6 026

Ośrodków

149 238

Opinii

103 625

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (3)

1
2
3

(0 opinii)

ul. 3 Maja 73
81-850 SopotSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

LOK - OSZK

(2 opinie)

Al. Niepodległości 727/4
81-853 SopotSZKOŁA ZAMKNIĘTA

CHESTER Ośrodek Szkolenia Kierowców

(0 opinii)

Al. Niepodległości 784
81-805 Sopot

Oferta szkół w okolicySZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Driveway - Trójmiejska Akademia Jazdy

(1 opinia)

Subisława 28
80-354 Gdańsk

19
OSK ALB

(3 opinie)

ul. Gospody 19a
80-354 Gdańsk

bardzo słaby
(ocena z dnia 25.10.2017)
Nie polecam szkoły jazdy ALB z powodu złego przygotowania. Ucząc się do egzaminu większość godzin kursu praktycznego przejeździłam w Sopocie, we Wrzeszczu i na Przymorzu w BARDZO NIE MIŁEJ ATMOSFERZE. Zadając pytania jako niedoświadczony kierowca, nie otrzymywałam odpowiedzi, a spotykałam się z irytacją bądź chamskimi odzywkami. Idąc na egzamin, czułam się nie wystarczająco przygotowana. Brak jakiegokolwiek podejścia instruktora do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
neutralny
(ocena z dnia 18.11.2015)
Część teoretyczna przedstawiona na zasadzie "pokazać-zrobione" - mało odniesień do sytuacji jakie mogą spotkać kursanta w Gdańsku, brak konkretnych przykładów i sytuacji. Materiały które "ALB" daje kursantom, pochodzące od firmy ASGRAF, w formie pisemnej są na przyzwoitym poziomie, choć można by się przyczepić do braku opisów Toyoty Yaris w wersji IV, która używana jest w PORD w Gdańsku. Płyta z testami, która zawiera "aktualizowaną online" bazę pytań, to jakieś nieporozumienie... Pytania ustawicznie się powtarzają i mają mało wspólnego z aktualną bazą pytań używaną przez ośrodki egzaminacyjne. Część praktyczna przeprowadzona w miłej atmosferze, na trasach zbieżnych z tymi na których śmigają egzaminy, z tym że kolejne jazdy odbywają się z dużymi przerwami (max 2 x w tygodniu). Niestety czegoś brakuje w systemie nauczania praktycznego, ponieważ statystyki zdawalności egzaminu praktycznego oscylują w okolicach 26,9%, podczas gdy średnia w PORD Gdańsk to 35,5% (I półrocze 2015). Co prawda egzamin zdałem za pierwszym razem, ale to przy współudziale prywatnego instruktora u którego miałem wykupione jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2012)
Bardzo polecam ALB. Świetnie przedstawiona teoria, a jazdy z p. Tomkiem odbywały się w sympatycznej atmosferze. Cierpliwość, humor, spokój – to, czego potrzebują zestresowani uczniowie nie mający zielonego pojęcia o prowadzeniu samochodu. Trasy wałkowane na jazdach pokrywają się z tymi na egzaminach. Wysoki poziom nauczania, pełna mobilizacja... Ilość podejść duża, ale tylko przez głupie błędy, przez którymi nie raz przestrzegano mnie na jazdach. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
34

(0 opinii)

Pomorska 86c/2
80-345 Gdańsk

7
OSK LEKCJA

(6 opinii)

Dąbrowszczaków 1
80-374 Gdańsk

bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2018)
WYUCZYĆ NIEWYUCZALNE. Zawsze mówiłam: "nie mówi się nigdy", ale ja nigdy nie będę prowadziła samochodu. Nic co dotyczyło samochodu i jazdy nie docierało do mnie, zamknęłam się na tematykę związaną z tą dziedziną. Zmiana charakteru pracy wymuszała konieczność umiejętności jazdy samochodem. Szczęśliwym trafem znalazłam się w OSK LEKCJA. Lęki sprawiały, że nauka szła mi niełatwo. Nie potrafiłam łączyć poszczególnych elementów jazdy. Ale niesamowite instruktorskie talenty i nadzwyczajna cierpliwość pana Marka sprawiły, że w kolejnych jazdach pokonywałam swoje problemy. Zdałam za pierwszym razem: testy wewnętrzny i zewnętrzny i praktyczny egzamin. Obecnie jazda jest dla mnie przyjemnością choć mam świadomość stałego doskonalenia jazdy. Myślę, że przed panem Markiem długie lata szkolenia kandydatów na kierowców ku radości tysięcy kursantów. Kobieta, powyżej 50 lat.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2017)
Zajęcia merytoryczne, uzgadnianie terminów jazd bezproblemowe, atmosfera bardzo dobra, a instruktor jest oazą spokoju. Korzystając z jazd dodatkowych przed samym egzaminem nie miałem problemu zarezerwować terminów jazd zgodnie z moim grafikiem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2017)
Instruktor wymagający i godny zaufania. Swoje warunki stawia przed zapisaniem się na kurs. Jestem po 60-tce: teorię zdałam za pierwszym razem (74/74), praktyczny za drugim razem (tylko dlatego, że zbyt długo czekałam na korytarzu i "opinie" tam wygłaszane wykończyły mnie psychicznie...). Pan Marek uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także jak jeździć bezpiecznie. To ważniejsze... Polubiłam "manewry" i potrafię wyłapać i korygować własne błędy. Nadal boję się "dużych" kierowców w "sąsiedztwie" (jak większość kobiet), ale zmuszona sytuacją sądzę, że bezpiecznie dojadę do celu. I o to przecież w tym wszystkim chodzi!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2017)
Pan Marek jest świetnym instruktorem, bardzo cierpliwym i wyrozumiałym. Jazda jest bezstresowa. Gorąco polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2016)
Rok temu udało mi się zdać prawo jazdy. Udało dzięki P.Markowi u którego brałam lekcje dodatkowe i to On prawidłowo przygotował mnie do egzaminu. Wystarczyły tylko 3 godz., jeżdżenia pod nadzorem P.Marka. Żałuję, że wcześniej nie odkryłam takiego kompetentnego nauczyciela przed pójściem na prawo jazdy, tylko poszłam do innej szkoły. Może ktoś będzie miał szczęście i jako pierwszą szkołę wybierze właśnie szkołę jazdy "LEKCJA" :)
25
Motobit. Ośrodek Szkolenia Kierowców
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2016)
Jestem zadowolony zdałem za pierwszym razem dzięki p. Jackowi Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem