłumaczyła :) i umiem MOJA RADA !!!!! AUTO TRZEBA OPANOWAĆ NAJPIERW , POTEM UCZYĆ SIĘ, AUTA NIE MOŻNA SIĘ BAĆ !!!!! AUTO TRZEBA CZUĆ ŻE SIĘ NAD NIM PANUJE , WTEDY JEST CAŁKIEM INNA JAZDA I NAUKA NAUKA W TEJ SZKOLE TO STRATA PIENIĘDZY , WYKUPIŁAM 4 GODZINY W INNEJ SZKOLE I JEST RÓŻNICA TERAZ CZEKAM NA EGZAMIN
5

ul. Żeromskiego 15 95-050 Konstantynów Łódzki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2023)
Polecam serdecznie każdemu, mila i przyjemna atmosfera w której moża miło porozmawiać, pożartować czy też się pośmiać, do tego profesjonalna nauka do której nie można się do niczego przyczepić.
6

Jana Pawła II 27 95-050 Konstantynów Łódzki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

7

Łaska 2 95-050 Konstantynów Łódzki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Autoszkoła PLEWIŃSKI

(0 opinii)

Miodowa 1a
95-050 Konstantynów Łódzki

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Konstantynów Łódzki?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Konstantynów Łódzki to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Konstantynów Łódzki. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.