Prawo jazdy Gdynia

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gdynia(18)

1600 zł
1950 zł
4 Zaufane Opinie (13 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Polecam szkołę Rondo Bis .Pan Jacek Chrabąszczewski najlepszy instruktor, ze świetnym podejściem do ucznia, bardzo cierpliwy świetnie przygotował mnie do egzaminu, ktory zdałem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Polecam! W ciągu 3 tygodni Pan Tadeusz Szendlak przygotował do egzaminu rewelacyjnie, zdane za pierwszym razem. Rzetelny, konkretny, skrupulatny i profesjonalny instruktor!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2019)
Dzięki mojego instruktora zdałem .Dobry instruktorach są
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Super szkoła! Chciałabym bardzo podziękować mojemu instruktorowi Panu Marcinowi Kundzie za miłą atmosferę podczas jazd i przygotowanie mnie do egzaminu. Obsługa w biurze również bardzo miła i pomocna. Będę polecać znajomym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Gorąco polecam szkołę Rondobis! Super atmosfera, instruktorzy z powołania. Kategoria C zdana za pierwszym razem :) Będę polecać znajomym!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Rondobis CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW

ul. Kilińskiego 14A/3 81-393 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, A po A1, A po A2, A2 po A1, B, B po B1, B+E, C, C+E, C, C+E, D, T, B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 Zaufane Opinie (8 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2020)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Elcar- świetna jakość szkolenia za jeszcze lepszą cenę. Kurs ekspresowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem jak ktoś ma dużo wolnego czasu- np. urlop, wakacje. Kosztuje tyle co standard w każdej innej szkole, a robi się całość w 3 tygodnie. Instruktor bardzo miły, spokojny, nigdy na mnie nie podniósł głosu. Wszelkie niedociągnięcia kursanta są szlifowane do skutku, także efekt bardzo zadowalający. Otrzymałem wiele wskazówek dotyczących egzaminu, podczas kursu jeździłem po bardzo wymagających miejscach, dzięki czemu po kursie nie boję się już żadnej drogi. Bardzo dobrze wydanie pieniądze i spędzony czas.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Bardzo polecam instruktora Krystiana !! Uważam ze jest to instruktor z powołania, cierpliwy i potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć. Uważam ze na uczy każdego jak poprawnie zachowywać się na drodze. Dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Bardzo polecam szkołę Elcar w Gdyni. Odbyłam tam kurs kat B. Jestem zadowolona z tego jak zostałam przygotowana do egzaminów państwowych. Oba egzaminy zdałam za pierwszym razem. Ze strony szkoły spotkałam się z wyrozumiałością i elastycznością w dyspozycyjności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Szkoła godna polecenia! Instruktor Krystian -pełen profesjonalizm! Cierpliwy baaaardzo!!! przyjazna i luźna atmosfera w trakcie jazd. Jasny i zrozumiały przekaz informacji!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2019)
Podczas wykładów poznacie wszystkie przepisy na tyle dobrze, że nawet nie będziecie musieli otwierać książki. Na temat jazd nie mogę powiedzieć złego słowa. Jeździłem na trasach egzaminacyjnych, a instruktor dał mi bardzo przydatne porady odnośnie egzaminu. Ponadto był punktualny i profesjonalny. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
ELCAR- Gdyńska Szkoła Jazdy

Ul. 10 lutego 25/7 81-364 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, C+E, A2, B po B1, A+B, A po A1, A po A2, A2+B, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2020)
Bardzo dobrze i w ciekawy sposób wyjaśniona teoria oraz dobre podejście do rzeczy, które sprawiają kłopot. Polecam Pana Marka Klimczaka, który ma bardzo dobre podejście i cierpliwość. Rzecz która sprawia problem ćwiczy do momentu opanowania przez kursanta w pełni. Przed egzaminem dodaje kursantowi pewności i przypomina najważniejsze zagadnienia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Z czystym sumieniem polecam tę szkołę, nie tylko za ciekawie prowadzone zdjęcia teoretyczne, ale co najważniejsze, za niesamowitą cierpliwość instuktora Michała Cieplinskiego. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze. Dzięki profesjonalnie przekazanej wiedzy udało się zdać egzamin za pierwszym razem. Będę miło wspominać te 4 miesiące nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2020)
Z całego serca i z pełnym przekonaniem mogę polecić Akademię Prawa Jazdy i naukę jazdy u Pana Marka K. , u którego się uczyłam. Podejście Pana Marka było bardzo merytoryczne. Bardzo ceniłam na zajęciach ogrom cierpliwości. Pan Marek przećwiczył ze mną, każdy możliwy manewr po tysiąc razy. Zwracał uwagę na moje słabości, ale również informował mnie o tym, co wykonuje dobrze. To istotne do świadomej jazdy w ruchu drogowym. Ponad to, atmosfera w trakcie jazd, była zawsze bardzo przyjazna, nie generowała we mnie nigdy stresu, a raczej luz i chęć do nauki. Potrafiłam wielokrotnie powtarzać jeden i ten sam błąd, a Pan Marek miał do mnie złotą cierpliwość i skrupulatnie oraz szczegółowo tłumaczył mi co wykonuje źle i jak to poprawić. W chwilach słabości, gdy dopadł mnie stres przed egzaminem, Pan Marek podszedł do tego ze zrozumieniem i dodał mi słowa otuchy oraz zmotywował do tego, by się nie poddawać. Na egzaminie czułam się pewnie. Wiedziałam dokładnie czego egzaminator może ode mnie oczekiwać, jakie zadania może mi zadać. Na parę dni przed egzaminem, Pan Marek znalazł dla mnie czas, na dodatkowe, „przypomnieniowe” godziny jazdy. Bardzo to doceniam, choć było to na ostatnią chwilę. Egzamin udało mi się zdać przy pierwszym podejściu, uważam że jest to sukces w dużej części Pana Marka, bo gdyby nie on zwyczajnie nie byłabym tak dobrze przygotowana. Bardzo dziękuję! I jeszcze raz, z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2020)
Z czystym sumieniem polecam szkółkę jak i samego instruktora Andrzeja Elmrych! Porządne przygotowanie do egzaminu, a przy tym miła, przyjazna atmosfera. Profesjonalne podejście do kursanta, wiele razy powtarzane manewry aż do perfekcji co może potwierdzić zdany egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2020)
Polecam z całego serca Akademię Prawa Jazdy ???? zajęcia teoretyczne prowadzone były w przyjemnej atmosferze a instruktorzy którzy prowadzą zajęcia przekazują wiadomości w prosty i nieskomplikowany sposób( nie to co w książce ;p )a co za tym idzie ?Teoria zdana za 1 razem. Jeśli chodzi o instruktora z którym jeździłam to jestem bardzo zadowolona i lepiej trafić nie mogłam. Wybrałam Krzysztofa Chejmanowskiego , który jest mega profesjonalistą w tym co robi. Jego cierpliwość i zaangażowanie pozwoliło mi zdać prawko za 2 razem ( za 1 wygrał stres , niestety. ). Na jazdach zawsze była fajna atmosfera, dużo śmiechu i rozmowy o wszystkim i o niczym:) Jeśli robić prawko, to tylko i wyłącznie w Akademii :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Akademia Prawa Jazdy

Świętojańska 68/3 nad EMPiKiem - II piętro 81-393 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: B, D, B+E, C+E, C

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.09.2020)
Jeżeli chodzi o kategorie "A" to nie polecam. Najbardziej ludzka osoba jest pani w biurze, cała reszta do bani.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2020)
Piotr Z. Egzamin na kat. D zaliczony za pierwszym razem dzięki kursowi na OSK Auto Best! Najlepsza szkoła na jaką mogłem trafić :) Polecam w szczególności instruktora Pana Bogdana, który przygotował mnie do egzaminu - pełen profesjonalizm. Plac manewrowy pierwsza klasa (najlepszy w Trójmieście), wszystkie manewry są identycznie rozplanowane jak w PORD . Bardzo dobrze przećwiczone manewry na placu i wszystkie możliwe trasy egzaminacyjne na terenie Gdańska z omówieniem "pułapek" na które warto uważać. Bardzo miła i pomocna pani Marzena w biurze na którą zawsze można liczyć :). Szkoła godna polecenia. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto chce się nauczyć dobrze jeździć. Kurs upłynął w miłej atmosferze i co najważniejsze przyniósł oczekiwany efekt!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2020)
Oczywiście polecam OSK Auto Best! Najlepsza szkoła na jaką mogłem trafić :) Polecam w szczególności instruktora Pana Bogdana, który przygotował mnie do egzaminu - pełen profesjonalizm. Plac manewrowy pierwsza klasa (najlepszy w Trójmieście), wszystkie manewry są identycznie rozplanowane jak w PORD i co najważniejsze egzamin praktyczny Kat C zdany za pierwszym podejściem! Bardzo dobrze przećwiczone manewry na placu i wszystkie możliwe trasy egzaminacyjne na terenie Gdańska z omówieniem "pułapek" na które warto uważać. Bardzo miła i pomocna obsługa w biurze na którą zawsze można liczyć :). Szkoła godna polecenia. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto chce się nauczyć dobrze jeździć. Kurs upłynął w miłej atmosferze i co najważniejsze przyniósł oczekiwany efekt!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Polecam !! Egzamin kategoria B zdany za pierwszym podejściem , dzięki wspaniałej instruktorce Pani Oli :) Fajna , luźna atmosfera nie tylko podczas kursu ale również w biurze . Ceny przystępne , warunki do nauki bardzo dobre . Szczerze polecam szkołę oraz Panią Olę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2019)
07.06.2019 Egzamin kat.D zdany za pierwszym razem, wcześniej Kat.C+E zdane za pierwszym razem miła atmosfera, P.Bogdan Super instruktor, sprzęt zadbany,co najważniejsze plac manewrowy pierwsza klasa . Każdemu polecam OSK-AUTO-BEST.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OSK Auto Best Bogdan Baranowski

Wybickiego 3 lok. 1a 81-391 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2019)
Instruktor P. Piotr Ćwieląg to prawdziwa oaza spokoju, jest świetnym instruktorem, potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć i nauczyć. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, jest naprawdę godny polecenia. Ma powołanie do swojej pracy. Ogromne polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2019)
Pełen profesjonalizm. Instruktor jazdy Piotr Ć to PASJONAT tematu. Bezstresowo i z wielką cierpliwością przeprowadza przez wszystkie tematy jazdy motocyklem. Jak kurs to tylko do niego. Elastyczne godziny jazy, sprzęt jak nowy. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2019)
Bardzo dobre podejście do kursanta. Instruktora oceniam na 6+. Rozładowuje napięcie, przede wszystkim robi to z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Godziny ustawi tak, aby kursantowi pasowało, żadnych problemów. Jak na kurs to tylko do Piotrka Ć. !!! Egzamin na kat ,, A '' zdany za pierwszym Pzdro Piotr !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2018)
Super szkoła! Egzamin zdałem za pierwszym razem! Podejście mojej instruktorki, było niesamowite! Pozdrawiam Panią Darię!!! Nauka z nią była po prostu świetną zabawą kobieta robi to co kocha. (Zdjęcia też robi dobre :-) Nie tylko polecam tę szkołę, ale planuje teraz wysłać tam swoją dziewczynę... Co tu więcej pisać, polecam gorąco!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2017)
Polecam wszystkim. Wszystko zdane za pierwszym podejściem????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Euromoto. Szkoła Nauki Jazdy

ul Świętojańska 32/3 Gdynia 81-372 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Szkoła jest na jak najwyższym poziomie instruktorzy z powołania pani Alicja super instruktor serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2018)
Ciekawie prowadzone wykłady. Wyrozumiały, cierpliwy instruktor potrafiący w łatwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć najtrudniejsze manewry (polecam Pana Leszka) szkoła godna polecenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2017)
podejście szkoły jest super dbają o każdy szczegół i o każdego kursanta.Wykladowca prowadzi w ciekawy i interesujący sposób wykłady.Instruktorzy bardzo dokładnie uczą i poprawiają każdy błąd jaki zrobisz i ci go wytłumaczą.Atmosfera jest bardzo dobra.Instruktor i wykładowca P.Maciej jest z powołania bardzo dobrze uczy a P.Ala tym bardziej.Cena w porównaniu co daje szkoła jest odpowiednia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2016)
Al-Car jest najlepszą szkołą nauki jazdy,jaką można sobie wymarzyć....Pani Ala bardzo pomocna,sympatyczna...Atmosfera na wykładach teoretycznych z Panem Maćkiem wesoła ...No i przede wszystkim instruktor nauki praktycznej- Pan Wojtek - człowiek,który jest w stanie poradzić sobie nawet z "blondynką"....Cierpliwie tłumaczy(nawet po kilka razy :) ),odpowiada na pytania,wyjaśnia wszystkie wątpliwości....Robi to tak profesjonalnie,że nawet ja! zdałam za pierwszym razem :) Taka Ekipa Instruktorów sprawia,że kursant czuje się pewnie,ponieważ stawiają na JAKOŚĆ nauczania...Jest jedną z niewielu,albo i jedyną szkołą w Gdyni,w której można uczestniczyć w wykładach teorii nawet po jej zakończeniu i robią wszystko,żeby żadne pytanie kursanta nie zostało bez odpowiedzi...Dzięki takiemu nastawieniu nabrałam zdrowej pewności siebie-ponieważ zostałam nauczona! a nie "przepuszczona" po kursie...Dzięki Al-Car zdałam za pierwszym razem zarówno teorię jak i praktykę...i bardzo DZIĘKUJĘ całej Ekipie Al-Car'a za tak profesjonalne i bardzo szybkie przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2014)
super podejście do kursanta, bez stresu i złych emocji, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
Al-Car Ośrodek Szkolenie Kierowców

ul. Opata Hackiego 8-10 81-213 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2019)
Polecam, zdałam za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2016)
Instruktor z super podejściem ,cierpliwy mimo mojego strachu i lęku przed prowadzaniem samochodu potrafił mnie perfekcyjnie przeszkolić i przygotować do egzaminu.A dziś jazda samochodem jest dla mnie czystą przyjemnością.Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2013)
Jestem bardzo zadowolona z formy kształcenia jaką oferuje szkołą Awans, w cenie kursu jest szkolenie udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez ratowników medycznych. Polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7

Gniewska 21, DT CHYLONIA 81-047 Gdynia

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2019)
Super kadra ucząca... Marek Kłos, instruktor z powołania, cierpliwy, empatyczny, z wrodzonym darem do przekazywania wiedzy. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2017)
Bardzo serdecznie polecam ADJ, instruktorzy bardzo profesjonalni, miła atmosfera w biurze, elastyczne godziny jazd - od rana do wieczora i w weekendy. Jazdy z Łukaszem były czystą przyjemnością, bardzo cierpliwy i opanowany profesjonalny instruktor. Teoria z Markiem była wzbogacona o bardzo przydatne elementy praktyczne, które nie tylko pozwoliły mi zdać egzamin lecz przydadzą się do jazdy codziennej. Skorzystałem z kursu rozszerzonego do 40 godzin, dzięki niemu mogłem spokojnie rozdzielić egzamin teoretyczny od praktycznego. Po zdaniu teorii mogłem się doszkolić i mieć zapas na wypadek nie zdania w pierwszym terminie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2016)
Najlepsza szkółka prawa jazdy. Bardzo dziękuję Łukaszowi, dzięki któremu dzisiaj zdałam egzamin teoretyczny oraz część praktyczną. Dziękuję, także p. Markowi, który pokazał mi jak się poruszać na paru trasach. Dziękuję wszystkim pracownikom, za zaangażowanie. Atmosfera jest bardzo miła. Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Akademia Dobrej Jazdy

ul. Starowiejska 37/1 81-370 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2017)
Po rocznej przerwie w jazdach postanowiłam dokupić sobie godzinki w szkole jazdy PASAT w Gdyni. Kurs podstawowy zakończyłam wcześniej w innej szkole, ale nie czułam się pewnie za kierownicą i nawet nie przystąpiłam do egzaminu praktycznego. Na szczęście w PASACIE trafiłam na Pana Jerzego Domańskiego, który okazał się moim najlepszym instruktorem: cierpliwym, rzetelnym, z wielką wiedzą i umiejętnościami do nauczania każdego. Te kilka godzin jazd z p. Jerzym dały mi o wiele więcej niż pełen kurs w poprzedniej szkole. Pan Jerzy przygotował mnie do egzaminu na spokojnie i bez stresu i już za drugim podejściem udało mi się ZDAĆ. Warto dodać, że jazdy i egzamin odbyłam będąc na przełomie 8/9 mc ciąży, jak widać (z p. Jerzym) nie ma rzeczy niemożliwych. Z ręką na sercu polecam szkołę jazdy PASAT, a dla Pana Jerzego czapki z głów! Bardzo dziękuję!!! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2017)
Instruktor Jerzy Domański to skuteczny profesjonalista mocno zaangażowany w swoją pracę. Cierpliwy, opanowany, ale jednocześnie zasadniczy i sympatyczny człowiek. Bez stresu przygotował mnie do egzaminu w taki sposób, że nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Zdałam za pierwszym razem. Zapisując się na kurs w sierpniu nawet nie marzyłam, że już w październiku będę miała swoje upragnione prawo jazdy. Za naukę i wszystkie cenne rady jestem bardzo wdzięczna :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 29.03.2015)
Polecam O.S.K. PASAT! Przyjazna atmosfera, pełen profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu! Dzięki temu dużo się nauczyłam i egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem, a praktyczny za drugim. Prowadzenie samochodu stało się dla mnie czystą przyjemnością. Bardzo dziękuję panu Jurkowi Domańskiemu z O.S.K. Pasat za cenne nauki, punktualność i wesołą atmosferę podczas jazdy :) Bardzo gorąco polecam O.S.K. PASAT i instruktora pana Jurka!!!! Ola
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9

ul. Opata Hackiego 8-10 81-213 Gdynia

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2013)
Witam wszystkich bardzo Serdecznie. Chcialbym zachecic wszystkich, ktorzy nie tylko by pragneli zdac prawo jazdy ale i nauczyc sie jezdzic. Dlatego polecam wam ten Osrodek Szkoleniowy poniewaz nie znajdziecie nigdzie lepszego od Tego.Wybierajac ten Osrodek napewno sie nie zawiedziecie.Goraco polecam Jarek;)
dobry
(ocena z dnia 12.04.2012)
Zachecam wszystkich niedoszlych kierowcow do szkolenia sie w szkole auto-lider. Sam nie doszkalalem sie teoretycznie w wyzej wymienionej szkole ale jezeli szkolą tak ja do egzaminu praktycznego to serdecznie polecam. Byla to moja trzecia i ostatnia szkola (zdalem) ktora otworzyla mi oczy na nauke jazdy,wyrozumialosc,szacunek do kursanta,zorganizowany przebieg trasy szkoleniowej to tyko kilka z wielu zalet ktore zaowazylem. Pozdrowienia dla personelu-Dariusz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
10
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOLIDER Rafał Skorupa
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >