6 019

Ośrodków

146 937

Opinii

101 556

Zaufanych Opinii

4 394

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (5)SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Tomset. Nauka jazdy

(31 opinii)

Książąt Pomorskich 2e
83-330 Żukowo

bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2017)
Witam, ja niestety tylko dokupiłem dodatkowe godziny jazdy u Pana Tomka gdzie dowiedziałem się znacznie więcej niż przez 30 godzin u konkurencji Dzięki temu zdałem egzamin drugiego dnia bez żadnego problemu..Żałuje, że od razu do P. Tomka nie poszedłem. Niedługo zbieram się na kat. C i na bank u niego zawitam. Pozdrawiam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2017)
ok
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2017)
Polecam serdecznie Pana Tomka. Sumienny, punktualny, cierpliwy. Bez końca ze spokojem powtarzał: noga ze sprzęgła:)) Zdałam za czwartym razem i chociaż właśnie minął rok od tego czasu, niezmiennie jestem szczęśliwa, gdy siadam za kierownicą mojego małego samochodu:)) Pozdrawiam Ela J.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2016)
Polecam serdecznie OSKA TOMSET . Gwarantuje dużo cierpliwości i wyrozumiałości ze strony Tomka . Szkoła godna POLECANIA :):) Jeszcze raz dziękuje ,panie Tomku :):):) Bożena W .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2016)
Również polecam Tomek jest bardzo cierpliwy bezstresowy człowiek tłumaczy perfekcyjnie auto zadbane plac manewrowy doprowadzony do perfekcji poprostu wszystko przez duże OKSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2017)
Z całego serca polecam AUTOGRYF ! Wykłady bardzo ciekawe, fajnie sie słuchalo a tym bardziej gdy pan Marian podawał przykłady z życia wzięte. Jeśli chodzi o jazdy jestem bardzo zadowolona, gdyz kazdy moj błąd ktory zrobiłam to instruktor mi to tłumaczyl tyle razy kiedy zrozumiałam napewno. Pełen profesjonalizm :) Teoria zdana na 74 pkt z 74 możliwych czyli na 100% a praktyczny zdany za pierwszym :) Pozdrawiam, kursantka Angelika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2012)
Jeżeli chcesz NAPRAWDĘ nauczyć się bezpiecznie, spokojnie i właściwie poruszać po ulicy to polecam tylko i wyłącznie tę szkołę jazdy!!!! Tylko ta szkoła bardzo dobrze przygotuję Cię do egzaminu i co najważniejsze nauczy Cię JEŹDZIĆ!!! Zdałem prawko za drugim razem, a test teoretyczny ukończyłem z wynikiem: 18/18, więc uwierz, że naprawdę bardzo interesująco, zabawnie i przede wszystkim treściwie jest na wykładach z teorii. Także wcale się nie zastanawiaj tylko dzwoń i się zapisuj!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Kursant Damian!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA