6 457

Ośrodków

256 966

Opinii

199 446

Zaufanych Opinii

7 695

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Gdańsk

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Gdańsk

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2500zł

OSK Motobit

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Gdańsku(52)

Więcej filtrów kursów
23 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2024)
Instruktorzy wspaniali i uśmiechnięci nie czułam się skrępowana ani nikt nie wywierał na mnie presji. Polecam Pana Romka oaza spokoju, Adrianna wesoła przemiła, Dj. Kamil, Mikołaj, no i oczywiście sam szef Janusz, wspaniali ludzie pozdrawiam was serdecznie. Polecam szkołę i daje 5/5❤️ Katarzyna Ś.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2023)
W dniu wczorajszym odbył się mój pierwszy egzamin w pordzie-praktyczny. Wynik pozytywny. Na arkuszu przebiegu egzaminu nie ma zaznaczonego ani jednego błędu, bo ich nie było:) Sukces ten można przypisać instruktorom, którzy stanęli na mej drodze. Organizacja, przebieg kursu, elastyczność w zapisywaniu na jazdy, przesympatyczni właściciele- to tylko jedne z wielu zalet. Wykłady z Panią Agatą i Panem Piotrem, oprócz wiedzy teoretycznej, nauczyły mnie bycia rozsądnym, kulturalnym i empatycznym kandydatem na kierowcę. Poza czystą teorią wpajają kulturalne zachowanie na drodze. Duży plus! Miałam przyjemność jeździć z Panem Kamilem, Mikołajem, Piotrem, Pawłem oraz z Panią Adą. Ostatnia trójka w szczególności zasługuje na moją pochwałę i podziękowania. Instruktorzy z ogromem wiedzy i zaangażowaniem w to co robią ( widać, że ich praca nie polega tylko na przysłowiowym odpękaniu godzin swojej pracy). Gdy mi coś nie wychodziło, nie odpuszczali, póki nie robiłam tego perfekcyjnie- co widać po wyniku egzaminu. Atmosfera, którą stwarzają podczas jazd sprzyja przyswajaniu wiedzy. Rzadko można spotkać ludzi, którzy robią w pracy to co lubią. W OSK Speed, są to ludzie z pasją i chęcią do przekazywania swojej wiedzy innym. Dziękuję za przygotowanie mnie do bycia kierowcą! Nie byle jakim- dobrym kierowcą! Ps. Piotr, dziękuje za egzaminy, które zmusiły mnie do refleksji i dalszej pracy. Paweł, dziękuję za WSZYSTKO! Ada-dla Ciebie szczególne podziękowania. Za Twoją cierpliwość, upór, zaangażowanie, każdy uśmiech wywołany na mej twarzy, motywację i wiarę we mnie! Precyzja i dokładność wykonanych manewrów na egzaminie to Wasza zasługa. Zawdzięczam Wam mój sukces. Jesteście NAJLEPSI!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2023)
Właściciel bardzo miły życzliwy. Dziękuję panie Januszu. Wszystkie formalności jak i godziny jazd dopasowane dla kursanta. Instruktorzy profesjonalni. Polecam pana Pawła, Piotra egzaminatora oraz panią Agatę. Dzięki nim udało mi się zdobyć prawo jazdy. Najlepszy wybór szkoły do nauki jazdy tylko w OSK Speed ! Polecam gorąco.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2023)
Kilka godzin jazd dodatkowych w szkole Speed i egzamin zdany. Polecam instruktora Piotra, który sprawdził, zweryfikował moje umiejętności i przygotował do egzaminu. Egzamin zdany????
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2023)
Dzień dobry.Jestem bardzo zadowolona, ​​zaliczyłam egzamin . Specjalne podziękowania dla instruktorów Pana Piotra i Pani Ani - jesteście niesamowici, dodaliście mi pewności siebie.Dziękuję za każde dobre słowo, świetne porady, owocną naukę, profesjonalną wiedzę i co najważniejsze - zaangażowanie w każdą godzinę jazdy. p.Ania Jest wspaniałą instruktorką, pełną niewyczerpanej pozytywnej energii i wiary w kursanta, którego szkoli. Dziękuję za bardzo ludzkie podejście, umiejętność przekazywania wiedzy i świetną motywację oraz za niekiedy iście anielską cierpliwość ;) Pani Ania, oprócz niezbędnej do prawidłowego poruszania się po drogach wiedzy, uczy też jak się nie poddawać, walczyć do końca i uwierzyć, że jest się w stanie naprawdę zdać egzamin.p.Piotr Fantastyczny instruktor :-) Doświadczony, profesjonalny, spokojny, cierpliwy, kulturalny i bardzo miły. Jazda z Nim to przyjemność. Uczy jak należy jeździć i myśleć za kierownicą, a nie tylko jak zdać egzamin. Dziękuję serdecznie za wszystko :-).
11
OSK Speed

ul. Gnilna 2, 1 piętro ul. Legionów 7 , sala nr 3, 80-847 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A

23 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2024)
Szkoła bardzo profesjonalna i przyjazna dla kursantów. Starają się dopasować system nauki tak by pasował kursantowi. Największym jednak atutem tej szkoły są instruktorzy jazdy którzy w rewelacyjny sposób potrafią przekazywać swoją wiedzę z takim spokojem i profesjonalizmem że wiedzą sama wchodzi do głowy. Dlatego nie dziwi mnie że mają największy procent kursantów którzy zdają za pierwszym razem. Wielkie podziękowania i szacun.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2022)
Szkoła gdzie każdy nauczy si e jeździć. Zrobiłem u nich kurs na kat A i B. Instruktorzy ciekawie prowadzą zajęcia teoretyczne prowadzone przystępnie. Jazdy tak ułożone by kursant opanował wszystkie potrzebne manewry. Jazda po mieście w bezstresowej atmosferze i po miejscach gdzie można jeździć w każdych warunkach. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2022)
Szkołą gdzie solidnie uczą jeździć. Maja super podejście do początkującego kierowcy. Instruktorzy z cierpliwość tłumacza jak wykonywać manewry i jak poruszać się po mieście. Po kursie u nich egzamin to formalność. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2022)
Spoko szkoła. Instruktorzy na poziomie, uczą z zaangażowaniem i bezstresowo. Wytrwale i przystępnie objaśniają jak wykonywać poszczególne manewry. Jazdo po mieście w miłej atmosferze. Trasy ułożone tak by kursant opanował jazdę w każdych warunkach i na każdej drodze. W rezultacie nauczyłem się porządnie jeździć. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2022)
Robiłem tam kurs na kat A i B. Mają dobra kadrę instruktorów którzy potrafią uczyć jeździć z głową i bezpiecznie. Spokojnie szkolą zarówno na placu i na mieście. Bardzo dobra organizacja. Miła obsługa w burze.
12

Trakt Św. Wojciecha 31/37, Zremb, p. 53Opolska 2, Klub Maciuś I , 80-044 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

23 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2022)
Polecam z całego serca! Wykupiłem kurs przyspieszony i jazdy zostały zrealizowane w niecałe 3 tygodnie! Zarówno egzaminy wewnętrzne jak i te w PORD zdane za pierwszym razem!! Instruktorzy na najwyższym poziomie, potrafiący merytorycznie doradzić i wytłumaczyć zasady i techniki jazdy. Pozdrawiam Pana Tomka i wszystkich instruktorów!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Przyjemna atmosfera, bardzo duże zaangażowanie pana Tomka oraz kompetentni i pozytywni instruktorzy. Po bardzo dobrym przygotowaniu egzamin zdany za pierwszym razem. Szkoła zdecydowanie godna polecenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2021)
Doskonałe warunki do nauki jazdy, super atmosfera i pełen profesjonalizm
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2021)
OSK Herkules wybrałam po opinii i zdawalności ze strony internetowej, nie zawiodłam się. Świetne przygotowanie i zaangażowanie ze strony każdego instruktora. Dużym plusem jest to, że jeździło się z różnymi instruktorami i autami, ponieważ nie bałam się egzaminatora i nowego auta, co doprowadziło do zdania za 1 razem. Chciałabym przede wszystkim pozdrowić panią Ewelinę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2021)
Naprawdę polecam OSK Herkules w Gdańsku. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Pan Tomek zawsze starał się dopasować termin jazd do mnie. Jeździłem z kilkoma instruktorami wszyscy zaangażowani w zajęcia. Z jednym Panów nie mogłem się do końca dogadać ale zgłaszając to panu Tomkowi nie byłem umawiamy do tego instruktora na jazdy. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z OSK Herkules
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
OSK Herkules

Jana Heweliusza 11/13 80-890 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2023)
Ciut z rozsadku, ciut z wyrachowania z czystym sercem polecam Szkole 5 bieg a przede wszystkim instruktora Pana Jarka S najlepszy w Trójmieście posiada niezliczone poklady energi, jest oaza spokoju ma wiele cieriwosci do kursantow. Fachowo przekazana wiedza dla przyszłych kierowców zakończona sukcesem.. Instruktor na medal. Godny polecęnia, z najtrudniejszego kursanta zrobi świetnego kierowce.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2023)
Nauka jazdy totalnie od zera w luznej atmosferze. Z czystym sercem moge polecić w szczególności mojego instruktora' Patryka Jabłonke. Bardzo ulatwiajace zycie zapisy on-line, sam instrultor tez odpisuje szybko na smsy w razie jakiejs wyjatkowej sytuacji. Slowem dobra komunikacja. Sama jazda odbywa sie bez stresu, w milej atmosferze. Jesli ktos jest totalnym laikiem i chce nauczyc sie jezdzic polecam. ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2022)
Przyszłam do szkółki po nieudanych próbach zdania egzaminu. Z polecenia zgłosiłam się do Pana Jarka. Jazda okazała się nie stresująca bardzo luźna. Jeździłam w miejsca w których nie byłam ze swoim instruktorem. Ćwiczyliśmy wszystko to co mi nie wychodziło. Świetnie wszystko tłumaczy przede wszystkim spokojnie. Z czysty sumieniem polecam szkółkę i instruktora Jarka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2022)
Przyszłam do szkółki z polecenia, po nieudanych próbach zdania egzaminu. Razem z Panem Bartkiem przeanalizowaliśmy wszystkie najbardziej powielane błędy i szlifowaliśmy do perfekcji wszystkie manewry, wyrabiając niezbędne nawyki. Uczyłam się na własnych błędach, które pozwalano mi popełniać, uważam, że to super daje do myślenia. Wystarczyło pare lekcji i od razu zdałam egzamin bezbłędnie!???? Mogę z czystym sumieniem polecić ”Piąty Bieg”, profesjonalne podejście, duża wiedza przekazana w jasny i klarowny sposób. Dominika
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2022)
Bardzo polecam ❤️ Przyszłam do "Piątegu Biegu" po bardzo stresujących jazdach w innej szkółce. Od pierwszej jazd mój stres związku z jazda autem zaczął zanikać. Myśle ze duży wpływ na to miało bardzo spokojne i profesjonalne podejście mojego instruktora Bartka którego każdemu bardzo polecam!!! Wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczył, nieudane manewry wykonywaliśmy tyle raz aż były wykonane prawidłowo. Przeniesienie ze starej szkółki tez przeszło bezproblemowo tzn. wszystkim zajął się bardzo miły Pan Mikołaj. Żałuje ze nie zdecydowałam się od samego początku na te szkółkę jazdy ❤️
14
OSK Piąty Bieg

ul. Chałubińskiego 13 80-807 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2023)
Jeśli nosisz się z zamiarem uzyskania prawo jazdy i szukasz ośrodka który Cię do tego dobrze przygotuje to z czystym sumieniem rekomenduje Ci Ośrodek Grand Prix w Gdańsku. Wiola i Tomasz to instruktorzy, z którymi miałam przyjemność się uczyć. Posiadają ogromną wiedzę i potrafią ją przekazać w łatwy i zrozumiały sposób, a to wszystko w luźnej i sympatycznej atmosferze. Ja zdałam swój egzamin bez większego stresu bo byłam dobrze przygotowana, z OSK Grand Prix Tobie też się uda.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2022)
Super podejście, bardzo pozytywni instruktorzy, rzetelne szkolenie i profesjonalna wiedza. Szkoła jazdy na medal
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2022)
Uczyłem się pod okiem p.Tomasza. Zdałem za pierwszym razem. Na tym można byłoby zakończyć opinię, ale dodam słowo od siebie. Nie wiem czy jest to standardem, ale zaczynając kurs miałem okazję stopniować poziom trudności dosiadając kolejno motocykli o coraz wyższej pojemności. Pomogło mi to nie tylko na kursie, ale też później, wybierając motocykl dla siebie. Motocykle w nienagannym stanie technicznym, placyk przygotowany tak, by jak najlepiej oddać warunki egzaminu. Pan Tomasz przygotował mnie tak, że na egzaminie nie było żadnej niespodzianki. Spokojne podejście, klarowne tłumaczenie - dzięki temu kurs był prawdziwą przyjemnością! Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2022)
Super szkoła jazdy. Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę z jednośladem. Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy. Wszystko szczegółowo wyjaśniane podczas trwania kursu. Pomiar prędkości na placu manewrowym, szeroki wybór motocykli, a co najważniejsze posiadają również te same co na egzaminie państwowym. Po odbytym kursie w OSK GRAND PRIX egzamin na kat. A zdałem za pierwszym razem!!!!! POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2021)
Szkoła Pierwsza Liga, Robert z Tomkiem maja podejsie do kursanta,egzamin zdany za pierwszym razem.Umiejestność przekazywania własnych doświadczeń z jazdy na motocyklu przez Roberta i Tomka to po prostu rewelacja.Polecam ,każda godzina w tej szkole to prawdziwy skarb ,a umiejętności jakie tam otrzymacie są na lata.Jeszcze raz wszystkim polecam. Dałbym 10 gwiazdek ,ale jest tylko 5.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
GRAND PRIX

Al. Rzeczypospolitej 8 80-369 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2023)
Bardzo polecam najlepsza szkoła jazdy! Dziękuję instruktorom panu Krzysztofowi J. oraz panu Adamowi za cierpliwość oraz bardzo dobre przygotowanie mnie do egzaminu. Super atmosfera! Dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy!❤️
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2022)
Najlepsza szkoła Jazdy i najlepsi Instruktorzy są Krzysiek J .. Dorian ..Jacek......polecam z Całego serca Obelix mega mega ekipa....!!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2022)
Bardzo POLECAM szkołe OBELIX a przedewszystkim polecam intruktora P. Krzysztofa. Bardzo cierpliwy doskonale uczy,odpowiada na wszystkie pytania kursanta,gdy sie popełnia błedy nie denerwuje sie na osobe,jest naprawde Bardzo wyrozumialym człowiekm,dzięki Panu Krzysztofowi udało mi sie zdać egzamin pastwowy. Gdybym miala jeszcze raz wybierać szkole to zdecydowanie tym razem wybrała bym OSK Obelix, tu sie nauczylam wiecej w ciagu kilku wykupionych godzin niż w poprzednim osk. POLECAM I BEDE POLECAĆ ???????? Jeszcze zapomne polecić panie z biura ,ktore rownież sa wyrozumiale cieple,cierpliwe ????????????
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2021)
Szkółka jest najlepszym wyborem dla każdego kto chce zostać kierowcą. Instruktorzy podchodzą do kursantów indywidualnie. Wspierają, uczą, tłumaczą. Polecam z całego serca! Pan Roman potrafi bardzo dobrze przygotować do egzaminu. Super szkółka!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2018)
Egzamin zdany za pierwszym razem ! Dopiero w OBELIXE nauczono mnie porządnie jeździć . Właściciel ośrodka Pan Roman w pełni zaangażowany . Instruktorzy - stworzeni do tego co robią . Nauka u takich profesjonalistów to sama przyjemność . DZIĘKUJĘ I GORĄCO POLECAM !!!
16
OSK Obelix. Ośrodek szkolenia kierowców

Rajska 6Rajska6, 80-850 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2019)
Super szkoła , jedna z najlepszych , ludzie bzdury wypisują , cierpliwość , sumienność no a jak dla ludzi liczy się tylko kasa to przepraszam , dla mnie liczą się wyniki nauczania i efekty nauki . polecam szkołę jazdy z czystym sumieniem
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.05.2019)
Pan bierze zachlannie zbyt duza liczbe kursantów i po skonczonym kursie teoretycznym praktycznie niemożliwe jest umówienie na jazdę. Szkola dysponuje tylko JEDNYM samochodem i jednym kierowcą. Nie polecam. TO jest jakaś kpina. Poza tym Pan rozwalił auto i nie ma żadnego na podmianę. W Osowie jest druga szkoła organizująca kurs prawa jazdy - niestety kierując sie ze ta tansza dokonalismy złego wyboru. Unikac jak ognia. Zasadniczo brak plusów oprócz ceny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2018)
Wszystko zdane za 1 razem, cierpliwosc Pana Zbigniewa nie zna granic, super instruktor, polecam kazdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2018)
Każdemu polecam OSK ASCONA !!!!! Pan Zbigniew przygotował mnie perfekcyjnie Zdane za pierwszym bez ani jednego błędu Jeszcze raz każdemu polecam ;D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2017)
Wszystkim bardzo serdecznie polecam OSK ASCONA , Pan Zbigniew to instruktor z powołania , niesamowita osobowość !! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
17
OSK ASCONA

Kasjopei 22Kasjopei, 80-299 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2023)
Przygodę z "Oliwką" rozpoczęłam z uwagi na konieczność dodatkowych godzin po zakończonym kursie w innej szkółce ;-) dziś wiem, że ten wybór był jednym z najlepszych !!!! jazdy z p.Jarkiem (kat.B) to sama przyjemność - człowiek o niesamowitej cierpliwości i wyrozumiałości dla kursanta !!! z całą pewnością za kilka lat mój syn skorzysta z kursu w Oliwce!!! szczerze polecam !!!
bardzo słaby
(ocena z dnia 30.06.2021)
Bardzo nieprofesjonalna obsługa
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
OSK Oliwka polecam z całego serca!!! Dzięki wspaniałemu szkoleniu spełniłam jedno z moich największych marzeń. Szczególne podziękowania dla Pana Jarka i Pana Jerzego. Pan Jerzy w profesjonalny sposób przeprowadzał zajęcia teoretyczne. Uczęszczanie na nie było przyjemnością i niesamowitym doświadczeniem. Dzięki jego radą egzamin państwowy zdałam za 1 razem z wysokim wynikiem 74/74. Pan Jarek to wspaniały i wyrozumiały instruktor. Swoją pracę wykonuje z pasją. Jazdy z nim były przyjemnością. Przygotował mnie profesjonalnie do egzaminu państwowego za co jestem ogromnie wdzięczna. Panowie dziękuję za wszystko!!! Szkolenie w Oliwce to niesamowita przygoda
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2020)
Super instruktorzy, bez najmniejszego problemu nawet z niedoświadczonego człowieka zdobią motocyklistę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2019)
Gorąco polecam!!! Nauka bez stresu w milej atmosferze, otrzymałam dużo pomocnych wskazówek i wsparcia od instruktorów!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
18

ul. Ceynowy 2 80-321 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2023)
Z całego serca polecam całą szkołę Alfa! Od teorii po praktykę! Bardzo dobra i szczera ocena umiejętności podczas jazd, dodają kursantowi siły i odwagi do pokonywania kolejnych kilometrów! Każdy z instruktorów jest bardzo rzeczowy i prowadzi jazdy w przyjaznej atmosferze. :))) Szefowi całej firmy należą się ogromne brawa za umiejętności prowadzenia takiego przedsięwzięcia! O nauce jazdy przez Pana Michała nie wspomnę! WSPANIAŁY :)))) dzięki niemu dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym razem! Każdego ze swoich kursantów otacza troską i dobrym sercem. ❤️❤️❤️ Prawo jazdy w Gdańsku? TYLKO ALFA!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2022)
Trafiłam do tej szkoły, z polecenia koleżanki mówiła, że jest tu dobra atmosfera, podejście do uczącego się, duża zdawalność i sympatyczny pan Michał właściciel i miała rację. Miałam sporo godzin dokształcających, ponieważ w poprzedniej szkole na Morenie nie nauczono mnie niczego, nie było wykładów, bo pandemia, a instruktor nie szczędził słów obrazy! Tutaj moim instruktorem był Tomek Kubera, od razu wiedziałam, że jest to człowiek z powołania do tej pracy, opanowany, wymagający, uśmiechnięty. Przy jazdach zawsze rozładowywał stres rozmową, co też uczy podzielności uwagi. To on powtarzał dasz radę i zdasz, wierzył bardziej we mnie niż ja sama. Wczoraj zdałam za drugim razem tak jak mówił, za pierwszym ci się nie uda, ale za drugim już na pewno :)Nie było mi łatwo, ale on nigdy nie powiedział daj sobie spokój, czy nie nadajesz się. Tylko każdy się nadaje i zda, jeden potrzebuje mniej ,a drugi więcej czasu. Dlatego dziękuję za wszystko, polecam Tomka każdemu uczącemu się jak i szkołę.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2017)
Bardzo dobra szkoła jazdy,szczerze polecam. Szkolenie teoretyczne i praktyczne na najwyższym poziomie.Indywidualne podejście do każdego kursanta.Jak wiadomo każdy z nas jest inny.Jednym jazda przychodzi z naturalną łatwością,a inni muszą nad tym trochę popracować.Ale z instruktorami tej szkoły dobrze jezdzić nauczy się każdy. Duży plus za jazdy po trasach egzaminacyjnych.Solidne przygotowanie do egzaminu państwowego. DZIĘKUJĘ MICHAŁOWI i ANECIE za zaangażowanie i cierpliwość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2016)
Moim zdaniem szkoła którą wybrałem była zdecydowanie wyborem właściwym. To ośrodek z górnej półki. Teoria zdana za pierwszym podejściem; wykłady prowadzone przez Panią Aneta są profesjonalnie przekazane bez nudy. Z p.Anetą tez miałem jazdy to świetny instruktor doskonale przekazuje wiedzę czasami jest surowa i bezpośrednia ale to dobrze bo stawia wysoko poprzeczkę i mobilizuje do pracy. W tej szkole jest opracowany plan pracy co powoduje że każdy instr.wie co ma robić. Ja ze zmian inst. byłem zadowolony każdy z nich wnosi nowe wiadomości i na egzaminie nie miałem stresu źemam do czynienia z kimś innym. Organizacje oceniam na dobre 4 + ponieważ zawsze trzeba dać coś od siebie i czasami być bardziej elastycznym żeby sprawnie i szybko zrobić kurs. Michał na pierwszych zajęciach dokładnie wszystko omawia wiec trzeba tylko dobrze współpracować . Mi się udało jestem zadowolony i gorąco polecam. Grzesiek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 25.02.2016)
Zdecydowanie odradzam ten ośrodek. Kierownik Michał totalnie nie szanuje czasu klienta ani w ogóle klienta... Jest on opryskliwy, załamująco roztargniony. Nie wspominając juz o nagminnym zapominaniu o wysłaniu grafiku z jazdami,kilka razy zdarzyło sie i to nie tylko mi,przyjsc na jazdę w 2 osoby do jednego auta. Wynikiem było to,ze tylko straciłam czas na jechanie do Gdanska Głównego,bo musiałam sie zaraz wracać do domu. Suma sumarum nauka trwała w tym ośrodku niecałe pol roku... Podczas kiedy zapowiadali,ze bedzie trwała ok. 2 miesiecy... Na kursie natomiast nie uczą podstawowych umiejętności takich jak sprawdzenie ilości oleju w silniku czy jazda na wzniesieniu. Porażka! Bardzo żałuje wydanych pieniędzy tam...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
19
OSK ALFA

Targ Drzewny 3/7 lok.311 na 3p.Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2014)
Rewelacja! :) co tu więcej mówić! ;) TYLKO SUNAJ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2011)
Ja trafiłam z ulicy, ale potraktowano mnie jakbym była tam z polecenia! Rewelacja. Polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2011)
Super instruktorzy, przemiła atmosfera, zdecydowanie polecam! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2011)
Ekstra. Pełen profesjonalizm!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20

Kowale, Artemidy 1/3 80-180 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego i leży nad Zatoką Gdańską, u ujścia Motławy do Wisły. Miasto jest centrum kulturalnym, gospodarczym i naukowym. W Gdańsku jest też duża liczba szkół jazdy, w których przyszli kierowcy uczą się przepisów ruchu drogowego oraz kierowania pojazdami. Obecnie w Gdańsku działa ponad 50 ośrodków szkolenia kierowców. Egzaminy państwowe na prawo jazdy w Gdańsku odbywają się w siedzibie Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, który znajduje się na ul. Równej 19/21.

Posiadanie prawa jazdy bardzo ułatwia funkcjonowanie w codziennym życiu. Coraz więcej młodych ludzi zaraz po ukończeniu 18 roku życia decyduje się na zrobienie prawa jazdy. Stają wtedy przed trudnym wyborem, jaką szkołę jazdy wybrać? Czym kierować się podczas wyboru?

W odpowiedzi na te pytania powstał portal SuperPrawoJazdy.pl, gdzie przyszli kursanci mogą zapoznać się z ofertami szkół jazdy w swojej miejscowości. W serwisie jest dostępny ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy. Dzięki naszej wyszukiwarce kursów każdy użytkownik może zapoznać się ze wszystkimi szkołami jazdy w swojej okolicy i sprawdzić ceny kursów, jazd dodatkowych, opinie byłych kursantów szkół.

Każda szkoła jazdy powinna mieć w swoim zespole doświadczonych instruktorów, którzy mają odpowiednie podejście do osób chcących zdobyć prawo jazdy. Warto sprawdzić opinie na temat instruktorów nauki jazdy w danej szkole. Można to zrobić na wizytówce danej szkoły w SuperPrawoJazdy.pl, tam kursanci często w swoich opiniach dzielą się doświadczeniami na temat konkretnych instruktorów.

Aktualności z miasta Gdańsk

Jak zapisać się na egzamin państwowy na prawo jazdy?

Zapoznaj się z naszym artykułem i w prosty sposób umów się na egzamin. Instrukcja jest uniwersalna dla wszystkich kursantów w całym kraju.

Na egzamin umówisz się przez internet, najlepiej bezpośrednio przez stronę Twojego ośrodka egzaminacyjnego, dla Gdańska jest to PORD link: https://pord.pl/zapisy-na-egzamin-on-line/

Potrzebne będą następujące dane : imię, nazwisko, PESEL oraz numer PKK.

Wymagane będzie jednorazowe utworzenie konta na stronie www.info-car.pl, która obsługuje system rejestracji i przeprowadzi Cię krok po kroku w tym procesie i pozwoli wybrać w kalendarzu najbliższy oraz najbardziej dogodny dla Ciebie termin. Oprócz samej rejestracji zrealizujesz za jej pośrednictwem płatności za egzamin państwowy.

Jak wyrobić numer PKK?

Zastanawiasz się, czym jest PKK i do czego jest potrzebny? Zapoznaj się z Naszym artykułem i zdobądź odpowiedzi na te pytania.

Skrót PKK oznacza Profil Kandydata na Kierowcę, jest dokumentem, nadawanym indywidualnie każdej osobie posiadającym swój unikatowy numer, który osoba przystępująca do kursu prawa jazdy każdej kategorii ma obowiązek wyrobić w wydziale komunikacji urzędu miasta, w którym mieszka. Używa się go zarówno podczas rejestracji kursanta w ośrodku szkoleniowym jak i egzaminacyjnym.

WYROBIENIE PKK JEST BEZPŁATNE!!

KTO MOŻE UZYSKAĆ NUMER PKK?

Przystąpić do kursu prawa jazdy może każda osoba , która mieszka w Polsce najkrócej 185 dni oraz spełnia wymóg odpowiedniego wieku 17 lat i 9 miesięcy do uzyskania uprawnień lub posiada prawo jazdy i chce przystąpić do kolejnej kategorii.

GDZIE MOŻNA WYROBIĆ PKK?

W Gdańsku możemy udać się do dwóch placówek:

 1. Zespół obsługi mieszkańców nr. 4, ul. Wilanowska 2 (znajduje się w dzielnicy Ujeścisko)*
 2. Zespół obsługi mieszkańców nr. 2, ul. Partyzantów 74 (znajduje się w dzielnicy Wrzeszcz)

Jeżeli mieszkamy poza Gdańskiem organem zajmującym się tym tematem jest urząd starostwa powiatowego lub urząd miasta.

CO JEST POTRZEBNE DO UZYSKANIA PKK?

 • Potrzebny jest wniosek o wydanie prawa jazdy – POBIERZ WNIOSEK
 • Wymagane jest posiadanie pozytywnego orzeczenia lekarskiego
 • Potrzebne jest aktualne zdjęcie, w rozmiarze 35x45mm. Można je dostarczyć w formie tradycyjnej lub elektronicznej. SPRAWDŹ
 • Trzeba mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport, jeżeli jesteś obcokrajowcem weź ze sobą kartę pobytu albo paszport
 • Jeżeli nie masz jeszcze 18 lat w chwili składania wniosku potrzebna jest zgoda opiekuna prawnego

ILE TRZEBA CZEKAĆ NA NUMER PKK?

Najczęściej PKK jest wydawane od razu podczas wizyty w urzędzie, natomiast gdy osoba składająca wniosek jest zameldowana poza Gdańskiem urząd musi skontaktować się z odpowiednim urzędem naszego zameldowania, potwierdzić dane i procedura może się przedłużyć do około 2 dni.

Taryfikator mandatów kolejne zmiany

Dalej w temacie nowych mandatów: przejazdy kolejowe

2000 zł wyniesie mandat za naruszenie zakazu wejścia na przejazd kolejowy za sygnalizator lub inne urządzenie nadające sygnały, przy sygnale czerwonym przez kierującego kolumną pieszych lub poganiacza.

To jedeno z najcięższych naruszeń, których można dokonać podczas kierowania pojazdem!

Pośpiech, brawura i brak rozsądku to najwięksi zabójcy na torach.

Przy okazji polecamy akcję #bezpiecznyprzejazd -> SPRAWDŹ

Autor: go!auto

Zmiany w taryfikatorze mandatów na 2022 r.

Czy znasz już nowy taryfikator wykroczeń drogowych?

Jak już wiecie od 01.01.2022 zmieniły się taryfikatory mandatów.

Mandat za przekroczenie prędkości to:

 • do 30 km/h to 400 zł
 • od 31 km/h to 800 zł,
 • od 41 km/h 1000 zł
 • od 51-60 km/h - 1500 zł;
 • od 61-70 km/h - 2000 zł;
 • od 71 km/h i więcej - 2500 zł.

❎ Kwoty wzrastają dwukrotnie w przypadku recydywy.

W takim wypadku np. za przekroczenie prędkości o 71 km/h i więcej kierowca zapłaci 5000 zł.

Czy warto ryzykować?

Oczywiście, że NIE!!!

Nadmierna prędkość to ryzyko zwłaszcza dla Waszego życia i zdrowia, a dopiero potem dla Waszych portfeli.

Pamiętaj: zdrowy rozsądek, a nie prędkość jest najlepszym przyjacielem kierowcy ❤

Życzymy Wam spokojnej drogi i lekkiej nogi przez cały 2022 rok!

Autor: go!auto