Prawo jazdy Gdynia

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gdynia(16)

Więcej filtrów kursów
5 Zaufanych Opinii (14 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Moja przygoda zaczęła się z rondobis w czasie jazd doszkolających, jestem pod wrażeniem nauczyłam się więcej niż przez połowę kursu, polecem instruktora Pana Janusza za cierpliwość i pełen profesjonalizm
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Polecam szkołę Rondo Bis .Pan Jacek Chrabąszczewski najlepszy instruktor, ze świetnym podejściem do ucznia, bardzo cierpliwy świetnie przygotował mnie do egzaminu, ktory zdałem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Polecam! W ciągu 3 tygodni Pan Tadeusz Szendlak przygotował do egzaminu rewelacyjnie, zdane za pierwszym razem. Rzetelny, konkretny, skrupulatny i profesjonalny instruktor!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2019)
Dzięki mojego instruktora zdałem .Dobry instruktorach są
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Super szkoła! Chciałabym bardzo podziękować mojemu instruktorowi Panu Marcinowi Kundzie za miłą atmosferę podczas jazd i przygotowanie mnie do egzaminu. Obsługa w biurze również bardzo miła i pomocna. Będę polecać znajomym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Rondobis CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW

ul. Kilińskiego 14A/3 81-393 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, A po A1, A po A2, A2 po A1, B, B po B1, B+E, C, C+E, C, C+E, D, T, B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (10 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2021)
Jako świeżo upieczony kierowca i jako szkoleniowiec, z całego serca polecam instruktora Krystiana i szkołę ELCAR. Przygotowywałam się do zdania egzaminu po 10 latach od nieudanej próby. Podczas lekcji z Krystianem nauczyłam się nie tylko manewrów potrzebnych na egzamin, ale także praktycznych czynności, które mają uczynić mnie lepszym kierowcą w przyszłości. Krystian jest instruktorem z pasją, niezwykle cierpliwym i empatycznym. Myślę, że na niektóre negatywne opinie może wpływać fakt, że jest on także bardzo wymagający - aczkolwiek ja ani razu nie czułam (a na prawdę potrafiłam robić za kółkiem głupoty), żeby mnie krytykował lub niesłusznie oceniał - zawsze czułam, że robi to bo chce, abym jak najlepiej nauczyła się jeździć. Dzięki temu nawet na egzaminie słyszalam z tyłu głowy jego głos, który podpowiadał mi, co w danej sytuacji zrobić. Po tych dziesięciu latach dzięki ELCAROWI zdałam z pierwszym razem, ale przede wszystkim czułam się bezpieczna i opanowana na egzaminie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2021)
Zdałam dziś egzamin kat.B za 1 razem ! :) za co bardzo dziękuję ELCAR w szczególności Panu Krystianowi, który nauczył mnie wszystkiego w praktyce jazdy także nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie :) Polecam szkołę przyszłym kierowcom. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2020)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Elcar- świetna jakość szkolenia za jeszcze lepszą cenę. Kurs ekspresowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem jak ktoś ma dużo wolnego czasu- np. urlop, wakacje. Kosztuje tyle co standard w każdej innej szkole, a robi się całość w 3 tygodnie. Instruktor bardzo miły, spokojny, nigdy na mnie nie podniósł głosu. Wszelkie niedociągnięcia kursanta są szlifowane do skutku, także efekt bardzo zadowalający. Otrzymałem wiele wskazówek dotyczących egzaminu, podczas kursu jeździłem po bardzo wymagających miejscach, dzięki czemu po kursie nie boję się już żadnej drogi. Bardzo dobrze wydanie pieniądze i spędzony czas.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Bardzo polecam instruktora Krystiana !! Uważam ze jest to instruktor z powołania, cierpliwy i potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć. Uważam ze na uczy każdego jak poprawnie zachowywać się na drodze. Dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Bardzo polecam szkołę Elcar w Gdyni. Odbyłam tam kurs kat B. Jestem zadowolona z tego jak zostałam przygotowana do egzaminów państwowych. Oba egzaminy zdałam za pierwszym razem. Ze strony szkoły spotkałam się z wyrozumiałością i elastycznością w dyspozycyjności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy

ul. 10 lutego 25/7 81-364 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, B po B1, A+B, A po A1, A po A2, A2+B, A2 po A1, B96

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
24 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2021)
Przestańcie kombinować, szukać szkół, instruktorów i wszelkich innych pomocy. Idźcie do APJ, proście, jeśli macie możliwość, o Dariusza Ch., bo to jest Michael Jordan w tej branży. Nauczy nawet niewyuczalnych i przygotuje każdego z Was najlepiej jak można. Czy zdacie za pierwszym razem? Tego nie wiem, bo ten cały egzamin to jedna wielka loteria. Ale na pewno będziecie wsiadać za kierownicę bez strachu. I nauczycie się prowadzić samochód. Serio.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2021)
Gorąco polecam tę szkołę nauki jazdy. Zresztą mi również została polecona przez kolegę z pracy. Świetna atmosfera i bardzo profesjonalni instruktorzy. Panie Leszku, Panie Michale, dziękuję wam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2020)
Bardzo dobrze i w ciekawy sposób wyjaśniona teoria oraz dobre podejście do rzeczy, które sprawiają kłopot. Polecam Pana Marka Klimczaka, który ma bardzo dobre podejście i cierpliwość. Rzecz która sprawia problem ćwiczy do momentu opanowania przez kursanta w pełni. Przed egzaminem dodaje kursantowi pewności i przypomina najważniejsze zagadnienia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Z czystym sumieniem polecam tę szkołę, nie tylko za ciekawie prowadzone zdjęcia teoretyczne, ale co najważniejsze, za niesamowitą cierpliwość instuktora Michała Cieplinskiego. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze. Dzięki profesjonalnie przekazanej wiedzy udało się zdać egzamin za pierwszym razem. Będę miło wspominać te 4 miesiące nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2020)
Z całego serca i z pełnym przekonaniem mogę polecić Akademię Prawa Jazdy i naukę jazdy u Pana Marka K. , u którego się uczyłam. Podejście Pana Marka było bardzo merytoryczne. Bardzo ceniłam na zajęciach ogrom cierpliwości. Pan Marek przećwiczył ze mną, każdy możliwy manewr po tysiąc razy. Zwracał uwagę na moje słabości, ale również informował mnie o tym, co wykonuje dobrze. To istotne do świadomej jazdy w ruchu drogowym. Ponad to, atmosfera w trakcie jazd, była zawsze bardzo przyjazna, nie generowała we mnie nigdy stresu, a raczej luz i chęć do nauki. Potrafiłam wielokrotnie powtarzać jeden i ten sam błąd, a Pan Marek miał do mnie złotą cierpliwość i skrupulatnie oraz szczegółowo tłumaczył mi co wykonuje źle i jak to poprawić. W chwilach słabości, gdy dopadł mnie stres przed egzaminem, Pan Marek podszedł do tego ze zrozumieniem i dodał mi słowa otuchy oraz zmotywował do tego, by się nie poddawać. Na egzaminie czułam się pewnie. Wiedziałam dokładnie czego egzaminator może ode mnie oczekiwać, jakie zadania może mi zadać. Na parę dni przed egzaminem, Pan Marek znalazł dla mnie czas, na dodatkowe, „przypomnieniowe” godziny jazdy. Bardzo to doceniam, choć było to na ostatnią chwilę. Egzamin udało mi się zdać przy pierwszym podejściu, uważam że jest to sukces w dużej części Pana Marka, bo gdyby nie on zwyczajnie nie byłabym tak dobrze przygotowana. Bardzo dziękuję! I jeszcze raz, z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Akademia Prawa Jazdy

Świętojańska 68/3 nad EMPiKiem - II piętro 81-393 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: B, D, B+E, C+E, C

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
18 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2021)
Właśnie ukończyłem kurs B+E u Pana Bogdana , bardzo mila atmosfera w biurze oraz na placu manewrowym bardzo polecam wszystkim ta szkołę nauki jazdy profesjonalizm oraz bardzo miła atmosfera oczywiście musze wspomnieć o bardzo profesjonalnym placu manewrowym oraz nowych samochodach i przyczepkach do nauki jazdy wiec podsumowując wszystko na najwyższym poziomie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2021)
Super szkoła! Polecam i zachęcam osoby z Gdańska do nauki w tej szkole ze względu na profesjonalizm i miłe podejście do klienta. Zdałem kategorie D,C,C+E za 1 razem a na początku wcale dobrze mi nie szło. Z poważaniem. Michał
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2021)
Krótko , szybko, sprawnie i rzeczowo. Terminy jazd dogodne, kompetencje instruktorów i właściciela na najwyższym poziomie. Egzamin zdany za pierwszym razem. Sprzęt i płac manewrowy identyczne jak w PORD. Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2021)
Ireneusz Kostkowski, egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla instruktorów Pana Michała, który był osoba prowadząca i dla Pana Bogdana, właściciela i zarazem instruktora OSK, który ze swojej perspektywy nadzorował kurs. Ośrodek jest doskonale zorganizowany, pełna i profesjonalna obsługa pracowników administracyjnych. Doskonale wyposażone sale wykładowe. Dodatkowe szkolenia w zakresie czasu pracy kierowców. Nieograniczony dostęp do filmów szkoleniowych. Plac manewrowy na najwyższym poziomie, stworzony zmyślą o "fotograficznym" odtworzeniu placu manewrowego PORD w Gdańsku. Pojazdy w nienagannym stanie. Nauka jazdy na kat C+E odbywa się na trzech pojazdach, takich, jakimi dysponuje PORD w Gdańsku. Panowie Bogdan i Michał to pasjonaci. Dysponują nieograniczoną wiedzę w zakresie kompleksowego przygotowania kursantów do zdania egzaminu, jak i do wykonywania pracy kierowcy. Praktyczny pokaz obowiązujących zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym, jasny i zrozumiały przekaz informacji, miła atmosfera, brak presji wywieranej na kursanta, cierpliwość instruktorów. Wszystko to sprawia, iż kursanci są doskonale przygotowani do zdania egzaminu, choć nie należy on do łatwych. Zdecydowanie polecam, a nic tak nie cieszy jak zdany egzamin za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OSK Auto Best Bogdan Baranowski

Wybickiego 3 lok. 1a 81-391 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, D po C

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2017)
Wszystkim niezdecydowanym polecam Elka School w Rumi. Do Elki trafiłam z polecenia i pozytywnych opinii. Część teoretyczna była przeprowadzona w sposób czytelny i zrozumiały dla wszystkich kursantów, p.Wojciech Plichta podaje przykłady z życia wzięte. Długo zastanawiałam się kogo mam wybrać na instruktora, uprzejma Pani w biurze poleciła p. Ryszarda Wyka. Tutaj znowu był strzał w 10 :-) Pan Ryszard jest osobą, która zawsze wita uśmiechem, potrafi zażartować, wszystko dobrze wytłumaczyć, zwraca uwagę na błędy i je omawia, sprawdza czujność kursanta na drodze (np.jaki znak mijaliśmy). Polecam wszystkim z czystym sercem tego instruktora i szkołę :-) Egzamin teoretyczny i praktyczny (3.04.2017) zdany za PIERWSZYM razem :-) Jeszcze raz dziękuję!!!! Iwona
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2016)
Najlepsza szkoła jazdy!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2015)
Polecam wszystkim Elke School za znakomite wykłady z Panem Leszkiem oraz za miłą obsługę kursantów. W szczególności natomiast polecam Pana Tomka Janczak, który nie tylko zdradził mi cenne rady, wskazówki i zmotywował mnie do działania ale przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu praktycznego. Dzięki niemu zdałam dziś egzamin za pierwszym razem! Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2015)
Swój kurs ukończyłam niedawno, jestem świeżo upieczonym kierowcą - egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem... Wiem, że mogłoby to wyglądać inaczej, gdybym nie trafiła akurat do tej Szkoły Jazdy. Miałam ogromne szczęście trafiając na takich dobrych ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą w najlepszy możliwy sposób, czyniąc to, co robią swoją pasją. Dziękuję serdecznie Dariuszowi Grydyk, który wszystkiego mnie od podstaw nauczył - za olbrzymią wiedzę i cierpliwość w tych troszkę trudniejszych momentach.. To właśnie jego spokój i opanowanie pozwałały mi brnąć przez wszystkie spotkanie, czego w końcu sama się powoli uczyłam... Polecam także świetnego instruktora - Adama Jędrzejewskiego. Na każdej jeździe uczyłam się nowych rzeczy, nowych kruczków, nowych trików... Całą Gdynię zwiedziłam chyba wzdłuż i wszerz, co zapunktowało na egzaminie. Adam jest profesjonalistą samym w sobie,do tego nie tylko cierpliwym i wesołym, dzięki czemu jazda z nim nie była wcale stresująca, a tylko przyjemna. Ogromnie mu dziękuję, bo to On uwierzył we mnie bardziej niż ja sama potrafiłam w siebie uwierzyć. Całej ELKA SCHOOL wielkie dzięki! Szkoda, że to już koniec...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2014)
Polecam Elka Schol. Obsługa super , wykładowca Maciek świetnie prowadzący wykłady. Jnstruktorka Maria Pułas cierpliwa profesionalna miła .DZIĘKI.......
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
ELKA SCHOOL

ul. Świętojańska 38/10 81-372 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2019)
Instruktor P. Piotr Ćwieląg to prawdziwa oaza spokoju, jest świetnym instruktorem, potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć i nauczyć. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, jest naprawdę godny polecenia. Ma powołanie do swojej pracy. Ogromne polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2019)
Pełen profesjonalizm. Instruktor jazdy Piotr Ć to PASJONAT tematu. Bezstresowo i z wielką cierpliwością przeprowadza przez wszystkie tematy jazdy motocyklem. Jak kurs to tylko do niego. Elastyczne godziny jazy, sprzęt jak nowy. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2019)
Bardzo dobre podejście do kursanta. Instruktora oceniam na 6+. Rozładowuje napięcie, przede wszystkim robi to z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Godziny ustawi tak, aby kursantowi pasowało, żadnych problemów. Jak na kurs to tylko do Piotrka Ć. !!! Egzamin na kat ,, A '' zdany za pierwszym Pzdro Piotr !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2018)
Super szkoła! Egzamin zdałem za pierwszym razem! Podejście mojej instruktorki, było niesamowite! Pozdrawiam Panią Darię!!! Nauka z nią była po prostu świetną zabawą kobieta robi to co kocha. (Zdjęcia też robi dobre :-) Nie tylko polecam tę szkołę, ale planuje teraz wysłać tam swoją dziewczynę... Co tu więcej pisać, polecam gorąco!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2017)
Polecam wszystkim. Wszystko zdane za pierwszym podejściem????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Euromoto. Szkoła Nauki Jazdy

ul Świętojańska 32/3 Gdynia 81-372 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Szkoła jest na jak najwyższym poziomie instruktorzy z powołania pani Alicja super instruktor serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2018)
Ciekawie prowadzone wykłady. Wyrozumiały, cierpliwy instruktor potrafiący w łatwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć najtrudniejsze manewry (polecam Pana Leszka) szkoła godna polecenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2017)
podejście szkoły jest super dbają o każdy szczegół i o każdego kursanta.Wykladowca prowadzi w ciekawy i interesujący sposób wykłady.Instruktorzy bardzo dokładnie uczą i poprawiają każdy błąd jaki zrobisz i ci go wytłumaczą.Atmosfera jest bardzo dobra.Instruktor i wykładowca P.Maciej jest z powołania bardzo dobrze uczy a P.Ala tym bardziej.Cena w porównaniu co daje szkoła jest odpowiednia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2016)
Al-Car jest najlepszą szkołą nauki jazdy,jaką można sobie wymarzyć....Pani Ala bardzo pomocna,sympatyczna...Atmosfera na wykładach teoretycznych z Panem Maćkiem wesoła ...No i przede wszystkim instruktor nauki praktycznej- Pan Wojtek - człowiek,który jest w stanie poradzić sobie nawet z "blondynką"....Cierpliwie tłumaczy(nawet po kilka razy :) ),odpowiada na pytania,wyjaśnia wszystkie wątpliwości....Robi to tak profesjonalnie,że nawet ja! zdałam za pierwszym razem :) Taka Ekipa Instruktorów sprawia,że kursant czuje się pewnie,ponieważ stawiają na JAKOŚĆ nauczania...Jest jedną z niewielu,albo i jedyną szkołą w Gdyni,w której można uczestniczyć w wykładach teorii nawet po jej zakończeniu i robią wszystko,żeby żadne pytanie kursanta nie zostało bez odpowiedzi...Dzięki takiemu nastawieniu nabrałam zdrowej pewności siebie-ponieważ zostałam nauczona! a nie "przepuszczona" po kursie...Dzięki Al-Car zdałam za pierwszym razem zarówno teorię jak i praktykę...i bardzo DZIĘKUJĘ całej Ekipie Al-Car'a za tak profesjonalne i bardzo szybkie przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2014)
super podejście do kursanta, bez stresu i złych emocji, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
Al-Car Ośrodek Szkolenie Kierowców

ul. Opata Hackiego 8-10 81-213 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2021)
Do szkoły trafiłem z polecenia znajomych. Tak jak oni, również zdałem już swój egzamin i mogę każdemu serdecznie polecić ten ośrodek szkolenia. Podczas kursu spotkamy się z cierpliwymi, bardzo miłymi, a co najważniejsze doświadczonymi instruktorami. Pomimo 30 godzin za kółkiem czuję się pewnie a to za sprawą podejścia instruktorów, którzy nie uczą jedynie "na egzamin" ale też pokazują jak wygląda jazda w "normalnych warunkach". Nie można też pominąć faktu, że komunikacja z Panem Piotrem jest fenomenalna, a grafik jazd bardzo elastyczny. Serdecznie polecam każdemu, kto zdecydował się zacząć swoją przygodę z kategorią B.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2021)
Rewelacyjna szkółka. Jest kilku instruktorów więc bardzo łatwo umawiać się na jazdy a każdy z nich jest bardzo miły i wszystko bardzo dobrze tłumaczą. Mogę również dodać, iż na każde jazdy czekałem z niecierpliwością a jak wsiadłem do samochodu egzaminacyjnego to jak do siebie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu szkółkę OSK PIOCAR.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2021)
Z całego serca chciałabm polecić naukę w szkole jazdy Piocar PiotrAntosik. Przez cały czas trwania kursu czułam, że zarówno teoria, jak i jazdy są dobrze zorganizowane i zaplanowane, a atmosfera przyjemna. Jazdy miałam przyjemność odbywać z Panem Piotrem i Łukaszem, lepiej trafić nie mogłam, instruktorzy z powołania, udzielili mi mnóstwa wskazówek dotyczących praktycznej i teoretycznej strony jazdy. Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK PIOCAR Piotr Antosik

ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 28 81-383 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2013)
Witam wszystkich bardzo Serdecznie. Chcialbym zachecic wszystkich, ktorzy nie tylko by pragneli zdac prawo jazdy ale i nauczyc sie jezdzic. Dlatego polecam wam ten Osrodek Szkoleniowy poniewaz nie znajdziecie nigdzie lepszego od Tego.Wybierajac ten Osrodek napewno sie nie zawiedziecie.Goraco polecam Jarek;)
dobry
(ocena z dnia 12.04.2012)
Zachecam wszystkich niedoszlych kierowcow do szkolenia sie w szkole auto-lider. Sam nie doszkalalem sie teoretycznie w wyzej wymienionej szkole ale jezeli szkolą tak ja do egzaminu praktycznego to serdecznie polecam. Byla to moja trzecia i ostatnia szkola (zdalem) ktora otworzyla mi oczy na nauke jazdy,wyrozumialosc,szacunek do kursanta,zorganizowany przebieg trasy szkoleniowej to tyko kilka z wielu zalet ktore zaowazylem. Pozdrowienia dla personelu-Dariusz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOLIDER Rafał Skorupa
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2021)
Prawo jazdy kat C zdane za 1 razem Kategorii C E zdane za pierwszym razem. Co tu dużo mówić po prostu ta szkoła jazdy to dobry wybór. Polecam każdemu kto szuka dobrej szkoły jazdy. Polecam Artur.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.07.2017)
Nie polecam zbyt długie trwanie kursu.
10
Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: C, D, C+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >