Prawo jazdy Reda

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Redzie(3)

10 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 29.04.2024)
Miałam wielką nieprzyjemność jazd z Panem Dariuszem, ewidentnie od początku odczuwałam, że coś jest nie tak na tych jazdach. Rozmowy po pół godziny zanim wyjedziemy z placu, na pierwszej jeździe mówienie, że Pan Dariusz widzi komu nie wystarcza 30h jazd i kto powinien dokupić (zabrzmiało to bardzo personalnie, mimo że pierwszy raz wsiadłam do samochodu) ale potem zaczęła się jedna wielka tragedia, uważam że Pan Dariusz nie miał od początku do mnie cierpliwości i nie dał mi nawet szansy, krzyki na każdych jazdach na mnie to była już normalka. Wypytywanie mnie co mówię rodzicom po jazdach (nie szło mi ruszanie) i mówienie że to tylko moja wina a ja „zrzucam wine na instruktora i pewnie tak opowiadam rodzicom”, (Pan Dariusz sam sobie to wyspekulował niewiadomo skąd, poza tym nie powinno go to w żadnym stopniu interesować, to bardzo nieprofesjonalne) doprowadzenie mnie do płaczu na każdej z 8h które tam spędziłam. Zdarzyły się też teksty „NO RYCZ NO RYCZ” więcej już nie wytrzymałam i zmieniłam szkołę jazdy gdzie tymbardziej zauważyłam, że coś było nie tak z instruktorem który został mi przydzielony, bo jakoś nikt na mnie już nie krzyczał, nie wymagał abym wszystko wiedziała po tylko 8 GODZINACH jazd. Każde moje pytanie do Pana Dariusza konczylo się krzykiem, jak mogę pytać o taką rzecz. Była też sytuacja, która przeświadczyła mnie w tym że muszę jak najszybciej stamtąd uciekać, gdzie Pana Dariusza bardzo zdenerwowało że za wolno jeżdżę, więc zaczął krzyczeć że mam przyspieszyć, zabrał kierownicę (jechaliśmy na 30) dużo ponad ograniczeniem. Wydawało mi się, że instruktorzy powinni raczej pilnować prędkości, a nie kazać mi przyspieszać na ograniczeniu, gdzie jeszcze nie czułam się tak dobrze za kierownicą. Dodam że z 8h przejeździłam może 4h bo Pan Dariusz bardzo dużo rozmawiał na tematy moim zdaniem zbędne, typu że jak dostaniemy mandat na jazdach to idzie on na moje konto. rozumiem, dodać taką „ciekawostkę” ale nie rozwodzić się na tym 30min, 30min za które zapłaciłam zapisując się na kurs.Bardzo nie polecam, zmarnowane pieniądze bo i tak wszystkiego musiałam się uczyć od nowa. Omal Pan Dariusz nie spowodował, że chciałam się poddać z prawem jazdy ale na szczęście zmieniłam tą szkołę:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2024)
Serdecznie polecam. Kurs przeprowadzony na najwyższym poziomie. Bardzo polecam Pana Henryka. Jest to człowiek z ogromną wiedzą, którą przekazuje z świetny sposób. Świetna szkoła jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Serdecznie polecam ośrodek i instruktorów w szczególności Pana Michała Mankiewicza, super podejście do kursanta i przekazanie wiedzy w przejrzysty sposób- egzaminy zdane za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2021)
Barbara.Skoczke Po nieudanym egzaminie trafiłam do Waszego Ośrodka. Polecam w 100%. Dziękuję Panu Henrykowi. Jest Pan świetnym instruktorem przy Panu nauczyłam się bardzo dużo i dzięki temu zdałam egzamin. Pan Henryk ma dużą wiedzę i anielską cierpliwość. Polecam z całego serca!
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2019)
Przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
JANKAR

Jana Brzechwy 1A 84-240 Reda

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, D+E, C, C+E, B po B1, D po B, D po C, T

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2021)
Gorąco polecam instruktora Macieja Sancewicz. Mega pozytywny człowiek ,świetnie uczy ,super tłumaczy ,jazdy przebiegły bez stresu i nerwów. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2017)
Najlepsza szkoła na Pomorzu ! Polecam w 100% ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2016)
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły, miła i pomocna obsługa, a Pan Krzysztof to świetny i bardzo cierpliwy instruktor. :) Naprawdę Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2014)
Witam wszystkich kursantów, serdecznie polecam Ośrodek szkolenia kierowców Rondo , obsługa bardzo miła i kompetentna. Pan Krzysztof Lisiecki rzetelnie przygotował mnie do zdania egzaminu. Egzamin zdałam za 1 razem !! Serdecznie Polecam Wszystkim !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2014)
Polecam szkołę Rondo ponieważ jestem zadowolony z usług oferowanych przez ten ośrodek. Skorzystałem z ich oferty już po raz drugi. Instruktor Artur bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu za co jestem wdzięczny. Zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam !! Na kurs po kolejną kategorię na pewno wybiorę się do tego ośrodka szkolenia kierowców.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Rondo. Ośrodek szkolenia kierowców.
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

3

ul. Gdańska 43 84-240 Reda

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

INTER-MOT

(0 opinii)

Miodowa 11
84-240 Reda

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Reda?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Reda to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Reda. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.