Prawo jazdy Pruszcz Gdański

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Pruszcz Gdański(3)

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2023)
Wykupiłam jazdy z Panem Cezarym przed egzaminem. Kurs robiłam w innej szkole {czego żałuję}. Gorąco polecam zarówno szkołę RYDWAN jazdy jak i samego instruktora pana Cezarego . Cierpliwy , wyrozumiały z indywidualnym i profesjonalnym podejściem do kierowcy. Po kilku godzinach jazdy nabrałam większej pewności siebie i zmniejszył mi się poziom stresu przed egzaminem. Jazda z panem Cezarym była miła w wesołej atmosferze co spowodowało, że przebiegła gładko i bezproblemowo. Mam nadzieję, że egzamin przebiegnie równie dobrze. Gorąco polecam . Dorota
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2023)
Gdybym miała zapisać się na kurs prawa jazdy ponownie, to tylko tutaj i tylko i wyłącznie jeszcze raz do Pana DARKA! Najlepszy instruktor jakiego można sobie życzyć, jeśli jest się zestresowanym i niepewnym własnych umiejętności przyszłym kierowcą ???? Niesamowicie wyrozumiały, inteligentny i cierpliwy. Bacznie obserwuje kursanta i na tej podstawie dobiera indywidualny sposób prowadzenia nauk ???? Uczy myślenia, nie uczy jazdy na pamięć. Po kursie z Nim zdałam za pierwszym razem i naprawdę bardzo polubiłam prowadzenie auta, a byłam pewna że się do tego nie nadaję ???? Dodaje pewności siebie, nie ocenia, nie stresuje, po prostu genialnie uczy. Zdecydowanie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Życzę wszystkim przyszłym kursantom, żeby ich nauka jazdy była taką samą świetną przygodą, jaką była dla mnie ???? Ewelina ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2022)
Tak, ta szkoła wyprowadziła mnie na ludzi, oswoiłem się z samochodem, nauczyłem cierpliwości, co w końcu zrobiło ze mnie kierowcę (póki co miernego, ale mam nadzieje że praktyka zrobi swoje) I ja także polecam pana Janusza za pokłady cierpliwości i zaangażowanie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2021)
Tylko w ciągu 4h przed samym egzaminem państwowym instruktor zdołał mi tyle wytłumaczyć i podpowiedzieć co nie udało się w ciągu całego kursu w innej szkole(2 podejścia nieudane) było to dość dawno ale jak dobrze pamiętam to był Pan Leszek nie wiem czy nadal tu uczy ale jestem mu bardzo wdzięczna bo dzięki niemu odrazu zdałam egzamin i już 3 lata jeżdżę (a mój instruktor twierdził ze się nie nadaje i on nie wie co robię za kierownicą) i każdemu z całego serca polecam naukę tutaj
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Z całego serca polecam instruktora Pana Cezarego po 10 latach blokady i strachu przed egzaminem on nauczył mnie wszystkiego w kilka lekcji i zdane prawko.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

Wojska Polskiego 4 83-000 Pruszcz Gdański

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2024)
Widać po negatywnych komentarzach, że chyba ktoś ma ze sobą problem i musi się o nim dowiedzieć cały świat ????‍♀️. Dla mnie jazda z instruktorami osk Kłys to czysta przyjemność. Zero presji, a przekazana wiedza jest na najwyższym poziomie ????. Ps. Nie ma żadnych ukrytych kosztów bo wszystko jest powiedziane od razu na pierwszym spotkaniu. Dlatego jeśli ktoś jest Januszem to dla niego zawsze będzie drogo. Pozdrawiam państwa Serdecznie ????.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2024)
Bardzo Dobra szkola !!! Jak pan pisze poniższej wulgaryzmy i brak kultury telefony to wszystko nie prawda ! Nie dawno ukończyłam osobiście kurs na prawa jazdy kategorii B u Katarzyny Kłys zdane za pierwszym razem . Kasia i pan Jerzy bardzo dokładnie przykładają się do tego aby wyszkolić i nauczyć kursanta. Zanim ktoś wstawi głupoty na ich temat niech się dobrze zastanowi. Pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.03.2024)
Zdecydowanie nie polecam tej szkoły jazdy instruktorzy są bardziej zajęci zabawą telefonem niz szkoleniem, kultura daje dużo do życzenia wulgaryzmy groźby ze strony jednego młodego instruktora któremu się wydaje że kursant musi wszystkie manewry odrazu potrafić zrobić, jazda po wioskach zamiast wyszkolenie z tego co jest na egzaminie państwym brak. Często instruktorzy odwołują jazdy bez uprzedniego poinformowania, właściciel szkoły jazdy nie reaguje na skargi i nie podejmuje żadnych interwencji wobec swoich pracowników którzy nie wywiązują z tego do czego zobowiązuje ich prawo, ale co tam najważniejsze że pieniądze wzięte.
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.02.2024)
Zdecydowanie nie polecam OSK Kłys. Słownictwo „Pani Kasi „ jak i szacunek do klienta na poziomie zerowym . Pobieranie opłaty za każdy niezdany egzamin wewnętrzny w wysokości 30zl gdzie była mowa o 5 zł do skarbonki (na schronisko ) dla chętnych . Bardzo nie miła atmosfera jak i podteksty przekładały się na jeszcze większy stres przy egzaminie wewnętrznym .
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2018)
Witam zanim zapisałem się u p. Jurka obejrzałem inne trzy szkoły,jeżeli chodzi o motocykle to ich Gladius w porównaniu z innymi to stan idealny !!Mnie uczył jazdy p. Darek super gościu,nie mogę złego słowa powiedzieć,wykłady p Jerzy też same pozytywy ! Dzisiaj miałem egzamin i zdałem za pierwszym , dziękuję i Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Sikorskiego 38/6 83-000 Pruszcz Gdański

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2012)
Kategoria D. Ten pan co mnie szkolił to naprawdę ex pert z prawdziwego zdarzenia i naprawdę go polecam. Powie pokaże o du**e Maryny nie gada tylko na temat jazdy i oto chodzi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Prosta 2 83-031 Pruszcz Gdański

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Prymus

(9 opinii)

ul. Spacerowa 6b
83-031 Pruszcz GdańskiSZKOŁA ZAMKNIĘTA

GDPRAWKO

(1 opinia)

ul. Obrońców Pokoju 14
83-000 Pruszcz GdańskiSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Draco. Ośrodek szkolenia kierowców

(0 opinii)

Krótka 2
83-000 Pruszcz Gdański

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Pruszcz Gdański?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Pruszcz Gdański to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Pruszcz Gdański. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.