5 963

Ośrodków

134 062

Opinii

90 242

Zaufanych Opinii

4 106

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (4)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2018)
Bardzo serdecznie polecam szkołę SUKCES! Był to najlepszy wybór jaki mogłam zrobić, co do nauki na prawo jazdy. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Wykłady, które prowadziła pani Monika bardzo dużo nauczyły, ponieważ nigdy nie wywierała na nas presji i tłumaczyła wszystko na spokojnie. Bardzo dobrze przygotowała nas do egzaminów teoretycznych. Jazdy wspominam podobnie, chodź czasami chciało się wyjść i już nie wrócić to Pan zawsze pozwalał czuć się bezpiecznie za kółkiem, wszystko na spokojnie tłumaczył i świetnie przygotował do egzaminu praktycznego. Dzięki nim wiem, że nie ma co się spieszyć i nawet taki dzkus jak ja, osiągnie swój sukces! Z całego serduszka polecam tę szkołę! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2018)
Bardzo pozytywna szkoła jazdy polecam każdemu, instruktorzy cierpliwi pomocni wyrozumiali. Mimo błędów czy w jeździe czy na nie zdanym egzaminie dodwali otuchy wsparcia i siłę do walki. Każda godzina jazdy to coś nowego nie ma nudy . Z nimi nie ma rzeczy niemożliwych !!! Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2018)
Egzamin zdany w dniu dzisiejszym. Profesjonalne podejscie Pani Moniki do teori., atmosfera na wykladach rewelacyjna.A co do nauki jazdy to rozwiewam wszystkie watpliwosci ASKA jest poprostu najleprza w tym jak pracuje z kursantami, ja osobiscie bardzo ja polecam swietnie tlumaczy i naprawde jest dobra w tym co robi. Polecam tą szkołę Sukces jak najbardziej wszystkim którzy chca zdać. Pozdrawiam Ania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Robienie kursu na prawo jazdy w tej szkole to była doprawdy czysta przyjemność. Profesjonalizm i rzetelne podejście do nauczania teorii jak i praktyki, elastyczność w doborze godzin jazdy, czy po prostu wyrozumiałość i dobra rada instruktorów. Dobra atmosfera jak i świetna organizacja, również dają poczucie uczącemu się, że jest to świetne miejsce na naukę i przygotowanie się do egzaminów państwowych. Wszystkie te elementy składają się na bardzo dobrą, profesjonalną szkołę jazdy, która daje nam, uczącym się spokój i pewność tego, że zdamy egzaminy państwowe bez najmniejszego kłopotu. Podsumowując, z całego serca polecam tę szkołę jazdy! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2018)
Z czystym sumieniem można powiedzieć,że to najbardziej profesjonalna szkoła nauki jazdy ! Cieszę się z całego serca że tu trafiłem. - Wykłady pierwsza klasa,Pani Monika wszystko pokaże,wytłumaczy i nauczy ! - Instruktorzy, po prostu bajka ! Wsiadać i śmigać. Prawko zdane za pierwszym,w takiej szkole to tylko SUKCES :) !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2015)
Kurs zdałem około 1,5 miesiąca temu. Nawet gdybym chciał to ciężko mi znaleźć cokolwiek co, by mi przeszkadzało w trakcie kursu. Wykłady były prowadzone w małym spokojnym gronie u Pana Błoszyka na werandzie (Pan Stasiu + 3 studentów), przez co mógł poświęcić uwagę każdemu i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Notatki, które Pan dyktował są przejrzyste i wszystko co musiałem wiedzieć miałem pod ręką. Było bardzo sympatycznie i z chęcią bym to powtórzył. :D Wszystkie godziny również wyjeździłem z Panem Błoszykiem i także nie mam zastrzeżeń. Podziwiam bardzo jego cierpliwość. Ani razu przy mnie nie zdarzyło mu się wydrzeć na kursanta, a to bardzo dobrze. Stresu spowodowanego samym instruktorem nie da się odczuć. Nie rozumiem czemu tak dużo młodzieży ciągnie do Pani Pomierskiej, skoro tu jest również znakomicie :D POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!! Daniel G.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2014)
REWELACJA!!!! NAJLEPSZA SZKOŁA W GMINIE GNIEW!!! Dołączam się do opinii na temat Pana Stanisława Błoszyka - 100% perfekyjności, rzetelności. Dokładny, sumienny, indywidualnie tłumaczy każdemu z osobna...itp..itd... Zachwycona jestem instruktorem - Michałem Kaliszewskim, lepszego nie spotkałam! (a miałam lekcje z wieloma Panami). Idealny instruktor, z powołania, przygotowuje na maxa do egzaminu praktycznego. Poza profesjonalizmem - jazdy upływały w miłej i sympatycznej atmosferze. Teoria + jazda = za 1 razem :)))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2013)
Pan Błoszyk to najlepszy wykładowca, przykłada się do tego co robi, tłumaczy wszystko bardzo dobrze, z każdego wykładu wychodziłam zadowolona. Instruktor jest naprawdę miły i wszystkiego nauczy. Naprawdę polecam tą szkołę, wszystko jest robione sumiennie a instruktorzy przykładają się do tego bardzo solidnie a przy okazji jest naprawdę miła atmosfera. POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2013)
Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy Pana Stanisława. Wykłady prowadzone są bardzo profesjonalnie, zrozumiale i jeśli się na nie uczęszcza to egzamin teoretyczny to bułka z masłem (a egzaminy zdawałam nowe zaraz po zmianie zasad). Instruktorzy też dają z siebie 100% !!!!!!. U mnie zaprocentowało to zdaniem egzaminów za pierwszym razem! Dlatego też zdecydowanie polecam tę szkołę wszystkim tym którzy planują zostać szczęśliwymi posiadaczami prawa jazdy :-) !!!!!!!!!!!!. Karolina W.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2013)
Kurs robilem ponad 10 lat temu, ale nie sadze zeby cos sie zmienilo szczegolnie jesli chodzi o wyklady. Zajecia z Panem Stanisławem to poezja, bardzo spokojnie i rzeczowo. Uczy do skutku, tak aż wszyscy zrozumieja. Jazdy z instruktorami tez mile wspominam. Egzamin zdalem za 3 razem ale wylacznie z nerwow na placu (teoria i miasto bez problemow). Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
3

(3 opinie)

Piłsudskiego 14
83-140 Gniew

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2013)
zdane za pierwszym podejściem co świadczy o skuteczności instruktora ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 24.08.2012)
miły instruktor, przyjemna jazda.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
dobry
(ocena z dnia 24.10.2011)
ok
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Sprint. Szkoła jazdy.

(1 opinia)

Kościuszki 2 lok. 1
83-140 Gniew

bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2012)
MIAŁAM 2 INSTRUKTORÓW. NIE NAUCZYLI MNIE JEŹDZIĆ. ZDAWAŁAM 5 RAZY. ZAPISAŁAM SIE NA LEKCJE W TEJ SZKOLE. I NA DRUGI DZIEŃ ZDAŁAM ZA 6 RAZEM. PAN SUPER UCZY. TŁUMACZY WSZYSTKO BARDZO DOKŁADNIE. UCZY BARDZO DOBRZE JEŹDZIĆ UCZY TEŻ SPOKOJU JEST BARDZO MIŁY I CIERPLIWY JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TE SZKOŁĘ PRZYSZŁYM KURSANTOM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem