OSK Speed

  23 opinie

O Szkole

Szkoła ma 1 siedziby. Wybierz:

OSK Speed

OSK Speed
ul. Gnilna 2, 1 piętro
80-847 Gdańsk

Kontakt

Opis

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, B,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Instruktorzy wspaniali i uśmiechnięci nie czułam się skrępowana ani nikt nie wywierał na mnie presji. Polecam Pana Romka oaza spokoju, Adrianna wesoła przemiła, Dj. Kamil, Mikołaj, no i oczywiście sam szef Janusz, wspaniali ludzie pozdrawiam was serdecznie. Polecam szkołę i daje 5/5❤️ Katarzyna Ś.

+ Zaletydobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Z całego serca polecam osk speed. Pani Ania i Pan Janusz są wspaniałymi, ciepłymi osobami, które rozwieją każde wątpliwości jak i wspaniale przygotują do egzaminu. Najbardziej spodobało mi się w tej szkółce, że każda lekcja odbywa się z innym instruktorem, jest to wspaniałe przygotowanie, ponieważ każdy z nich nauczył mnie czegoś innego. Każdy z instruktorów był również bardzo pomocny. Całość kursu przebiegła bardzo szybko, w końcu nazwa na coś wskazuje:)

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

W dniu wczorajszym odbył się mój pierwszy egzamin w pordzie-praktyczny. Wynik pozytywny. Na arkuszu przebiegu egzaminu nie ma zaznaczonego ani jednego błędu, bo ich nie było:) Sukces ten można przypisać instruktorom, którzy stanęli na mej drodze. Organizacja, przebieg kursu, elastyczność w zapisywaniu na jazdy, przesympatyczni właściciele- to tylko jedne z wielu zalet. Wykłady z Panią Agatą i Panem Piotrem, oprócz wiedzy teoretycznej, nauczyły mnie bycia rozsądnym, kulturalnym i empatycznym kandydatem na kierowcę. Poza czystą teorią wpajają kulturalne zachowanie na drodze. Duży plus! Miałam przyjemność jeździć z Panem Kamilem, Mikołajem, Piotrem, Pawłem oraz z Panią Adą. Ostatnia trójka w szczególności zasługuje na moją pochwałę i podziękowania. Instruktorzy z ogromem wiedzy i zaangażowaniem w to co robią ( widać, że ich praca nie polega tylko na przysłowiowym odpękaniu godzin swojej pracy). Gdy mi coś nie wychodziło, nie odpuszczali, póki nie robiłam tego perfekcyjnie- co widać po wyniku egzaminu. Atmosfera, którą stwarzają podczas jazd sprzyja przyswajaniu wiedzy. Rzadko można spotkać ludzi, którzy robią w pracy to co lubią. W OSK Speed, są to ludzie z pasją i chęcią do przekazywania swojej wiedzy innym. Dziękuję za przygotowanie mnie do bycia kierowcą! Nie byle jakim- dobrym kierowcą! Ps. Piotr, dziękuje za egzaminy, które zmusiły mnie do refleksji i dalszej pracy. Paweł, dziękuję za WSZYSTKO! Ada-dla Ciebie szczególne podziękowania. Za Twoją cierpliwość, upór, zaangażowanie, każdy uśmiech wywołany na mej twarzy, motywację i wiarę we mnie! Precyzja i dokładność wykonanych manewrów na egzaminie to Wasza zasługa. Zawdzięczam Wam mój sukces. Jesteście NAJLEPSI!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK Motobit

6 opinii

Piastowska 98a, 80-352 Gdańsk

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców Poldek

183 opinie w tym 12 zaufanych

ul. Pilotów 3 (DK Młyniec) p. 10, 80-460 Gdańsk

Sprawdź teraz

OSK Lider

2 opinie

ul. Wały Piastowskie 1 lok. 302A, 80-855 Gdańsk

Sprawdź teraz