Prawo jazdy Gniew

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gniew(3)

602 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2023)
Najlepsza szkoła jazdy na instruktora polecam pana Łukasza Szwedowskiego najlepszy instruktor jaki może być
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2023)
Atmosfera i nauczanie pod wzgledem teoretycznym jak i praktycznym na jak najwyzszym poziomie ! Duzo trafnych podpowiedzi. Mialem jazdy z panem Łukaszem Szwedowski i ciepło polecam jezeli ktos ma jakiekolwiek zagwozdki co do wyboru instruktora :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2022)
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu kursu!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2022)
Sama nazwa firmy ,,SUKCES,,mówi za siebie???? Profesjonalizm,troska o kursantów, miła atmosfera,instruktorzy super uczą, są cierpliwi.Monika świetnie prowadzi wykłady???? Łukasz to mój główny instruktor???? aż się chciało wstawać o 6,00 rano i lecieć na jazdy.Super fajni ludzie.Polecam tą szkołę jazdy z całego serca,pozdrawiam kochani !!!!!!Ania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2022)
Do szkoły SUKCES trafilam z polecenia znajomych. Pani Monika to cudowna osoba , pełna pasji wiedzy, którą w prosty sposób ją przekazuje i z tym podejsciem trafia do wszystkich znakomicie. Do tego bardzo sie stara ,żebyśmy zdali egzamin teoretyczny za pierwszym razem. Intruktor Pan Grzegorz opanowany, cierpliwy i kochany. Bardzo przyklada się do pracy i widac że ją kocha. W ogóle w tej szkole pracują ludzie z pasją a nazwa idealnie odzwierciedla efekty ich pracy. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie. Julka ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES

ul. Witosa 16 83-140 Gniew

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B+E, T, A, A1, A2, AM, C, A po A1, A po A2, A2 po A1, C+E

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2015)
Kurs zdałem około 1,5 miesiąca temu. Nawet gdybym chciał to ciężko mi znaleźć cokolwiek co, by mi przeszkadzało w trakcie kursu. Wykłady były prowadzone w małym spokojnym gronie u Pana Błoszyka na werandzie (Pan Stasiu + 3 studentów), przez co mógł poświęcić uwagę każdemu i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Notatki, które Pan dyktował są przejrzyste i wszystko co musiałem wiedzieć miałem pod ręką. Było bardzo sympatycznie i z chęcią bym to powtórzył. :D Wszystkie godziny również wyjeździłem z Panem Błoszykiem i także nie mam zastrzeżeń. Podziwiam bardzo jego cierpliwość. Ani razu przy mnie nie zdarzyło mu się wydrzeć na kursanta, a to bardzo dobrze. Stresu spowodowanego samym instruktorem nie da się odczuć. Nie rozumiem czemu tak dużo młodzieży ciągnie do Pani Pomierskiej, skoro tu jest również znakomicie :D POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!! Daniel G.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2014)
REWELACJA!!!! NAJLEPSZA SZKOŁA W GMINIE GNIEW!!! Dołączam się do opinii na temat Pana Stanisława Błoszyka - 100% perfekyjności, rzetelności. Dokładny, sumienny, indywidualnie tłumaczy każdemu z osobna...itp..itd... Zachwycona jestem instruktorem - Michałem Kaliszewskim, lepszego nie spotkałam! (a miałam lekcje z wieloma Panami). Idealny instruktor, z powołania, przygotowuje na maxa do egzaminu praktycznego. Poza profesjonalizmem - jazdy upływały w miłej i sympatycznej atmosferze. Teoria + jazda = za 1 razem :)))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2013)
Pan Błoszyk to najlepszy wykładowca, przykłada się do tego co robi, tłumaczy wszystko bardzo dobrze, z każdego wykładu wychodziłam zadowolona. Instruktor jest naprawdę miły i wszystkiego nauczy. Naprawdę polecam tą szkołę, wszystko jest robione sumiennie a instruktorzy przykładają się do tego bardzo solidnie a przy okazji jest naprawdę miła atmosfera. POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2013)
Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy Pana Stanisława. Wykłady prowadzone są bardzo profesjonalnie, zrozumiale i jeśli się na nie uczęszcza to egzamin teoretyczny to bułka z masłem (a egzaminy zdawałam nowe zaraz po zmianie zasad). Instruktorzy też dają z siebie 100% !!!!!!. U mnie zaprocentowało to zdaniem egzaminów za pierwszym razem! Dlatego też zdecydowanie polecam tę szkołę wszystkim tym którzy planują zostać szczęśliwymi posiadaczami prawa jazdy :-) !!!!!!!!!!!!. Karolina W.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2013)
Kurs robilem ponad 10 lat temu, ale nie sadze zeby cos sie zmienilo szczegolnie jesli chodzi o wyklady. Zajecia z Panem Stanisławem to poezja, bardzo spokojnie i rzeczowo. Uczy do skutku, tak aż wszyscy zrozumieja. Jazdy z instruktorami tez mile wspominam. Egzamin zdalem za 3 razem ale wylacznie z nerwow na placu (teoria i miasto bez problemow). Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2012)
MIAŁAM 2 INSTRUKTORÓW. NIE NAUCZYLI MNIE JEŹDZIĆ. ZDAWAŁAM 5 RAZY. ZAPISAŁAM SIE NA LEKCJE W TEJ SZKOLE. I NA DRUGI DZIEŃ ZDAŁAM ZA 6 RAZEM. PAN SUPER UCZY. TŁUMACZY WSZYSTKO BARDZO DOKŁADNIE. UCZY BARDZO DOBRZE JEŹDZIĆ UCZY TEŻ SPOKOJU JEST BARDZO MIŁY I CIERPLIWY JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TE SZKOŁĘ PRZYSZŁYM KURSANTOM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
3

Kościuszki 2 lok. 1 83-140 Gniew

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Rajd. Szkoła jazdy

(3 opinie)

Piłsudskiego 14
83-140 Gniew

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Gniew?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Gniew to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Gniew. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.