5 988

Ośrodków

140 675

Opinii

95 919

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (8)

1
Rondobis CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW

(3 opinie w tym 1 zaufana )

Hallera 2
84-100 Puck

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2017)
EGZAMIN NA KAT.C ORAZ CE ZDANY ZA PIERWSZYM RAZEM. NAJLEPSI INSTRUKTORZY. DZIĘKUJE I POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2016)
Znakomita szkoła :) profesjonalne podejście do nauki :) Polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2016)
RONDOBIS jest najlepsze! Prawo jazdy kat.C zdane za pierwszym razem a to dzięki tak super ekipie. Dziękuje i pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
2

(6 opinii)

kmdr. E. Szystowskiego 1
84-100 Puck

bardzo słaby
(ocena z dnia 29.06.2017)
Na kurs zapisałem się w październiku 2016 i już wyjeździłem 18 godzin!!!! Chyba idę na rekord w tym ośrodku, słyszałem że ktoś robił tam prawko pół roku, u mnie ten termin dawno minął.Pewnie będę złotym medalistą.Problemem jest nawet zapisanie kursanta na egzamin i jeszcze tylko wspomnę że na najdalszej jeździe byłem aż w Połczynie. Pozdrawiam przyszłych kursantów.
dobry
(ocena z dnia 07.12.2016)
Myślę, trochę tu wyolbrzymiają moi przedmówcy. Ja na drugiej jeździe byłem w Gdyni i o dziwo żadnych prywatnych spraw w czasie całego kursu P. Hallmann nie załatwiał. Może trochę nerwowo było ale to moje odczucie. Samochody w ogòlnie względnym stanie chyba że ktoś nie wie jak biegi powinno się wrzucać to zawsze będzie miał problem. Zdałem za pierwszym razem choć ciśnienie było i myślałem że polegnę. Ogòlnie może być.
bardzo słaby
(ocena z dnia 29.03.2016)
Daję tą 1 gwiazdkę tylko dlatego, że nie można dać 0. Pod ŻADNYM!, ale to żadnym pozorem nie idźcie do tej szkoły jazdy. Przede wszystkim punktualność to dla Pana [...] sprawa obca, nie raz zdarzało się, że czekałem 2h na jazdy i się nie doczekałem.. Kolejna sprawa to to że jazdę po Gdyni miałem może 4 razy a pierwszy wypad do Gdyni był po 20h, co jest śmieszne... Dodatkowo załatwianie prywatnych spraw w czasie jazd. Na każdej jeździe jechałem do Hurtowni,[...]... ta szkoła to jest PORAŻKA!. NIGDY, ale to prze NIGDY, nie idźcie do tej szkoły, bo będziecie 1 kurs robić bardzo długo min 4 miesiące, ja akurat robiłem jakieś 6 miesięcy.. Pragnę zaznaczyć również, że zaznaczyłem "Nie zdawałem jeszcze" ponieważ gdybym zaznaczył że zdałem za 3 razem to bym skłamał, ponieważ wykupiłem dodatkowe jazdy (6h) i nauczyłem się więcej niż przez te 30 w "OSK Hallmann"
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.01.2016)
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych. Od razu z góry przepraszam za tą jedną gwiazdkę ale w rzeczywistoci nie powinienem nawet zaznaczyć tej jednej , no ale niestety trzeba . [...], wydałem 2 tys złotych po to aby zapisano mnie na egzamin. ZERO ZAINTERESOWANIA ZE STRONY INSTRUKTORA, UMAWIA SIĘ NA POSZCZEGÓLNE DNI GDZIE 5 MINUT WCZESNIEJ POTRAFI ZADZWONIC I POWIEDZIEC BEZ ZADNEJ PRZYCZYNY ZE JAZDY SA ODWOŁANE. JAKO KURSANT MÓWIĘ SZCZERZE I OTWARCIE - PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ŻADNE , ZERO JAKIEJKOLWIEK WIEDZY , SAMOCHÓD KAT.C - ZŁOM (WIEM ZDĄRZYŁEM Z 30 GODZIN WYJECHAĆ DWIE, DODAM TRASA ODYWAŁA SIĘ PO PUCKU).[...] ! NIE POLECAM NIKOMU , POD ŻADNYM POZOREM !!!!! [...]!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 16.03.2015)
Na kat C. totalna tragedia pan [...] daje tylko kluczyki do ciężarówki a dalej radź sobie sam. Jeździ się tylko po placu totalna żenada.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Elka. Szkoła nauki jazdy.

(1 opinia)

Lipowa 3a
84-100 Puck

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2015)
Instruktor wykazywał się chęcią pomocy w trudnościach, których nie opanowałam w poprzedniej szkole jazdy . Bardzo zachęcam osoby , które maja trudności w zdaniu egzaminu do skorzystania z nauki jazdy Pana Szymańskiego .SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Liga Obrony Kraju LOK OSK

(0 opinii)

pl. Wolności 29
84-100 PuckSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

7

(0 opinii)

UL.WEJHEROWSKA
84-100 PuckSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA