Prawo jazdy Pruszcz Gdański

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Pruszcz Gdański(3)

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2023)
Wykupiłam jazdy z Panem Cezarym przed egzaminem. Kurs robiłam w innej szkole {czego żałuję}. Gorąco polecam zarówno szkołę RYDWAN jazdy jak i samego instruktora pana Cezarego . Cierpliwy , wyrozumiały z indywidualnym i profesjonalnym podejściem do kierowcy. Po kilku godzinach jazdy nabrałam większej pewności siebie i zmniejszył mi się poziom stresu przed egzaminem. Jazda z panem Cezarym była miła w wesołej atmosferze co spowodowało, że przebiegła gładko i bezproblemowo. Mam nadzieję, że egzamin przebiegnie równie dobrze. Gorąco polecam . Dorota
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2023)
Gdybym miała zapisać się na kurs prawa jazdy ponownie, to tylko tutaj i tylko i wyłącznie jeszcze raz do Pana DARKA! Najlepszy instruktor jakiego można sobie życzyć, jeśli jest się zestresowanym i niepewnym własnych umiejętności przyszłym kierowcą ???? Niesamowicie wyrozumiały, inteligentny i cierpliwy. Bacznie obserwuje kursanta i na tej podstawie dobiera indywidualny sposób prowadzenia nauk ???? Uczy myślenia, nie uczy jazdy na pamięć. Po kursie z Nim zdałam za pierwszym razem i naprawdę bardzo polubiłam prowadzenie auta, a byłam pewna że się do tego nie nadaję ???? Dodaje pewności siebie, nie ocenia, nie stresuje, po prostu genialnie uczy. Zdecydowanie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Życzę wszystkim przyszłym kursantom, żeby ich nauka jazdy była taką samą świetną przygodą, jaką była dla mnie ???? Ewelina ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2022)
Tak, ta szkoła wyprowadziła mnie na ludzi, oswoiłem się z samochodem, nauczyłem cierpliwości, co w końcu zrobiło ze mnie kierowcę (póki co miernego, ale mam nadzieje że praktyka zrobi swoje) I ja także polecam pana Janusza za pokłady cierpliwości i zaangażowanie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2021)
Tylko w ciągu 4h przed samym egzaminem państwowym instruktor zdołał mi tyle wytłumaczyć i podpowiedzieć co nie udało się w ciągu całego kursu w innej szkole(2 podejścia nieudane) było to dość dawno ale jak dobrze pamiętam to był Pan Leszek nie wiem czy nadal tu uczy ale jestem mu bardzo wdzięczna bo dzięki niemu odrazu zdałam egzamin i już 3 lata jeżdżę (a mój instruktor twierdził ze się nie nadaje i on nie wie co robię za kierownicą) i każdemu z całego serca polecam naukę tutaj
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Z całego serca polecam instruktora Pana Cezarego po 10 latach blokady i strachu przed egzaminem on nauczył mnie wszystkiego w kilka lekcji i zdane prawko.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

Wojska Polskiego 4 83-000 Pruszcz Gdański

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2018)
Witam zanim zapisałem się u p. Jurka obejrzałem inne trzy szkoły,jeżeli chodzi o motocykle to ich Gladius w porównaniu z innymi to stan idealny !!Mnie uczył jazdy p. Darek super gościu,nie mogę złego słowa powiedzieć,wykłady p Jerzy też same pozytywy ! Dzisiaj miałem egzamin i zdałem za pierwszym , dziękuję i Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2017)
Jestem bardzo zadowolony z kursu, Pan Jerzy to świetny instruktor! Jedyny minus to mało wolnych terminów na jazdy przez co kurs trochę się wydłuża.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2016)
Swietna szkola! Przeswietni instruktorzy. Nauka odbywa sie z duzym poczuciem humoru i wyrozumialoscia, nauczyciele bardzo skrupulatni. Najbardziej polecam Pana Marka, przezabawny i bardzo wyrozumialy dla osob, ktorym potrzeba wiecej czasu na nauke! Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za nauke. ;) Ilona.
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.02.2015)
Zdecydowanie nie polecam OSK Kłys. Pomimo, że mieszkaliśmy z P. Jurkiem na tym samym osiedlu zostałem oszukany na godzinach jazdy na motocyklu. Na początku kursu była mowa, że zostanie mi zwrócona kwota za nie wykorzystane jazdy…po 12 godzianch jazd na motocyklu zostałem wysłany na egzamin. Oczywiście zdałem ale pieniędzy nie zobaczyłem. Dają do podpisu, że się odbyło więcej jazd niż ma to pokrycie w rzeczywistości po to by puścić szybciej na egzamin…Zapomnijcie później o jakimkolwiek zwrocie. No i terminowość...Instruktor przychodził pod garaż często z kilkunastominutowym opóźnieniem-oczywiście nie miało to przełożenie na długość jazd,które o ironio kończyły się punktualnie. Jarosław J
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2015)
Serdecznie polecam właśnie tą szkołę nauki.Mnie uczyła głównie Kasia ale również jeździłam z Panem Jerzym. Z czystym sumieniem mogę napisać że zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu który zdałam za drugim razem :-) Szkoła godna polecenia wiec polecam ;-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2

Sikorskiego 38/6 83-000 Pruszcz Gdański

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2012)
Kategoria D. Ten pan co mnie szkolił to naprawdę ex pert z prawdziwego zdarzenia i naprawdę go polecam. Powie pokaże o du**e Maryny nie gada tylko na temat jazdy i oto chodzi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Prosta 2 83-031 Pruszcz Gdański

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Prymus

(9 opinii)

ul. Spacerowa 6b
83-031 Pruszcz GdańskiSZKOŁA ZAMKNIĘTA

GDPRAWKO

(1 opinia)

ul. Obrońców Pokoju 14
83-000 Pruszcz GdańskiSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Draco. Ośrodek szkolenia kierowców

(0 opinii)

Krótka 2
83-000 Pruszcz Gdański

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Pruszcz Gdański?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Pruszcz Gdański to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Pruszcz Gdański. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.