Prawo jazdy Tomaszów Mazowiecki

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Tomaszów Mazowiecki(6)

Więcej filtrów kursów
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2018)
Bardzo polecam Akademie Jazdy - Perfekt Tomaszów Mazowiecki !! Solidny Ośrodek Nauki Jazdy podchodzący indywidualnie do każdego kursanta, oprócz tego świetny zespół jak i atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2017)
Instruktor Pawel mega cierpliwy i bardzo dokładnie wszystko tlumaczyl, nauczyl mnie wszystkiego co powinnam umieć!! !! Z całego serca polecam ta szkołę!!! Miło i przyjemnie egzamin zdałam za pierwszym razem !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2017)
Profesjonalizm wykładowców i instruktorów, bezstresowa atmosfera, oraz życzliwość i cierpliwość w podejściu do kursantów sprawiły, że czułem się tu jak w szkole idealnej. Jestem bardzo zadowolony i z przebiegu nauki, i z jej efektów. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2016)
Poniewaz zdalam egzamin na prawo jazdy 13 lat temu i nie jezdzilam postanowilam zakupic sobie pare lekcji doszkalajacych i byla to bardzo dobra decyzja. Jezdzilam ze Zdzislawem i Sylwestrem. Panowie sa mistrzami w swojej klasie. Maja bardzo duza wiedze i swietne podejscie. Panowie szybko wychwycili glowne bledy jakie robie przy jezdzie - wreszcie przestalam sie bac jazdy a nawet czerpac z niej przyjemnosc. A wszystko w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Dziekuje!!! Malgorzata
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2014)
Super atmosfera, wykładowca do pogadania, zna się na rzeczy, wyjaśnia niuanse, odpowiada na pytania w sposób prosty. Jeśli chodzi o jazdy, to instruktor (p. Jarek) cierpliwy, spokojny. Wie co robi. Uczy jeździć a nie zdać egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK PERFEKT

Prez. I. Mościckiego 38 lok.5Słowackiego 67 lok.307, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, AM, D, B+E, A2, A po A1, A po A2, A2 po A1, D po B, D po C, ADR, KW, KWP, KWU, KWUP, SO, C, C+E, A+B, A2+B, B po B1

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2017)
Najlepsza szkoła w Tomaszowie. Instrukorzy, zarówno pan Tomek jak i pan Jarek znają się na żeczy i przekazują wiedze w bardzo przystępny sposób. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem. Gdyby nie oni napewno nieudało by mi się to. Polecam każdemu bezwachania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2017)
Uczęszczałam na kurs prawa jazdy i jeździłam z panem Tomkiem. Przemiły i zabawny człowiek, wymagający. Przemiła atmosfera. Aż żal było kończyć kurs, ale wiadomo- przyszło się, aby zdać. Z godzinami jazd nie było problemu- miałam jazdy 2-3 razy w tyg, godziny były dopasowane do mnie. Polecam serdecznie Auto-klub! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2016)
Pan Tomasz jest profesjonalnym instruktorem, a w przyjaznej i spokojnej atmosferze łatwiej się chłonie wiedzę i czerpie przyjemność z jazdy. Kurs kończyłam w innej szkole jazdy i mogę tylko żałować straconego czasu i pieniędzy. Dzięki dodatkowym jazdom z panem Tomaszem zdałam za drugim razem,ale pierwszy nie zdany właśnie to wina nieduczenia na kursie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2014)
Tomasz dziękuje za profesjonalne przygotowanie do egzaminu. A. H.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2013)
To jest to !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Wiejska 9/15 lok. 46 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2021)
Witam. Polecam zdecydowanie Super ,,Szóstkę". Szkoliłem się w Szóstce dwukrotnie na C+E oraz D+E w 2021 roku. Dodatkowo szkoliłem się na wózki widłowe, platformy przejezdne i HDS. Bardzo miła atmosfera, wspaniali intruktorzy posiadający zasób ogromnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, super ich podejście do kursanta, cudowna i miła włascicielka którą serdecznie pozdrawiam (Biuro pełną parą- szacun). Bardzo szybko i przede wszystkim skutecznie. Możliwość korekty czasowej, pełen profesionalizm. Zdecydowanie polecam, dlaczego? Ponieważ po szkoleniu (jazda) każdy pierwszy mój egzamin w WORD Piotrków T. oraz przed IDT był pozytywny, co znaczy o bardzo wysokiej ale to bardzo jakości szkolenia. ZDECYDOWANE POLECAM. Marcin ,,WOLF"
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2014)
Polecam Pana Darka, wszystko dokładnie wytłumaczy i przede wszystkim cierpliwy człowiek. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2012)
Miłe i profesjonalne podejście do klienta.Teoria na wykładach przekazywana w przystępny i ciekawy sposób. Praktyka - fachowo i konkretnie, w przyjaznej atmosferze z wyrozumiałością, cierpliwością i poczuciem humoru (instruktor-Pan Piotr T.) Polecam w 100%!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców SZÓSTKA Marcin Baranowski

ul. Szeroka 13A lok. 31 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2019)
Profesjonalne podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2015)
SZKOŁA BARDZO PRZYJAZNA I PROFESJONALNA
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2012)
Szkoła na najwyższym poziomie. :)
4

Św. Antoniego 55 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.11.2022)
Żona zaczęła kurs kategoria B. Raz umówiona na egzamin wewnętrzny pocałowała klamkę bo nikt nie raczył powiadomić ,że coś się wydarzyło. Najgorsze ,że kompletnie olali temat,kasa wzięta a nawet podstaw dziewczynę nie nauczyli. Wziąłem swojego dawnego instruktora i był w szoku. Przynajmniej 6 rzeczy nawet nie nauczyli. Zresztą właściciel liczy tylko kasę. Nauka to tylko w folderach ma ich stronie. Na 3 godziny przed ukończeniem kursu instruktor dał nogę czyli zwolnił się,rękaw nie zrobiony,jazda na lusterkach brak. Panowie biznesmeni z Lidera,[...]
5

ul. Barlickiego 4 lok. 3 (I piętro) 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

6
AUTO MILA

P.O.W. 17, TOMAX lok. 218 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Polmot. Ośrodek szkolenia kierowców

(2 opinie)

Strzelecka 24 lok. 26
97-200 Tomaszów MazowieckiSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców SELKA

(0 opinii)

Pl. Kościuszki 12
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Tomaszów Mazowiecki?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się samochodem daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Tomaszów Mazowiecki to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Tomaszów Mazowiecki. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.