Prawo jazdy Żukowo

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Żukowo(4)

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2024)
Super szkółka Prawa jazdy . Instruktor z spokojem oraz zainteresowaniem prowadzi lekcje . Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 14.12.2021)
Najgorsza szkoła jazdy w jakiej byłam. Każda jazda autem była dla mnie bardzo stresująca. Pan Marian jest bardzo niewyrozumiały, na każdych jazdach się unosił i wywierał presje. Gdy powiedziałam że wywiera na mnie presje przez co się stresuje, powiedział że to już mój problem. W ciągu 30 godzin jazd ani razu nie byliśmy na wzniesieniu które jest obowiązkowe na egzaminie. Po moich doświadczeniach z tą szkołą jazdy, stwierdzam że instruktor tej szkoły, jedyne co potrafi to zniechęcić do jazdy autem, a już napewno nie umie dobrze przygotować uczącego się kierowcy do egzaminu na prawo jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2019)
Z całego serca polecam pana Mariana. Jazdy przeprowadzane są w bardzo miłej i przyjemnie atmosferze. Nauczyłam się wszystkiego co najważniejsze. Bardzo się cieszę że wybrałam ośrodek Autogryf pana Mariana Mańczaka .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2017)
Z całego serca polecam AUTOGRYF ! Wykłady bardzo ciekawe, fajnie sie słuchalo a tym bardziej gdy pan Marian podawał przykłady z życia wzięte. Jeśli chodzi o jazdy jestem bardzo zadowolona, gdyz kazdy moj błąd ktory zrobiłam to instruktor mi to tłumaczyl tyle razy kiedy zrozumiałam napewno. Pełen profesjonalizm :) Teoria zdana na 74 pkt z 74 możliwych czyli na 100% a praktyczny zdany za pierwszym :) Pozdrawiam, kursantka Angelika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2012)
Jeżeli chcesz NAPRAWDĘ nauczyć się bezpiecznie, spokojnie i właściwie poruszać po ulicy to polecam tylko i wyłącznie tę szkołę jazdy!!!! Tylko ta szkoła bardzo dobrze przygotuję Cię do egzaminu i co najważniejsze nauczy Cię JEŹDZIĆ!!! Zdałem prawko za drugim razem, a test teoretyczny ukończyłem z wynikiem: 18/18, więc uwierz, że naprawdę bardzo interesująco, zabawnie i przede wszystkim treściwie jest na wykładach z teorii. Także wcale się nie zastanawiaj tylko dzwoń i się zapisuj!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Kursant Damian!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

ul. Przy Krzyżu 83-330 Żukowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Oliwska 150 80-209 Żukowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

ul. Gdyńska 37 83-330 Żukowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

ul. 1 Maja 4 83-330 Żukowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Tomset. Nauka jazdy

(31 opinii)

Książąt Pomorskich 2e
83-330 ŻukowoSZKOŁA ZAMKNIĘTASZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Żukowo?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie pojazdem daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Żukowo to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Żukowo. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w nauce na prawko.