5 988

Ośrodków

140 675

Opinii

95 919

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (4)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2018)
Szybko i pewnie zdane prawo jazdy dzięki świetnym podejściu właściwych osób na właściwym miejscu i odpowiednim podejściu do kursanta! Z ciekawych wykładów prowadzonych przez Panią Monikę można bardzo wiele zapamiętać, co później pomaga przy zdawaniu teorii lub praktyki. Są one też prowadzone w bardzo luźnej i fajnej atmosferze. Jazdy z Panią Asią to też czysta przyjemność! Na spokojnie wytłumaczone popełnione błędy oraz dawanie cennych wskazówek dotyczących egzaminu bardzo przydają się na właściwym egzaminie. Warte uwagi jest również zapisywanie przez szkołę kursanta na egzaminy oraz zapewnienie mu transportu. Jazda bezposrednio przed egzaminem to strzał w 10 - dzięki temu mija stres oraz obawa przed "oblaniem". Jeśli chce ktoś zdać prawo jazdy bez problemów i niepotrzebnego stresu, to z całego serca polecam "SUKCES"!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2018)
Jeśli chcecie zrobić prawo jazdy to jest możliwe ,tylko z ośrodekiem szkoleniowym "SUKCES", żaden stres nie zniszczy twojego marzenia , instruktorzy są wyrozumiali ,cierpliwi , naprawdę potrafią przygotować każdego , a sama teoria którą prowadzi Monika Pomierska przychodzi z łatwością , tłumaczy tak, że nie musisz poświęcać całego czasu na naukę . Naprawdę bardzo polecam .
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2018)
Jak kurs prawa jazdy to tylko w szkole u pani Moniki SUKCES!!! Sukces murowany Wspaniała atmosfera na wykładach. Instruktorzy z powołania zaangażowani cierpliwi. Wszystko zdane za pierwszym razem .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2018)
Polecam, szkoła w której można osiągnąć swój SUKCES ???? ja też osiągnęłam swój za pierwszym razem.Wspaniała, profesjonalna ekipa, miła atmosfera , ciekawe wykłady dzięki pani Monice i instruktorzy z prawdziwego powołania z boską cierpliwością ????. Zachęcam SUKCES z tą szkołą murowany ????.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2018)
Nic dodać nic ująć świetna szkoła polece każdemu kto chce zrobić kurs atmosfera na poziomie wysoka kultura osobista swietni instruktorzy fenimenalni , Wykłady z Moniką mistrzostwo takich nauczycieli to nawet w szkole nie ma aż chciało się chodzić, Tylko żal ze tak szybko kurs się skończył ????także bardzo polecam bo jak sama nazwa mówi SUKCES rodzi się z pasji jeszcze raz wielkie dzięki całej ekipie SUKCESU ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2015)
Kurs zdałem około 1,5 miesiąca temu. Nawet gdybym chciał to ciężko mi znaleźć cokolwiek co, by mi przeszkadzało w trakcie kursu. Wykłady były prowadzone w małym spokojnym gronie u Pana Błoszyka na werandzie (Pan Stasiu + 3 studentów), przez co mógł poświęcić uwagę każdemu i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Notatki, które Pan dyktował są przejrzyste i wszystko co musiałem wiedzieć miałem pod ręką. Było bardzo sympatycznie i z chęcią bym to powtórzył. :D Wszystkie godziny również wyjeździłem z Panem Błoszykiem i także nie mam zastrzeżeń. Podziwiam bardzo jego cierpliwość. Ani razu przy mnie nie zdarzyło mu się wydrzeć na kursanta, a to bardzo dobrze. Stresu spowodowanego samym instruktorem nie da się odczuć. Nie rozumiem czemu tak dużo młodzieży ciągnie do Pani Pomierskiej, skoro tu jest również znakomicie :D POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!! Daniel G.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2014)
REWELACJA!!!! NAJLEPSZA SZKOŁA W GMINIE GNIEW!!! Dołączam się do opinii na temat Pana Stanisława Błoszyka - 100% perfekyjności, rzetelności. Dokładny, sumienny, indywidualnie tłumaczy każdemu z osobna...itp..itd... Zachwycona jestem instruktorem - Michałem Kaliszewskim, lepszego nie spotkałam! (a miałam lekcje z wieloma Panami). Idealny instruktor, z powołania, przygotowuje na maxa do egzaminu praktycznego. Poza profesjonalizmem - jazdy upływały w miłej i sympatycznej atmosferze. Teoria + jazda = za 1 razem :)))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2013)
Pan Błoszyk to najlepszy wykładowca, przykłada się do tego co robi, tłumaczy wszystko bardzo dobrze, z każdego wykładu wychodziłam zadowolona. Instruktor jest naprawdę miły i wszystkiego nauczy. Naprawdę polecam tą szkołę, wszystko jest robione sumiennie a instruktorzy przykładają się do tego bardzo solidnie a przy okazji jest naprawdę miła atmosfera. POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2013)
Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy Pana Stanisława. Wykłady prowadzone są bardzo profesjonalnie, zrozumiale i jeśli się na nie uczęszcza to egzamin teoretyczny to bułka z masłem (a egzaminy zdawałam nowe zaraz po zmianie zasad). Instruktorzy też dają z siebie 100% !!!!!!. U mnie zaprocentowało to zdaniem egzaminów za pierwszym razem! Dlatego też zdecydowanie polecam tę szkołę wszystkim tym którzy planują zostać szczęśliwymi posiadaczami prawa jazdy :-) !!!!!!!!!!!!. Karolina W.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2013)
Kurs robilem ponad 10 lat temu, ale nie sadze zeby cos sie zmienilo szczegolnie jesli chodzi o wyklady. Zajecia z Panem Stanisławem to poezja, bardzo spokojnie i rzeczowo. Uczy do skutku, tak aż wszyscy zrozumieja. Jazdy z instruktorami tez mile wspominam. Egzamin zdalem za 3 razem ale wylacznie z nerwow na placu (teoria i miasto bez problemow). Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
3

(3 opinie)

Piłsudskiego 14
83-140 Gniew

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2013)
zdane za pierwszym podejściem co świadczy o skuteczności instruktora ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 24.08.2012)
miły instruktor, przyjemna jazda.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
dobry
(ocena z dnia 24.10.2011)
ok
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Sprint. Szkoła jazdy.

(1 opinia)

Kościuszki 2 lok. 1
83-140 Gniew

bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2012)
MIAŁAM 2 INSTRUKTORÓW. NIE NAUCZYLI MNIE JEŹDZIĆ. ZDAWAŁAM 5 RAZY. ZAPISAŁAM SIE NA LEKCJE W TEJ SZKOLE. I NA DRUGI DZIEŃ ZDAŁAM ZA 6 RAZEM. PAN SUPER UCZY. TŁUMACZY WSZYSTKO BARDZO DOKŁADNIE. UCZY BARDZO DOBRZE JEŹDZIĆ UCZY TEŻ SPOKOJU JEST BARDZO MIŁY I CIERPLIWY JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TE SZKOŁĘ PRZYSZŁYM KURSANTOM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem