Prawo jazdy Sierakowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Sierakowice(3)

30 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2016)
Polecam,z czystym sercem, żadnych problemów, instruktorzy bardzo mili i cierpliwi, Mateusz ma anielską cierpliwość , żadnych problemów z dojazdem na egzamin po egzaminie również przyjechali po mnie . Polecam serdecznie, dziękuję p. Andrzeju i Mateusz tobie również dziękuję z całego serca :-D
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2016)
zdałem na c za pierwszym razem jazde i testy. Godziny jazd były ustalane jak mi pasowało..Instruktor Marcin bardzo dobrze wszystko wytłumaczył.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2014)
Zdałem za pierwszym razem ! i jest zajeiści* dzięki wam ! Będę wszystkim polecał waszą szkołę :) do zobaczenia na drodze :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2014)
Zdałam za pierwszym razem , jestem bardzo zadowolona , dobrze tłumaczą nie ma żadnych problemów z dojazdami . Są mili w razie jakiejś wątpliwości wytłumaczą . Jestem zadowolona . Polecam ; )
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2014)
Jestem bardzo zadowolona z tej nauki jazdy. Instruktorzy są bardzo mili i cierpliwi., podczas jazd wszystko bardzo dokładnie tłumaczą. Widać, że wkładają w swoją pracę dużo serca. Bez problemu można z nimi się dogadać. Wykłady również są prowadzone profesjonalnie. Przed pójściem na kurs nigdy nie siedziałam za kierownicą, a zdałam egzamin za pierwszym razem, więc to świadczy tylko o bardzo dobrym przygotowaniu do egzaminu przez tę szkołę. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Nauka Jazdy FORMELA

ul. Kartuska 23A, , , , , , 83-340 Sierakowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, D+E, T, A2, AM, B96

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2020)
Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły nauki jazdy. Mimo że brałam sporo godzin doszkalających Pan Michał zawsze bezproblemowo znalazł dla mnie termin. Na jazdach atmosfera super Pan instruktor baaardzo cierpliwy z super podejściem do zestresowanego kursanta. Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2017)
Miła atmosfera, dostosowanie godzin jazdy do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2012)
POLECAM WARTO ISC DO TEJ SZKOLY NAUKI JAZDY
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2012)
Polecam bo warto
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.11.2011)
polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
NAUKA JAZDY RECLAF MICHAŁ

ul. Jeziorna 31 83-340 Sierakowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2015)
Postanowiłam dokończyć swoje prawo jazdy po 5 latach przerwy i 3 niezdanych egzaminach. Zapisałam się tutaj, bo w poprzedniej szkole nie byłam zadowolona ze swojego kursu. Pan Artur to świetny instruktor, nauczył mnie wiele przydatnych rzeczy i udzielił cennych wskazówek. Jeśli będziesz stosował jego rady i go słuchał to na pewno zdasz. Ja zdałam za pierwszym razem, przy jego nauce. Polecam!
bardzo słaby
(ocena z dnia 27.08.2014)
NIE POLECAM tej szkoły !!!!! Nie jasności, związane co z kosztami egzaminacyjnymi Po pewnym czasie okazało się że cały egzamin kosztował o większa połowę pieniędzy mniej a reszte brał dla siebie....Niby mówiąc, że to jeszcze promocja.... Ale z całego serca polecam pana Artura swietny instruktor,który nie minął się z powołaniem :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
neutralny
(ocena z dnia 06.04.2013)
Super szkoła :)) jestem bardzo zadowolona. Pan Artur mnie bardzo dobrze przygotował do egzaminu, zdałam za 4 razem,:)) wiec bardzo się cieszę. Pozdrawiam Pana Marka i Pana Artura:))
neutralny
(ocena z dnia 21.03.2013)
serdecznie polecam pana Artura bardzo dobrze naucza potrafi porządnie wszystko wytłumaczyć przejeżdża tak długo z tobą przez skrzyżowania aż wkońcu zrozumiesz nie siedzi obok jak gapa tylko naucza
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2012)
bardzo dobra
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3

Mirachowska 114 83-340 Sierakowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Lamar Nauka Jazdy

(0 opinii)

Gowidlino ul. Kościelna 12b
83-341 Sierakowice

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Sierakowice?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Sierakowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Sierakowice. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.