Prawo jazdy Władysławowo

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Władysławowo(1)

5 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 10.06.2024)
Lipa
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2016)
Najlepszy instruktor na jakiego można trafić. Super atmosfera, powiedziałabym nawet, że rodzinna. Duża cierpliwość i profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Trasy różne, od głównych ulic po małe boczne - na których trzeba zwracać uwagę na coś zupełnie innego. Idąc do P. Jarka naprawdę można nauczyć się prawidłowo jeździć. Polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2012)
P.Jarek to super instruktor ! Cierpliwy,wyjaśni ,pokaże . Godziny pracy dopasowane do kursanta.Polecam każdemu kto się chce poprawnie nauczyć jeżdzić.Pozdrawia i poleca świeżo upieczony kierowca !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2012)
Ja jestem bardzo zadowolony z nauki instruktora (właściciela ośrodka), który uczył mnie jak poprawnie jeździć, przestrzegał na co zwracać uwagę na egzaminie i w życiu drogowym udzielając mądrych i jasnych wskazówek. Facet jest konkretny i rzeczowy, nie owija tylko mówi jak jest. Kurs ukończyłem, zdałem pozytywnie, a namiary dostałem z polecenia i jestem zadowolony! Też bardzo polecam. Kiedyś robiłem kurs w innym ośrodku i było przeciętnie.
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.01.2012)
słaby instruktor! nie wysila się zamiast uczyć na placu ucieka zostawiajac kursanta samego! po gdyni jeździ tylko tam gdzie ma sprawę do załatwienia a nie tarsa egzaminu ! ogólnie nie polecam ! POLECAM (nazwa usunięta przez administratora) DZIĘKI NIM ZDAŁAM !!!
1

Brzozowa 11 84-120 Władysławowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

ZAJDA

(0 opinii)

ul. Kwiatowa 16
84-120 Władysławowo

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Władysławowo?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Władysławowo to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Władysławowo. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.