Prawo jazdy Gdańsk

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gdańsku(50)

1550 zł
4600 zł
3 Zaufane Opinie (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
W goauto zrobiłam kurs szybko i w dobrej atmosferze. Teoria była przedstawiona przez pana Wojtka Kiełbasę w ciekawy sposób. Jazdy prowadzone ciekawie i pouczające. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie, elastyczność, profesjonalizm. Minusów brak. Wszystkim zastanawiającym się serdecznie polecam szkołę goauto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2019)
Dwa razy nie udało mi się zdać egzaminu na Śląsku. Po przeprowadzce na Pomorze stwierdziłam, ze spróbuje tutaj. Pan Wojtek swietnie przygotował mnie do jazdy po Gdańsku. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, udziela przydatnych porad. Dzięku kilku godzinom jazd udało mi się zdać w nowym mieście za pierwszym podejściem. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, lepiej trafić nie mogłam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2019)
Sredecznie polecam szkołę GoAuto, a w szczególności Pana Wojtka. Bardzo spokojny i cierpliwy, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, a na dodatek po zakończonej teorii można było śmiało się kontaktować w razie jakichkolwiek pytań. W trakcie zajęć było przekazanych wiele cennych uwag, dzięki czemu egzamin teoretyczny udało się zdać za pierwszym razem. Przesympatyczna instruktorka, pani Ola. Jazda z Panią to czysta przyjemność. Podczas zajęć praktycznych wszystko cierpliwie tłumaczone. Brak problemów z terminami na kolejne godziny jazd. Pierwsza instruktorka, która pozytywnie mnie nastawiła, dzięki czemu uwierzyłam w siebie. Atmosfera bardzo luźna. Zdecydowanie dobrze spędzony czas. Z całego serduszka polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalne podejście do kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2019)
Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu w miłej i swobodnej atmosferze. Pan Wojciech i Pan Piotr posiadaja bardzo obszerną wiedzę i doświadczenie, chętnie udzielają wskazówek a przede wszystkim chcą aby nie tylko zdać egzamin, ale także czuć się pewnie za kierownicą już na zawsze! Zdałam za pierwszym razem! Polecam z pełną odpowiedzialnością!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2019)
Bardzo dobra szkoła. Teoria bardzo przyjemna fajnie się słucha pana Wojtka. Instruktorzy też bardzo dobrze uczą jeździć samochodem i dobrze przygotują do egzaminów. Polecam tą szkołę jazdy. Pozdrawiam całe GO AUTO :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1
go!auto

al. Grunwaldzka 99/101 80-244 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-06-02

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 Zaufana Opinia (9 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2020)
Polecam z całego serca, zdałam za 1 razem a to tylko i wyłącznie dzięki instruktorowi Maciejowi. Wszystkie godziny wyjeżdżone z nim co musiało skutkować wynikiem pozytywnym. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wiedza w pełni przekazana. Miła atmosfera, zero stresów. Cała szkołę oceniam na 5+.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2020)
Polecam. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze i bez problemu. Naprawdę mam bardzo miłe i ciepłe wspomnienia. Jak ktoś szuka dobrej szkoły fachowców i prawdziwych nauczycieli to tylko tutaj. Ania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2019)
Przyszłam do SPEEDa z innej szkoły jazdy. No cóż efekt jest taki, że tu mnie nauczyli a tam niestety nie. No trafiłam na takich instruktorów i instruktorki, że lepiej chyba nigdzie nie ma, a kto jak kto, ja mam porównanie. Jakie zalety mogę podać: umawianie dodatków przez biuro, każdy mój wolny termin był zabukowany na jazdy - KAŻDY. Taki duży ośrodek ma tak, że jak jest do dyspozycji 16-stu instruktorów to nie było problemu mi kogoś dać, w mojej wcześniejszej szkole chciałam wziąć dodatki przed egzaminem wewnętrznym i nie mogłam bo instruktor się rozchorował... i nie było komu ze mną jeździć, a czas leciał a ja zapominałam to i owo... Jestem też zachwycona podejściem, bezproblemowością, tutaj wszystko się odbywało jakoś normalnie, jestem w szoku że tak może być!!! No i najważniejsze, jeździłam po takich miejscach, w których wcześniej nigdy nie byłam, a okazało się, że to również trasy egzaminacyjne, efekt skorzystania ze Speed był taki, że zdałam za pierwszym razem, bo może wykupiłam dużo dodatków, ale nie miałam dużego stresu w PORDZIE i jechałam pewnie i czuję się teraz pewnie, a o to mi chodziło, więc wystawiam tej szkole 6+, bo zasłużyli. POLECAM!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2019)
Do szkoły trafiłem za namową przyjaciół i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć . Już po pierwszym kontakcie z biurem wiedziałem, że będzie dobrze. Część teoretyczna przeprowadzona super, na lepszych wykładach nie byłem. Część praktyczna przeprowadzona przez instruktorów na 100% zaangażowanych, rzetelnych, fachowych , widać że im zależy. Jazdy umawiane przez biuro - genialne rozwiązanie, mogłem dzwonić nawet do 21;00, po pierwszym telefonie zostałem umówiony odrazu na 8 spotkań czyli 16 h. - drugi telefon i zabukowane miałem do końca, resztę. Jeździłem po 2 godziny na jednym spotkaniu, bo spotkanie nie trwa 1 a 2 godz., pare razy w tygodniu. Egzaminy państwowe: teoria i jazda zdane za pierwszym razem. POLECAM, SPEED szkoła godna skorzystania.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.12.2019)
Najlepsza szkoła! Polecam wszystkim ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK Speed

ul. Gnilna 2, 1 piętro ul. Legionów 7 , sala nr 3, 80-847 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców Poldek

ul. Pilotów 3 (DK Młyniec) p. 10 80-460 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2020)
Polecam Pana Artura. Jestem osobą niepełnosprawną a zdałam za 1 razem. Mega podejście i pasja
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców

Pałac Młodzieży, Ogarna 56 88-826 Gdańsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, A2, AM, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2020)
Jak najbardziej mogę polecić tę szkołę. Możliwość uczenia się teorii w domu poprzez e-learning jest niesamowitą oszczędnością czasu. Na rekomendacje zasługuje również instruktor Sebastian, który w fachowy i konkretny sposób uczył mnie do egzaminu, oraz do tego by jak najlepiej radzić sobie na drodze po egzaminie :). Same jazdy mijały mi bardzo szybko dzięki luźnej atmosferze, a to się ceni. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
Świetna szkoła nauki jazdy. Polecam bardzo serdecznie. Jazdy miałem z Panią Edytą, która bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu, który zdałem za pierwszym razem. Jazdy z panią Edytą to była sama przyjemność. Bardzo miła i kontaktowa osoba. Łatwy kontakt i bardzo sprawne przeprowadzenie całego kursu.????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Serdecznie polecam wszystkim ten jakże profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców. Właśnie wróciłem do domu po zdaniu egzaminu kat. C+E, za pierwszym podejściem, tak samo jak przy kat C, którą również zdawałem z tym ośrodku. OSK Vektra zapewnia sprawny, zadbany i nowoczesny sprzęt do nauki oraz elastyczne godziny jazdy. Personalnie chciałbym podziękować Panu Instruktorowi Szymonowi Kiedrowskiemu za zaangażowanie, profesjonalizm i aktywne przekazywane wiedzy kursantowi w postaci trafnych wskazówek i porad dotyczących techniki jazdy. Po kursie na kat. C, było dla mnie oczywistym, że na kat. C+E również będę szkolił się u Pana Szymona, który swoją drogą wygrał Plebiscyt Dziennika Bałtyckiego na Instruktora Jazdy Roku 2019 ! Moje gratulacje i podziękowania za świetne szkolenie! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Kurs na kat. C przebiegł sprawnie. Egzamin zdany za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Instruktor Szymon jest w stanie wytłumaczyć wszystko w zrozumiały sposób. Nauka i możliwość zdawania egzaminu na nowym MANie to czysta przyjemność. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2019)
Gorąco polecam OSK Vektra! A w szczególności Pani Edytę, która bardzo profesjonalnie i z doświadczeniem oraz poczuciem humoru przekazywała mi niezbędną wiedzę! Egzamin zdany za pierwszym razem! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
VEKTRA Ośrodek Szkolenia Kierowców

Piramowicza 1/2, Conradinum 80-218 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2019)
Wybrałem tę szkołę ze względu na jej miejsce w TOP3 szkół z najlepszą zdawalnością w Gdańsku i nie zawiodłem się. Zdałem wczoraj za pierwszym podejściem zarówno teorię jak i praktykę. OSK Herkules ma wspaniałych instruktorów (pozdrowienia szczególnie dla Łukasza, z którym najwięcej jeździłem), oferuje dużą elastyczność w umawianiu godzin jazdy, konkurencyjną cenę i super właściciela - Pana Tomka, który wszystko ze sobą spina. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2019)
Egzaminy zdane dzisiaj za 1 razem! Trafiłam do Herkulesa, dzięki mojej koleżance, która się zapisała parę tygodni przede mną. Atmosfera na wykładach bardzo sympatyczna, treściwe przekazanie wiedzy bez zanudzania pomimo 3,5h wykładów. Bardzo miło wspominam wszystkie wykłady oraz Pana Darka. Sympatyczna atmosfera i świetne podejście instruktorów sprawiały, że znikał stres, który zawsze mi towarzyszył w oczekiwaniu na jazdy. Pan Tomek bardzo cierpliwy i sympatyczny człowiek, umie przekazać wiedzę, a w razie konieczności nawet rozrysować wszystko na kartce. Dzięki Niemu nabrałam pewności za kierownicą. Pomimo jeżdżenie z 4 instruktorami mogłam się zawsze czegoś innego nauczyć. Z Kornelem luźna atmosfera pomaga w pokonaniu stresu, a Krzysztof zwraca uwagę na szczegóły, dzięki czemu o niczym nie zapominam. Lepszej szkoły nie mogłam wybrać, przygotowanie 100% do egzaminu. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Najlepsza szkoła jazdy, miałam przygodę z innym OSK i dopiero po 5 latach wróciłam do kursu. Idąc na kurs nie do końca wierzyłam, czy nadaję się na kierowcę, jednak OSK Herkules pomaga w nabraniu pewności we własne umiejętności. I teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem. Jeździłam z trzema instruktorami i mimo że są zupełnie różni, zawsze panowała miła atmosfera. Pan Tomek jest baaardzo cierpliwy, widać że lubi to co robi. Stara się wszystko dokładnie tłumaczyć i rozrysowywać. Umie motywować do jazdy. Kornel umie rozluźnić atmosferę, dzięki czemu stres, który zawsze towarzyszył mi na początku jazd znikał. Krzysiek zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, dzięki temu wiadomo co trzeba jeszcze poprawić. Naprawdę bardzo profesjonalna kadra. Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK Herkules

Jana Heweliusza 11/13 80-890 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Swietni ludzie !! Super przekazywanie wiedzy. Zdane za 1 razem !!! Najlepsi !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2019)
Bardzo pozytywnie. Pozdrawiam instruktora Kamila, z którym w ostatnią sobotę jeździłem 2 godzinki. Świetny instruktor, tłumaczy, pokazuje, bardzo spokojny i opanowany, właściwy gość na właściwym miejscu. Chciałem poznać trochę auto bo kurs robiłem w 2002 r. (jeszcze na punciaku) no i też podszlifować samą jazdę. Było super, w tym tygodniu chcę zdać wreszcie egzamin praktyczny i po tych 2 godzinkach czuję się znacznie pewniej. Jeszcze raz pozdrawiam. Arek ze starego Chełmu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
Szkoła jazdy godna polecenia, nawet z najbardziej opornych osób zrobią kierowce. Polecam instruktora Bartka, bardzo wymagający ale tylko na plus, przygotuje kursanta solidnie nie tylko do zdania egzaminu ale i do poprawnej, dobrej jazdy w życiu prywatnym. Egzamin zdałem za drugim razem, pierwszą próbę nie zaliczyłem na wzniesieniu,( ze stresu zgasł mi silnik) drugie podejście beż najmniejszych problemów, jazda w ruchu drogowym była tylko formalnością polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
OSK Piąty Bieg

ul. Chałubińskiego 13 80-807 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2019)
Polecam Asa z całego serca! Ogromne podziękowania dla Pana Mirka Grzegorczyka, który był moim instruktorem. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm, wsparcie i cierpliwość. Dzięki niemu nauczyłam się nie tylko tego jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak zachowywać się na drodze, aby jeździć bezpiecznie. Dzięki p. Mirkowi zdałam dziś praktykę ZA PIERWSZYM RAZEM bez większego stresu i problemów, bo wiedziałam jak dobrze zostałam przygotowana! Należą się również podziękowania dla p. Staszka u którego miałam teorię. Wykłady były prowadzone w sposób jasny, różnorodny i ciekawy. Dzięki czemu teorię również zdałam bez problemu za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2019)
Kurs na prawo jazdy robiłem w 2013 roku. Wyklady byly na wysokim poziomie. Lekcje jazdy byly na prawde na wysokim poziomie. Instruktor uczył jak zdac ale co wazniejsze uczyl jak jezdzic w przyszlosci. Zdalem za pierwszym razem. Jak jest obecnie tego nie wiem ale mam nadzieje ze szkola nadal zatrudnia dobrych instruktorow.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
As. Ośrodek szkolenia kierowców.

Kartuska 128TOPOLOWA 7, 80-136 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2019)
Super! Polecam tą szkołę każdemu. Ludzie z pasją i zaangażowaniem tam szkolą. Zaufaj instruktorowi, on wie co robi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2019)
polecam wszystkim którzy szukają dobrej szkoły. Instruktorzy z pasją i zamiłowaniem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
GRAND PRIX

Al. Rzeczypospolitej 8 80-369 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2020)
Polecam! Szkoła godna uwagi. Kategoria A zdana bezstresowo za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
OSK EXPERT

Gdańsk Morena / Suchanino, ul. Sobieskiego 90 80-001 Gdańsk

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >