aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (4)

482 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Długo zbierałam się żeby napisać jakąś opinię, ale żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jak bardzo jestem wdzięczna Monice za mój Sukces. Myślałam że nie jest mi dane żeby posiadać Prawo Jazdy, ale gdy trafiłam do tej szkoły zrozumiałam że nie ma rzeczy niemożliwych trzeba tylko trafić na odpowiednich ludzi którzy pomogą nam w to uwierzyć. Idąc na egzamin teoretyczny czy też praktyczny czułam się przygotowana i tak też było. Monika jest świetnym psychologiem pewnie niejeden jej kursant się ze mną zgodzi, jej rozmowy przed egzaminem są rewelacyjne, czujesz tylko wielką pewność siebie, nie ma miejsca na żadne obawy że coś pójdzie nie tak. Jeżeli chcecie być profesjonalnie przygotowani do tego egzaminu z całego serca polecam Szkole SUKCES.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.12.2019)
" SUKCES " Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców,cudowni ludzie, miła atmosfera. Wspaniała kadra , wszyscy mili,serdeczni,instruktorzy z powołania. Monika super instruktorka zajęć teoretycznych,profesjonalna, zajęcia bardzo ciekawe,bardzo dobrze przekazana wiedza. Marzena przemiła instruktorka praktycznej nauki jazdy,bardzo cierpliwa,serdeczna z dużym poczuciem humoru. To była wspaniała przygoda. Dziękuję za mile spędzony czas. Pozdrawiam całą kadrę "SUKCESU" Wszystkim polecam szkołę "SUKCES" Małgonia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Podejście do kursantów super zero stresu i nerwów ze strony instruktorów. Na teorii mega luźna atmosfera po prostu sympatyczna. Jestem zadowolona z przygotowania do egzaminu państwowego. Polecam szkołę Sukces Monika Pomierska !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Kochani lepszej nauki jazdy niema,!Świetni instruktorzy, profesjonalne podejście. Polecam każdemu przyszłemu kierowcy skorzystania z Sukcesu-w każdym słowa tego znaczeniu!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Najlepsza szkoła jazdy, polecam z calego serca, super instruktorzy ktorzy umią nauczyć i wspaniała atmosfera.Cieszę sie ze ich poznalam.Jak chcesz zdobyć prawo jazdy to tylko SUKCES.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES

Tymawa11ATymawa 11A, Hala Sportowa, ul. Kusocińskiego 10, 83-140 Gniew

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2015)
Kurs zdałem około 1,5 miesiąca temu. Nawet gdybym chciał to ciężko mi znaleźć cokolwiek co, by mi przeszkadzało w trakcie kursu. Wykłady były prowadzone w małym spokojnym gronie u Pana Błoszyka na werandzie (Pan Stasiu + 3 studentów), przez co mógł poświęcić uwagę każdemu i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Notatki, które Pan dyktował są przejrzyste i wszystko co musiałem wiedzieć miałem pod ręką. Było bardzo sympatycznie i z chęcią bym to powtórzył. :D Wszystkie godziny również wyjeździłem z Panem Błoszykiem i także nie mam zastrzeżeń. Podziwiam bardzo jego cierpliwość. Ani razu przy mnie nie zdarzyło mu się wydrzeć na kursanta, a to bardzo dobrze. Stresu spowodowanego samym instruktorem nie da się odczuć. Nie rozumiem czemu tak dużo młodzieży ciągnie do Pani Pomierskiej, skoro tu jest również znakomicie :D POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!! Daniel G.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2014)
REWELACJA!!!! NAJLEPSZA SZKOŁA W GMINIE GNIEW!!! Dołączam się do opinii na temat Pana Stanisława Błoszyka - 100% perfekyjności, rzetelności. Dokładny, sumienny, indywidualnie tłumaczy każdemu z osobna...itp..itd... Zachwycona jestem instruktorem - Michałem Kaliszewskim, lepszego nie spotkałam! (a miałam lekcje z wieloma Panami). Idealny instruktor, z powołania, przygotowuje na maxa do egzaminu praktycznego. Poza profesjonalizmem - jazdy upływały w miłej i sympatycznej atmosferze. Teoria + jazda = za 1 razem :)))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2013)
Pan Błoszyk to najlepszy wykładowca, przykłada się do tego co robi, tłumaczy wszystko bardzo dobrze, z każdego wykładu wychodziłam zadowolona. Instruktor jest naprawdę miły i wszystkiego nauczy. Naprawdę polecam tą szkołę, wszystko jest robione sumiennie a instruktorzy przykładają się do tego bardzo solidnie a przy okazji jest naprawdę miła atmosfera. POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2013)
Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy Pana Stanisława. Wykłady prowadzone są bardzo profesjonalnie, zrozumiale i jeśli się na nie uczęszcza to egzamin teoretyczny to bułka z masłem (a egzaminy zdawałam nowe zaraz po zmianie zasad). Instruktorzy też dają z siebie 100% !!!!!!. U mnie zaprocentowało to zdaniem egzaminów za pierwszym razem! Dlatego też zdecydowanie polecam tę szkołę wszystkim tym którzy planują zostać szczęśliwymi posiadaczami prawa jazdy :-) !!!!!!!!!!!!. Karolina W.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2013)
Kurs robilem ponad 10 lat temu, ale nie sadze zeby cos sie zmienilo szczegolnie jesli chodzi o wyklady. Zajecia z Panem Stanisławem to poezja, bardzo spokojnie i rzeczowo. Uczy do skutku, tak aż wszyscy zrozumieja. Jazdy z instruktorami tez mile wspominam. Egzamin zdalem za 3 razem ale wylacznie z nerwow na placu (teoria i miasto bez problemow). Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2013)
zdane za pierwszym podejściem co świadczy o skuteczności instruktora ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 24.08.2012)
miły instruktor, przyjemna jazda.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
dobry
(ocena z dnia 24.10.2011)
ok
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Piłsudskiego 14 83-140 Gniew

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Sprint. Szkoła jazdy.

(1 opinia)

Kościuszki 2 lok. 1
83-140 Gniew