Prawo jazdy Gdynia

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gdynia(17)

Więcej filtrów kursów
7 Zaufanych Opinii (27 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2023)
Totalnie polecam tą szkołę jazdy i instruktora Krystiana! Wszystko konkretnie, systematycznie i co najważniejsze cierpliwie. Zdane za drugim razem ( z powodu własnej głupoty :)) ale nie tylko zdane, ale dzięki nauce w ELCARze teraz bardzo dobrze i pewnie się czuję za kierownicą i nie będę się bała jeździć sama! Wszystkim swoim znajomym którzy się borykają ze zdaniem egzaminu już wysłałam kontakt do Krystiana i wam polecam, wyrzeźbi z każdego super kierowcę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2023)
Świetny instruktor, idealne przygotowanie i organizacja.Polecam każdem szkółke Elcar.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2023)
instruktor z anielską cierpliwością, polecam każdemu szkółkę Elcar, świetnie przekazana wiedza oraz wsparcie w dniu egzaminu, egzamin zdany za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2023)
Polecam bardzo gorąco tą szkołę i instruktora Krzysztofa. Szalenie empatyczny, opanowany, cierpliwy, naprawdę instruktor z powołania. Po 10 latach przerwy w kursie, potrafił zbudować moja pewność siebie jako kierowcy na drodze, nauczył mnie jeździć pewnie i bezpiecznie. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej szkoły i na takiego instruktora.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2023)
Świetna szkoła dzięki której po rocznej walce z prawkiem udało się zdać egzamin praktyczny. Super rady i stalowa cierpliwość instruktora sprawiły że jazdy ćwiczeniowe były czystą przyjemnością! Polecam z całego serca !!
1
ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy

ul. 10 lutego 25/7 81-364 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, B po B1, A+B, A po A1, A po A2, A2+B, A2 po A1, B96

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
7 Zaufanych Opinii (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2023)
Bardzo polecam, pani Malwina z recepcji bardzo miła i sympatyczna. Instruktor pan Maciej bardzo profesjonalny i polecam go każdemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2023)
Super szkółka, zdane egzaminy od razu za pierwszym razem. Jazdy z Panem Maciejem bardzo fajne, szybkie terminy, bardzo dużo mnie nauczył i mogę go polecić wszystkim chętnym osobom, które oczekują świetnego przygotowania do egzaminu i bezpiecznego jeżdżenia na codzień
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Moja przygoda zaczęła się z rondobis w czasie jazd doszkolających, jestem pod wrażeniem nauczyłam się więcej niż przez połowę kursu, polecem instruktora Pana Janusza za cierpliwość i pełen profesjonalizm
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Polecam szkołę Rondo Bis .Pan Jacek Chrabąszczewski najlepszy instruktor, ze świetnym podejściem do ucznia, bardzo cierpliwy świetnie przygotował mnie do egzaminu, ktory zdałem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Polecam! W ciągu 3 tygodni Pan Tadeusz Szendlak przygotował do egzaminu rewelacyjnie, zdane za pierwszym razem. Rzetelny, konkretny, skrupulatny i profesjonalny instruktor!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Rondobis CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW

ul. Kilińskiego 14A/3 81-393 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, A po A1, A po A2, A2 po A1, B, B po B1, B+E, C, C+E, C, C+E, D, T, B1, D po C, D po B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2017)
Wszystkim niezdecydowanym polecam Elka School w Rumi. Do Elki trafiłam z polecenia i pozytywnych opinii. Część teoretyczna była przeprowadzona w sposób czytelny i zrozumiały dla wszystkich kursantów, p.Wojciech Plichta podaje przykłady z życia wzięte. Długo zastanawiałam się kogo mam wybrać na instruktora, uprzejma Pani w biurze poleciła p. Ryszarda Wyka. Tutaj znowu był strzał w 10 :-) Pan Ryszard jest osobą, która zawsze wita uśmiechem, potrafi zażartować, wszystko dobrze wytłumaczyć, zwraca uwagę na błędy i je omawia, sprawdza czujność kursanta na drodze (np.jaki znak mijaliśmy). Polecam wszystkim z czystym sercem tego instruktora i szkołę :-) Egzamin teoretyczny i praktyczny (3.04.2017) zdany za PIERWSZYM razem :-) Jeszcze raz dziękuję!!!! Iwona
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2016)
Najlepsza szkoła jazdy!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2015)
Polecam wszystkim Elke School za znakomite wykłady z Panem Leszkiem oraz za miłą obsługę kursantów. W szczególności natomiast polecam Pana Tomka Janczak, który nie tylko zdradził mi cenne rady, wskazówki i zmotywował mnie do działania ale przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu praktycznego. Dzięki niemu zdałam dziś egzamin za pierwszym razem! Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2015)
Swój kurs ukończyłam niedawno, jestem świeżo upieczonym kierowcą - egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem... Wiem, że mogłoby to wyglądać inaczej, gdybym nie trafiła akurat do tej Szkoły Jazdy. Miałam ogromne szczęście trafiając na takich dobrych ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą w najlepszy możliwy sposób, czyniąc to, co robią swoją pasją. Dziękuję serdecznie Dariuszowi Grydyk, który wszystkiego mnie od podstaw nauczył - za olbrzymią wiedzę i cierpliwość w tych troszkę trudniejszych momentach.. To właśnie jego spokój i opanowanie pozwałały mi brnąć przez wszystkie spotkanie, czego w końcu sama się powoli uczyłam... Polecam także świetnego instruktora - Adama Jędrzejewskiego. Na każdej jeździe uczyłam się nowych rzeczy, nowych kruczków, nowych trików... Całą Gdynię zwiedziłam chyba wzdłuż i wszerz, co zapunktowało na egzaminie. Adam jest profesjonalistą samym w sobie,do tego nie tylko cierpliwym i wesołym, dzięki czemu jazda z nim nie była wcale stresująca, a tylko przyjemna. Ogromnie mu dziękuję, bo to On uwierzył we mnie bardziej niż ja sama potrafiłam w siebie uwierzyć. Całej ELKA SCHOOL wielkie dzięki! Szkoda, że to już koniec...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2014)
Polecam Elka Schol. Obsługa super , wykładowca Maciek świetnie prowadzący wykłady. Jnstruktorka Maria Pułas cierpliwa profesionalna miła .DZIĘKI.......
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
ELKA SCHOOL

ul. Świętojańska 38/10 81-372 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
25 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2023)
Szkoła na bardzo wysokim poziomie , polecam . Miałam tą przyjemność trafić na instruktora z pasją do swojego zawodu, czyli Pana Krzysztofa Grądalskiego, który na każdych zajęciach zajmował się tylko zadaniami egzaminacyjnymi, tj plac manewrowy , parkowania , skrzyżowania, trasy egzaminacyjne itd. Dziś jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy, które zaliczyłam za pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę i Pana Krzysztofa Grądalskiego jako nauczyciela bardzo wysokiej klasy z dziedziny prawa jazdy. Dziękuję i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2021)
Przestańcie kombinować, szukać szkół, instruktorów i wszelkich innych pomocy. Idźcie do APJ, proście, jeśli macie możliwość, o Dariusza Ch., bo to jest Michael Jordan w tej branży. Nauczy nawet niewyuczalnych i przygotuje każdego z Was najlepiej jak można. Czy zdacie za pierwszym razem? Tego nie wiem, bo ten cały egzamin to jedna wielka loteria. Ale na pewno będziecie wsiadać za kierownicę bez strachu. I nauczycie się prowadzić samochód. Serio.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2021)
Gorąco polecam tę szkołę nauki jazdy. Zresztą mi również została polecona przez kolegę z pracy. Świetna atmosfera i bardzo profesjonalni instruktorzy. Panie Leszku, Panie Michale, dziękuję wam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2020)
Bardzo dobrze i w ciekawy sposób wyjaśniona teoria oraz dobre podejście do rzeczy, które sprawiają kłopot. Polecam Pana Marka Klimczaka, który ma bardzo dobre podejście i cierpliwość. Rzecz która sprawia problem ćwiczy do momentu opanowania przez kursanta w pełni. Przed egzaminem dodaje kursantowi pewności i przypomina najważniejsze zagadnienia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Z czystym sumieniem polecam tę szkołę, nie tylko za ciekawie prowadzone zdjęcia teoretyczne, ale co najważniejsze, za niesamowitą cierpliwość instuktora Michała Cieplinskiego. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze. Dzięki profesjonalnie przekazanej wiedzy udało się zdać egzamin za pierwszym razem. Będę miło wspominać te 4 miesiące nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Akademia Prawa Jazdy

Świętojańska 68/3 nad EMPiKiem - II piętro 81-393 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: B, D, B+E, C+E, C

21 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2023)
Jak sama nazwa wskazuje szkoła jest The Best! Przygotowanie do jazdy i pracy jako kierowca zawodowy na najwyzszym poziomie, plac manewrowy identyczny jak w PORD Gdańsk, wszystko zdane za piereszym razem( C,C+E,kwalifikacja wstepna,teoria.Podziekowania dla Pań z biura za szybkie ogarnięcie wszystkich tematów,dla Pana Bogdana za przygotowanie do egzaminu C+E.Szczególnie chciałbym podziękować i polecić wszystkim chcącym nauczyc sie nie tylko zdac egzamin ale i pracować jako kierowca zawodowy instruktora Jarka który swoim doświadczeniem i spokojem nauczy nawet małpe jezdzic :) Najlepsza Szkoła w 3City????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2022)
Polecam Auto Best. Egzamin na kat. D zdałem za pierwszym razem, co jest zasługą wspaniałego, doświadczonego instruktora p. Bogdana. Od początku do końca zauważa się pełen profesjonalizm, począwszy od strony administracyjnej, skończywszy na stronie szkoleniowej. Panie z biura są sympatyczne, kompetentne i pomocne. Pan Bogdan przekazuje swoją zdobytą przez lata praktyki wiedzę, w sposób jasny, zwracając uwagę na wszystkie przydatne szczegóły. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam całą załogę. M.P.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2022)
Świetna atmosfera bardzo fajna ekipa ! Chce się jeździć miło się wraca pozdrawiam cała załogę Katarzyna
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2021)
Właśnie ukończyłem kurs B+E u Pana Bogdana , bardzo mila atmosfera w biurze oraz na placu manewrowym bardzo polecam wszystkim ta szkołę nauki jazdy profesjonalizm oraz bardzo miła atmosfera oczywiście musze wspomnieć o bardzo profesjonalnym placu manewrowym oraz nowych samochodach i przyczepkach do nauki jazdy wiec podsumowując wszystko na najwyższym poziomie polecam.
5
OSK Auto Best Bogdan Baranowski

Wybickiego 3 lok. 1a 81-391 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, D po C

9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2023)
Bardzo polecam Panią Darię, dobre podejście i wskazówki
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2019)
Instruktor P. Piotr Ćwieląg to prawdziwa oaza spokoju, jest świetnym instruktorem, potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć i nauczyć. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, jest naprawdę godny polecenia. Ma powołanie do swojej pracy. Ogromne polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2019)
Pełen profesjonalizm. Instruktor jazdy Piotr Ć to PASJONAT tematu. Bezstresowo i z wielką cierpliwością przeprowadza przez wszystkie tematy jazdy motocyklem. Jak kurs to tylko do niego. Elastyczne godziny jazy, sprzęt jak nowy. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2019)
Bardzo dobre podejście do kursanta. Instruktora oceniam na 6+. Rozładowuje napięcie, przede wszystkim robi to z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Godziny ustawi tak, aby kursantowi pasowało, żadnych problemów. Jak na kurs to tylko do Piotrka Ć. !!! Egzamin na kat ,, A '' zdany za pierwszym Pzdro Piotr !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2018)
Super szkoła! Egzamin zdałem za pierwszym razem! Podejście mojej instruktorki, było niesamowite! Pozdrawiam Panią Darię!!! Nauka z nią była po prostu świetną zabawą kobieta robi to co kocha. (Zdjęcia też robi dobre :-) Nie tylko polecam tę szkołę, ale planuje teraz wysłać tam swoją dziewczynę... Co tu więcej pisać, polecam gorąco!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Euromoto. Szkoła Nauki Jazdy

ul Świętojańska 32/3 Gdynia 81-372 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2023)
Dobre szkolenie do prawa jazdy, instruktorzy mili i dobrze szkolą. Najlepsza szkoła jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Szkoła jest na jak najwyższym poziomie instruktorzy z powołania pani Alicja super instruktor serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2018)
Ciekawie prowadzone wykłady. Wyrozumiały, cierpliwy instruktor potrafiący w łatwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć najtrudniejsze manewry (polecam Pana Leszka) szkoła godna polecenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2017)
podejście szkoły jest super dbają o każdy szczegół i o każdego kursanta.Wykladowca prowadzi w ciekawy i interesujący sposób wykłady.Instruktorzy bardzo dokładnie uczą i poprawiają każdy błąd jaki zrobisz i ci go wytłumaczą.Atmosfera jest bardzo dobra.Instruktor i wykładowca P.Maciej jest z powołania bardzo dobrze uczy a P.Ala tym bardziej.Cena w porównaniu co daje szkoła jest odpowiednia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2016)
Al-Car jest najlepszą szkołą nauki jazdy,jaką można sobie wymarzyć....Pani Ala bardzo pomocna,sympatyczna...Atmosfera na wykładach teoretycznych z Panem Maćkiem wesoła ...No i przede wszystkim instruktor nauki praktycznej- Pan Wojtek - człowiek,który jest w stanie poradzić sobie nawet z "blondynką"....Cierpliwie tłumaczy(nawet po kilka razy :) ),odpowiada na pytania,wyjaśnia wszystkie wątpliwości....Robi to tak profesjonalnie,że nawet ja! zdałam za pierwszym razem :) Taka Ekipa Instruktorów sprawia,że kursant czuje się pewnie,ponieważ stawiają na JAKOŚĆ nauczania...Jest jedną z niewielu,albo i jedyną szkołą w Gdyni,w której można uczestniczyć w wykładach teorii nawet po jej zakończeniu i robią wszystko,żeby żadne pytanie kursanta nie zostało bez odpowiedzi...Dzięki takiemu nastawieniu nabrałam zdrowej pewności siebie-ponieważ zostałam nauczona! a nie "przepuszczona" po kursie...Dzięki Al-Car zdałam za pierwszym razem zarówno teorię jak i praktykę...i bardzo DZIĘKUJĘ całej Ekipie Al-Car'a za tak profesjonalne i bardzo szybkie przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Al-Car Ośrodek Szkolenie Kierowców

ul. Opata Hackiego 8-10 81-213 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2021)
Do szkoły trafiłem z polecenia znajomych. Tak jak oni, również zdałem już swój egzamin i mogę każdemu serdecznie polecić ten ośrodek szkolenia. Podczas kursu spotkamy się z cierpliwymi, bardzo miłymi, a co najważniejsze doświadczonymi instruktorami. Pomimo 30 godzin za kółkiem czuję się pewnie a to za sprawą podejścia instruktorów, którzy nie uczą jedynie "na egzamin" ale też pokazują jak wygląda jazda w "normalnych warunkach". Nie można też pominąć faktu, że komunikacja z Panem Piotrem jest fenomenalna, a grafik jazd bardzo elastyczny. Serdecznie polecam każdemu, kto zdecydował się zacząć swoją przygodę z kategorią B.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2021)
Rewelacyjna szkółka. Jest kilku instruktorów więc bardzo łatwo umawiać się na jazdy a każdy z nich jest bardzo miły i wszystko bardzo dobrze tłumaczą. Mogę również dodać, iż na każde jazdy czekałem z niecierpliwością a jak wsiadłem do samochodu egzaminacyjnego to jak do siebie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu szkółkę OSK PIOCAR.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2021)
Z całego serca chciałabm polecić naukę w szkole jazdy Piocar PiotrAntosik. Przez cały czas trwania kursu czułam, że zarówno teoria, jak i jazdy są dobrze zorganizowane i zaplanowane, a atmosfera przyjemna. Jazdy miałam przyjemność odbywać z Panem Piotrem i Łukaszem, lepiej trafić nie mogłam, instruktorzy z powołania, udzielili mi mnóstwa wskazówek dotyczących praktycznej i teoretycznej strony jazdy. Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK PIOCAR Piotr Antosik

ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 28 81-383 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2023)
Pan Rafał to świetny instruktor, cierpliwy, dokładnie tłumaczy. Kategoria A zdana za 1 razem, wielkie Dziękuje !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2013)
Witam wszystkich bardzo Serdecznie. Chcialbym zachecic wszystkich, ktorzy nie tylko by pragneli zdac prawo jazdy ale i nauczyc sie jezdzic. Dlatego polecam wam ten Osrodek Szkoleniowy poniewaz nie znajdziecie nigdzie lepszego od Tego.Wybierajac ten Osrodek napewno sie nie zawiedziecie.Goraco polecam Jarek;)
dobry
(ocena z dnia 12.04.2012)
Zachecam wszystkich niedoszlych kierowcow do szkolenia sie w szkole auto-lider. Sam nie doszkalalem sie teoretycznie w wyzej wymienionej szkole ale jezeli szkolą tak ja do egzaminu praktycznego to serdecznie polecam. Byla to moja trzecia i ostatnia szkola (zdalem) ktora otworzyla mi oczy na nauke jazdy,wyrozumialosc,szacunek do kursanta,zorganizowany przebieg trasy szkoleniowej to tyko kilka z wielu zalet ktore zaowazylem. Pozdrowienia dla personelu-Dariusz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOLIDER Rafał Skorupa
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2021)
Prawo jazdy kat C zdane za 1 razem Kategorii C E zdane za pierwszym razem. Co tu dużo mówić po prostu ta szkoła jazdy to dobry wybór. Polecam każdemu kto szuka dobrej szkoły jazdy. Polecam Artur.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.07.2017)
Nie polecam zbyt długie trwanie kursu.
10
Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: C, D, C+E

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Gdynia?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Gdynia to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Gdynia. Do zdania kursu na prawo jazdy trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.