5 988

Ośrodków

140 691

Opinii

95 933

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Szczecin
  • Kurs kat. B
-100PLN
1800 1700PLN

Ranking Szkół (70)SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Nauka Jazdy Krzysztof Ulidowski

(3 opinie)

Niemcewicza 26, pok. 610, VIp.
71-520 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2014)
Bardzo Polecam Kurs na Prawko u Krzysztofa Ulidowskiego :-). Bardzo dobre podejście do kursanta, spokój i opanowanie instruktorów które udziela się przyszłemu kierowcy, teoria i wszelkie zagadnienia wykładan po prostu świetnie, bardzo miła atmosfera, indywidualne podejście do każdego kursanta. Kurs robiłam 7 lat temu i do tej pory utrzymujemy koleżeńskie kontakty. Serdecznie podrawiam Krzyśka i Wiesia :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2013)
A ja bardzo polecam! i nie zgadzam sie z ponizsza negatywna opinia,napisana zapewne przez konkurencje !!!zdałem egzamin za 4 razem i to nie z winy instruktorow tylko z moich głupio-stresowych.tłumacza prosto i dokladnie ,trasy takie jak na egzaminie.
bardzo słaby
(ocena z dnia 05.06.2013)
szczerze odradzam, instruktorzy "kleją" się do kursantek, jazdy zamiast trwać pełne dwie godziny zegarowe konczą się 15 - 20 minut wczesniej, bo instruktor musi sobie kawkę wypić, nie tłumaczą pod egzamin, nie formulują takich pleceń na egzamnie i nie mówią no jak kończyć manewry tak jak to powinno się robić na egzaminie, gdyby nie dokupienie godzin w innej szkole na egzaminie byłabym niemile zaskoczona.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Babska Auto Szkoła

(2 opinie)

Piłsudskiego 17/3b
70-460 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2013)
Wspaniała szkoła, w której uczyłam się bez stresu w bardzo przyjaznej i zabawnej atmosferze. Robiąc kurs nie mogłam doczekać się kolejnych lekcji. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2012)
W Babskiej Auto Szkole wykupiłam godziny przed egzaminem państwowym na prawo jazdy kat. B. Jako że od ukończenia kursu podstawowego minęło już 6 lat, wszystkiego musiałam nauczyć się praktycznie od nowa. Babska okazała się najlepszą szkołą jaką mogłam wybrać. W pełni profesjonalne, cierpliwe, bardzo sympatyczne i kompetentne instruktorki, wytłumaczyły mi krok po kroku nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak zostać dobrym kierowcą. Polecam Szkołę z całego serca! Najlepiej pojeździć z każdą z instruktorek po kilka godzin, gdyż każda zwraca uwagę na inne rzeczy, co łącznie pozwala na dojście niemal do perfekcji. Osobiście najlepiej wspominam jazdy z p. Magdą, bo mimo, że wymagająca, potrafiła w bardzo jasny sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze sytuacje drogowe. Dzięki wszystkim paniom instruktorkom do dzisiejszego egzaminu podeszłam z poczuciem pełnego przygotowania i zdałam "z palcem w nosie" za pierwszym razem. Polecam gorąco i powodzenia!SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Kursor

(2 opinie)

Gen. Dąbrowskiego 38-40, Ornament
70-100 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2013)
Piotr Szuszkiewicz - swietny instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2013)
świetna szkoła. Uczył mnie jeździć Radek - polecam każdemu takiego mentora :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Smalec Henryk. Nauka jazdy

(2 opinie)

Batalionów Chłopskich 1/1
70-760 Szczecin

słaby
(ocena z dnia 07.12.2012)
Zdecydowanie nie polecam. Jazdy uważam za czas stracony. Gość nie rozumie kursanta. Miałem czasem wrazenie że się wyśmiewa a ma za zadanie uczyć; Widziałem dużo pozytywnych opinii, ale sam przekonałem się że nie warto. Słabizna, bardzo słabo uczy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2012)
Nauka z p. Henrykiem to przyjemna sprawa. Kurs to pełen profesjonalizm.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Irex Szkoła nauki jazdy

(10 opinii)

Obotrycka 14b/08
71-684 Szczecin

bardzo słaby
(ocena z dnia 24.01.2013)
Nie polecam tej szkoły, ponieważ tak jak inne osoby tu piszące jestem bardzo niezadowolona z prowadzenia zajęć praktycznych (brak nauki wszystkich manewrów, jazdą tą sama trasą, spóźnianie się instruktora i przedwczesne kończenie zajęć), na które trzeba było bardzo długo czekać (nawet po dwa tygodnie przerwy pomiędzy jazdami). Mimo zakupu grouponu w cenie 665 zł, aby nauczyć się jeździć trzeba było wydać kilka razy więcej na dodatkowe godziny w innej szkole, jeszcze raz podkreslam NIE POLECAM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2013)
Szkoła naprawdę super. Bardzo dobre podejście do kursanta , wiedza przekazywana skrupulatnie oraz sympatyczna atmosfera na zajęciach. Uczęszczając na kurs przekonałam się , że nauka jazdy może być przyjemna i łatwa Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Polecam każdemu tę szkołę kto chciałby zostać dobrym kierowcą.Cena za kurs też nie jest wygórowana. POLECAM TĘ SZKOŁĘ Egzamin zdałam za pierwszym razem.
dobry
(ocena z dnia 19.01.2013)
Nie moge powiedzieć nic złego o tej szkole, Pan Instruktor jest bardzo cierpliwy, profesjonalny, posiada duże doświadczenie. Zdałam za pierwszym razem, zatem POLECAM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 14.01.2013)
Ile osób,tyle opinii.Uważam,że szkoła w świetnym punkcie z symulatorem do nauki jazdy. Jazda trasami egzaminacyjnymi co jest na plus. Pan Ireneusz to instruktor z dużym doświadczeniem,profesjonalista wg mnie OK!
słaby
(ocena z dnia 03.01.2013)
nie polecam tej szkoły. instruktor się spóźnia na zajęcia i kończy je wcześniej. Zajęcia trwają około 1h30 - 1h45. W zamian nie daje żadnych dodatkowych godzin, a ponad to załatwia swoje prywatne sprawy, np robi zakupy. Kurs został kupiony przez Groupon i faktycznie cena (665zł) była atrakcyjna, ale nauka w tej szkole nie przynosi rezultatów (chyba, że ktoś po prostu chce oswoić się z samochodem). Polecam poszukać innej szkoły, zapłacić więcej i być lepiej przygotowanym na egzamin. Co do samego p Irka - był spokojny nie denerwował się za każdy błąd i nie krzyczał Mimo, że egzamin, w moim wypadku był zdany pół roku temu (za 3 razem - douczenie w innej szkole nauki jazdy), to lubię czasami poczytać nowe opinie, ale pierwszy raz komentuję. Zawsze zastanawia mnie, czy ta szkoła tak bardzo się zmieniła, czy na portalach takich jak ten, ktoś się podszywa za kursantów i specjalnie daje pozytywne opinie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2013)
Zdałam egzamin za 3 razem.Kilka jazd dodatkowych u pana Grzegorza zrobiło cud.Na kurs chodziłam do innej szkoły ale każdemu polecam szkołę u pana Pietrzaka.Za spokój,zaangażowanie,zrozumienie bardzo dziękuję.Pozdrawiam.MariaSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Auto Moto. Nauka jazdy.

(1 opinia)

Golisza 6
71-800 Szczecin

bardzo słaby
(ocena z dnia 14.07.2011)
Szkoła Auto Moto jest beznadziejna. Instruktor nerwowy, nie potrafi dobrze tłumaczyć. Zdarzało się, że jazdę miałem co trzy tygodnie, ponieważ pan, który mnie uczył nie miał częściej czasu. Przez to kurs trwał 4 miesiące. Parodia jakaś. A niby miało być ok. Okazało się także, że muszę dokupić 6 godzin bo instruktor dał mi do zrozumienia, że nie puści mnie na egzaminie wewnętrznym ;/. Ponadto są problemy z papierami. Personel biura nie potrafi poprawnie wypełnić druczków i zaświadczeń, które są potrzebne, aby umówić się na egzamin. Zdecydowanie przestrzegam przed tą szkołą!!!SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Strada. Nauka jazdy

(0 opinii)

Jagiellońska 9/3
71-364 SzczecinSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Nauka Jazdy Suski

(0 opinii)

Goleniowska 108
78-830 SzczecinSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Chillout Nauka Jazdy

(0 opinii)

Ku Słońcu 32
70-080 Szczecin