5 997

Ośrodków

142 314

Opinii

97 359

Zaufanych Opinii

4 285

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (1)

1
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2016)
Najlepszy instruktor na jakiego można trafić. Super atmosfera, powiedziałabym nawet, że rodzinna. Duża cierpliwość i profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Trasy różne, od głównych ulic po małe boczne - na których trzeba zwracać uwagę na coś zupełnie innego. Idąc do P. Jarka naprawdę można nauczyć się prawidłowo jeździć. Polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2012)
P.Jarek to super instruktor ! Cierpliwy,wyjaśni ,pokaże . Godziny pracy dopasowane do kursanta.Polecam każdemu kto się chce poprawnie nauczyć jeżdzić.Pozdrawia i poleca świeżo upieczony kierowca !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2012)
Ja jestem bardzo zadowolony z nauki instruktora (właściciela ośrodka), który uczył mnie jak poprawnie jeździć, przestrzegał na co zwracać uwagę na egzaminie i w życiu drogowym udzielając mądrych i jasnych wskazówek. Facet jest konkretny i rzeczowy, nie owija tylko mówi jak jest. Kurs ukończyłem, zdałem pozytywnie, a namiary dostałem z polecenia i jestem zadowolony! Też bardzo polecam. Kiedyś robiłem kurs w innym ośrodku i było przeciętnie.
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.01.2012)
słaby instruktor! nie wysila się zamiast uczyć na placu ucieka zostawiajac kursanta samego! po gdyni jeździ tylko tam gdzie ma sprawę do załatwienia a nie tarsa egzaminu ! ogólnie nie polecam ! POLECAM (nazwa usunięta przez administratora) DZIĘKI NIM ZDAŁAM !!!SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

ZAJDA

(0 opinii)

ul.Kwiatowa 16
84-120 Władysławowo