6 026

Ośrodków

149 238

Opinii

103 625

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (3)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Edyta Wojtkowska

(7 opinii)

Drzymały 4 Wojtkowska Edyta
82-100 Nowy Dwór Gdański

bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2016)
zdałem za pierwszym razem POLECAM!!! Miła atmosfera i obsługa
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2013)
Bardzo dobra szkoła. Zajęcia teoretyczne na wysokim poziomie . Szkolenie praktyczne z Panem Mirosławem Raczkowski wspominam bardzo dobrze . Chociaż teorie zdałem dopiero za czwartym razem , ale to przez swoje lenistwo . Praktyczny za pierwszym .
dobry
(ocena z dnia 07.10.2013)
Polecam ta szkole, mialam do czynienia z inna szkola jazdy i widze duza roznice. Przede wszystkim swietny wykladowca pan Krzysztof,duzo daly mi jego wyklady wie jak przekazac wiedze i doświadczenie! Bardzo mila i pomocna pani Edyta, swietne materialy szkoleniowe, mam maly zal do pana Miroslawa Raczkowskiego który miał mało cierpliwości i potrafil powyzywac co dodatkowo mnie stresowalo, chciał zebym wszystko umiala bez jego nauki,byl nie cierpliwy. Także jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z kierownica polecam pana Tadeusza,ma zdecydowanie więcej cierpliwości. Niestety za pierwszym razem oblałam z głupoty tzn nie wlaczylam swiatel na placu manewrowym,wiedzialam o tym z teorii jednak pan Raczkowski pozwalal mi tylko na wlaczanie swiatel wyjezdzajac na miasto i nie miałam tego w nawyku. Gdyby nie instruktor bez cierpliwości dałabym szkole najwyzsza ocene. Również cena za kurs jest nie wygorowana jak to w innych szkołach bywa,doplacilam tylko za plyte 25 zl,ksiazka wliczona w cene,a plyte naprawdę warto kupic,teoria zdana za pierwszym razem dzięki niej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2013)
Wystawiam bardzo dobrą opinie nie tylko dla samego Ośrodka Szkolenia,ale również dla samych instruktorów dla Pana Krzysztofa Karczewskiego konkretnego wykładowcę egzamin teoretyczny macie zdany za pierwszym razem dla pana Mirosława Raczkowskiego mojego instruktora,szkolenie przez tego pana spowoduje w 100% zdanie egzaminu praktycznego także za pierwszym razem no i oczywiście dla samej pani Edyty Wojtkowskiej dzięki tej pani się zapisałem bardzo miła i sympatyczna pani,ogólnie polecam wszystkich i zachęcam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2013)
Bardzo dobra szkoła. Profesjonalne podejście. Mili pracownicy. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek szkolenia kierowców EMIL

(4 opinie)

ul. Drzymały 3
82-100 Nowy Dwór Gdański

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2014)
Bardzo dobrze wspominam tą szkołę, instruktor zwracał mi często uwagi, nie przysypiał podczas jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2014)
Witam intruktor bardzo dobrze tlumaczy i na zajeciach teoretycznych jak i praktycznych. bardzo dobrze wspominam te nauki z których duzo przydatnych w życiu rzeczy sie dowiedzialam, nauczylam. polecam ten ośrodek szkolenia kiedrowców "Emil"
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2012)
Bardzo dobra nauka jazdy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2011)
Jak najbardziej pozytywna opinia dla tej szkoły. Na szkoleniu teoretycznym, przekazano wystarczająco dużo informacji, Natomiast instruktor zwraca uwagę na wszystkie błędy, nie głaszcze po głowie, wymaga od samego początku. Uważam , że jest to super podejście do kursanta, aby co kolwiek zrozumieć. Jak najbardziej polecam tą szkołę !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców OSP

(0 opinii)

ul.Drzymały-4
82-100 Nowy Dwór Gdański

Oferta szkół w okolicy

1

(0 opinii)

UL. KOPERNIKA 46
82-230 Nowy Staw

13

(0 opinii)

Browarna 86
82-300 Elbląg

7
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.07.2015)
Gladius z brakiem bieżnika na tylej oponie, instruktor zostawiający kursanta samego na placu i znikający gdzieś, inni instruktorzy uczący na c+e pomagali kursantowi z a, bo zauważyli złe ustawienie słupków
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2014)
Co tu dużo mówić bardzo mili instruktorzy, z bardzo dobrym podejściem i doświadczeniem. Bardzo podobało mi się to że nie było problemu z dojazdem po osoby w wyznaczone przez nich miejsce. Moje ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2012)
Robiłem w tym roku kat A i B łącznie. Cena jest bardzo bobra, zaplecze również nie pozostawia niczego do życzenia samochody takie jak w WORD-zie, instruktorzy kompetentni, potrafią nauczyć jeździć każdego a przy tym są mili i. Z Panią sekretarką da się załatwić wszystko co tylko chcecie "w ramach nauki oczywiście"(dojazd po osoby w wyznaczone przez nich miejsce w Elblągu i okolicy) bardzo dobrzy wykładowcy którzy na prawdę znają się na swoim fachu. wszelkie zmiany lub odwołanie jazdy jest dostatecznie szybko zgłaszane;) ja zdałem oba egzaminy za 1 razem a podkreślam że nigdy wcześniej nie prowadziłem samochodu jak i motocykla. moje ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne;D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia kierowców "IZA"

(0 opinii)

Juliusza Słowackiego 9 m. 48
77-400 Złotów

2
EFEKT OSK

(21 opinii)

Pocztowa 2
82-300 Elbląg

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2019)
Szkoła rewelacyjna. Indywidualne podejscie do kursanta. Miła i przyjemna atmosfera podczas jazd, nauka przebiega bezstresowo, na wesoło i profesjonalnie. Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu państwowego. ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM. Ewelina
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2019)
Wspaniali instruktorzy, bardzo przyjemna atmosfera i indywidualne podejście do kursantów. Dzięki OSK EFEKT egzamin na prawo jazdy to była czysta formalność. Specjalne podziękowania dla P.Marka, P.Joli i P.Żanety za cierpliwość, miłe rozmowy i duuużo śmiechu. Mam wspaniałe wspomnienia z kursu. Godziny zawsze można dopasować pod siebie(P.Jola jest niezawodna w tym) Dzięki tej szkole jazda samochodem to czysta przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2019)
Trafiłem do OSK EFEKT z przekonaniem, że nie mam predyspozycji do kierowania pojazdami. Brak podzielności uwagi, łatwe rozpraszanie, umysł humanistyczno-przyrodniczy , po 40-stce... Jeździłem ze wszystkimi instruktorami i instruktorkami , bo w różnych godz. miałem czas, ale od każdego mogłem się czegoś kolejnego nauczyć . I choć przyswajanie nie przebiegało u mnie błyskawicznie, to ich wytrwałość, cierpliwość i wyrozumiałość, pomogły mi bardzo w pokonaniu obaw, a stopniowe postępy coraz bardziej motywowały i pozwoliły na czerpanie przyjemności z kolejnych jazd. Ekipa okazując empatię, stara się niwelować naturalne napięcie w trakcie jazdy, przez żarty i optymizm, jednocześnie nie tracąc nic ze skupienia i opanowania . Można pośmiać się z kolejnych, tych samych błędów(wszyscy mamy lepsze i gorsze dni) , wyciągając wnioski, ale też cieszyć się wspólnie z rozwoju. Rozumieją, że metodyka przekazywania wiedzy i umiejętności powinna mieć charakter indywidualny i tak podchodzą do każdego kursanta. Mogłem obserwować jak potrafią dotrzeć, zarówno do bardzo młodych osób, jak i do dojrzałych. Uwzględniają etap w życiu, możliwości i uwarunkowania i to jeden ze wskaźników ich profesjonalizmu. Moja znajoma przymierza się do kursu i zachęcałem ją do wybrania EFEKTU. Właśnie wczoraj, dzięki BOGU i pracy ekipy zdałem egzamin państwowy..! Dlatego serdecznie dziękuję całemu zespołowi i każdemu z osobna. Żanetta, Marek,Jola, Mariusz i Kasia bardzo doceniam wasze wysiłki, życzę Wam dalszego rozwoju i masy radości z EFEKTÓW Waszej pracy.! Pozdrawiam! Adam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2019)
Podejście do kursanta na najwyższym poziomie, instruktorzy najlepsi pod słońcem... co tu dużo pisać po prostu najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2019)
Bezstresowa nauka, miła atmosfera, pomocni instruktorzy. Polecam wszystkim.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem